Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 285
Like Tree30Одобрявам

Мнение за SONY KDL-50W809C?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #16

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Понеже имам наблюдение в/у 2 филипса 2014 мога да кажа,че трябва да си много голям и глупав фен да си купиш това ,,нещо''.Откакто са взети са бавни /с модул и без/ в сервиза или кабелни момчета са при тях.Постоянно забравя настройки,канали,бавни и т.н.Ако постоянно сменяш канали ,човъркаш бягай.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    2
    #17

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    А каква е разликата между W805C и W809C?

  4. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #18

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Днес отидох в технополиса да видя на живо телевизора ,за SONY KDL-55W809C става въпрос.Носех и флашка да видя как е размера на субтитрите и могат ли да се регулират.Но Сонито не вижда флашката щото била форматирана с NTFS,трябвало с FAT32 да е.И не мажах да видя как са субтитрите.Това значи ли че по големите блурей рипове не мога да ги пусна с флашката защото са по 10гб и нагоре.Исках да ги видя защото ще гледам през DLNA -сървър и ако са добре субтитрите няма да ги прекодирва в по голям размер и да товари компютъра.Това го пиша защото имам Панасоник и неговите са малки и не могат да се регулират.И като махна прекодирането не товари комп. но използва субтитрите на Панасоника които са малки и ме дразни това.Спрял съм се на SONY KDL-55W809C или 807с и LG 55LF652V.Ще изчакам черният петък или вече за коледа промоциите,може да пуснат LG-с 5г.гаранция.Кажете между двата модела кой да избера.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #19

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    А exFAT не чете ли? От посочените от теб бих избрал Sony.

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #20

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Сега се прибрах в къщи там нямаше къде да форматирам ,а и нямах време.Форматирах флашката в exFAT и качих същият филм -10гб е и с ДТСзвук.Като ми се отвори време пак ще отида до магазина да пробвам.Разликата между 807С и 809С я гледах само че на единият е 900нц ,а на другият 1000нц пише.Други разлики не видях.Първият е 300лв по евтин от вторият в момента.На телевизора ще се гледа филми,3Д-блурей и спорт.Ясно е че Сонито е по добро,голяма ли е разликата с LG-то.И очила трябва да се купуват отделно за Сонито,казаха ми че паднали на 50-60лв.

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #21

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от radeonpro Виж публикацията
    А каква е разликата между W805C и W809C?
    Само това
    805C - Motionflow XR 800
    809C - Motionflow XR 1000

  8.  
     
  9. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #22

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Сонито чете флашки форматирани в NTFS. Всички флашки, които ползвам са форматирани в NTFS. Най-вероятно в магазина ТВ-то не е ъпдейтнато. След като сложиш флашката, трябва да влезнеш във вградения плеър, за да можеш да видиш и пуснеш видеото. Аз лично на вградения плеър не открих начин, как се регулира големината на субтитрите, НО с МХ плеър няма проблем (обаче гледам филми от флашка). През DLNA не съм пробвал (нямам и намерение да пробвам).
    loshiat одобрява това.

  10. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #23

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Ок мерси за отговора,явно този от магазина не можа да подкара флашката.И аз не се порових щото досега съм нямал Сони имам Панасоник и ЛЖ.Повече и аз клоня към Сонито ,но ще изчакам промоциите по коледа и ще реша кой да взема.Сонито не са го пускали досега мисля с 5г. гаранция, както самсунга,трябва да си платиш.

  11. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #24

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Мисля, че не ме разбра. Преди 2-та ъпдейта, които направиха Сони телевизора си четеше флашки форматирани в NTFS (просто самият телевизор си тече флашките форматирани в NTFS). За да прегледаш съдържанието на флашката, ти трябва приложение. В случая видеото се преглежда през вградения плеър. Home бутона на дистанционното и по-надолу (Приложения) влизаш в приложението Video. За снимки влизаш в приложението Album.

  12. Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    324
    #25

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Ясноразбрахме се, консултанта в магазина влезе във входовете на телевизора и там не се видя флашката.На панасоника е така,влизаш във видео и там се вижда флашката.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2015
    Мнения
    23
    #26

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Само за вметна към колегата loshiat,че предния месец като ходих и аз да си търся ТВ пробвах SONY KDL-W809C специално с външен хард дали ще чете тези DTS кодеци(филма беше Дракула(2014) -1080p).Оказа се че не чете ДТС-кодек.Момчета там уш ми казаха че таз годишните модели ги четат,но уви...Плеъра през който пуснаха филма беше МХ.
    valkoz одобрява това.

  14.  
     
  15. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #27

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    А бе що пишеш глупости. Как да не чете DTS след като, на всякъде пише, че поддържа и аз си гледам филмите с DTS. Таз годишните модели на Панасоник не поддържат DTS.

  16. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #28

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Естествено,че чете DTS, напълно подкрепям Novla.....вчера гледах концерт с 4К резолюция и DTS звук плейван с VLC....никакъв проблем!

  17. Senior Member Аватара на Kayso
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    2,092
    #29

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    А бе що пишеш глупости. Как да не чете DTS след като, на всякъде пише, че поддържа и аз си гледам филмите с DTS. Таз годишните модели на Панасоник не поддържат DTS.
    MX Player не поддържа DTS, прав е човека. Трябва да се качат допълнителните кодеци.

    Вградения в телевизора плеър, чете DTS без проблем обаче.
    Zlatin Machanev одобрява това.

  18. Novice
    Тук е от
    Nov 2015
    Мнения
    2
    #30

    Отговор: Мнение за SONY KDL-50W809C?

    Колеги купих си w805c, но като се опитам да гледам филм през DLNA автоматично тръгва с вградения плеар, но не тръгват субтитри. Има ли някакъв начин да накарам вградения плеар да чете и субтитри, понеже само на него качеството е най-хубаво?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 19 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Мнение за Sony KDL-40HX750
    От evgenito във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 23-12-12, 22:09
  2. мнение и отзиви за dslr sony a33
    От todorie във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 0
    Последно: 21-09-10, 22:04
  3. Мнение за камера SONY HDR-TG3E
    От vladojo във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 04-01-10, 12:07
  4. Мнение за DVD Sony
    От pr0bl3m във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 0
    Последно: 16-11-08, 16:49
  5. Мнение за DVD recorder Sony RDR-GX350
    От wert7544 във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 12
    Последно: 22-01-08, 13:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе