Резултати от 1 до 6 от общо 6

Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #1

    Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    Здравейте имам следния проблем с моето SONY 40V5500. Кабелната ми предлага цифрови програми (между който и фул HD) които не са кодирани и не ми трябва к-модули и други устройства, просто пускам пълно сканиране и готово. Проблема ми е с фул HD програмите, когато ги гледам и пусна информационното меню от дистанционното телевизора блокира (не мже да се превключи на друг канал, менюто остава на екрана, телевизора се изключва много бавно тридесет секунди и нагоре, при включването му информационното меню си седи както и всички останали проблеми), работи единствено усилването на звука. При изключване на телевизора от мрежата и повторното включване проблема се оправя до натискането отново на информационното меню. Проблема е само при HD каналите. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем моля да сподели, защото в сервиз нещо не ме взимат на сериозно въпреки че все още е в гаранция.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #2

    Re:Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    пробвай с актуализиране на фирмуера
    http://www.sony.bg/support/bg/product/KDL-40V5500
    http://www.sony.bg/support/bg/produc...W_Bravia1741EA

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #3

    Re:Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    Странно тази актуализация е от 2010г. Септември тази година изтеглих от същия сайт нова актуализация 1,750ЕА която сега липсва в сайта. Върнаха ми тв днес от сервиза с думите че всичко му е наред, писаха някакъв код за ремонт в гаранционната карта но като се прибрах и го пуснах проблема си стоеше. Възможно ли е да е от HD сигнала на кабелната, защото от оператора ми обясниха че все още не са монтирали половината техника необходима за излъчване на този сигнал и програмите който вървят в момента са тестови?

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #4

    Re:Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    Проблем е решен. Цялата работа е била в доставчика на цифровия сигнал. Самия HD сигнал не е бил пълен и затова телевизора се е шашкал.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #5

    Re:Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    Цитат Първоначално публикувано от tcpf
    Проблем е решен. Цялата работа е била в доставчика на цифровия сигнал. Самия HD сигнал не е бил пълен и затова телевизора се е шашкал.
    Еей.... вдигаш ни на тревога тука за има-няма нищо

  7. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    12
    #6

    Re:Проблем с HD сигнала на SONY 40V5500

    Сори, благодаря за вниманието

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със сигнала на виваком
    От Николай Сандев във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 6
    Последно: 31-08-14, 22:22
  2. Отговори: 2
    Последно: 03-01-13, 01:04
  3. проблем с конвертор и разделяне на сигнала
    От jojobix във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 21-12-12, 22:17
  4. Възпроизвеждане през USB на SONY KDL-40V5500
    От tcpf във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 14-11-10, 15:07
  5. проблем със HD сигнала към LCD-TV с 9800GTX+
    От vanhallen във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-10-08, 15:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе