Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18
Like Tree1Одобрявам

Мнения за предстояща покупка на телевизор.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #1

    Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Здравейте,
    порових се във вашият форум и се натъкнах на доста интересни факти относно избора на телевизор.
    От всичко прочетено, разбрах, че е по-добър вариант да се спра на FullHD телевизори, от колкото на UltraHD 4k..
    И в този ред на мисли попаднах на този модел от Сони, но приемам и нови предложения, защото съм сигурен, че ще съм пропуснал нещо.

    Sony Bravia KDL-50W808C телевизори - Цени, мнения, Sony тв магазини

    Ценовия диапазон варира до 1500 лв.
    Целта - гледане на филми, играене на игри, гледане на телевизия.

    Като казах филми, ако може да ми подскажете за този модел, как точно да си кача филм и субс на флашката и да го подкарам на тв-то. Четох, че флашката трябва да е форматната в NTFS мод.. а субтитрите били голяма магия дали ще тръгнат или не, заради някакъв си DTS декодер, тунер или както се води.. търсих в спецификациите на модела, но не намерих нищо за това дали тази версия телевизор поддържа това DTS

    Благодаря!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Телевизора на който си се спрял е един от най-добрите модели за миналата година...Няма никакъв проблем със субтитрите,чете абсолютно всичко,всякакви формати и т.н.Флашката няма никакво значение в какъв формат е единствено ако качваш файлове по-големи от 4 Гб. трябва да е в NTFS.Телевизора поддържа DTS,трябва само да си избереш плеяр от маркета,който ти харесва..има няколко безплатни и всичките са много добри...
    Относно това дали има или няма полза от 4К телевизор..изписано е много по въпроса,всеки си решава сам за себе си според нуждите и възможностите си...

  4. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    iveto, благодаря за бързият отговор, не видях да си посочила други алтернативни варианти, затова ще си остана на този си
    Лека вечер.
    Поздрави.

  5. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #4

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Този модел го има в Метро на Цариградско шосе за малко под 1200 лв. Насочил си се към правилното ТВ.

  6. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #5

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Така, закупих въпросният телевизор, изглежда учудващо добре Интересно ми е обаче защо не ми приема гласовите команди за гоогле сърча езика е български, дали не е това проблема, или трябва да тегля апликация от гугъл плея

  7. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #6

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Цитат Първоначално публикувано от Scotty Виж публикацията
    Така, закупих въпросният телевизор, изглежда учудващо добре Интересно ми е обаче защо не ми приема гласовите команди за гоогле сърча езика е български, дали не е това проблема, или трябва да тегля апликация от гугъл плея
    Ти със "умното" дистанционно ли го купи, или го закупи отделно? Аз използвам приложението SideView.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jun 2016
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    там е проблема, че не го взех с това умно дистанционно, и за целта трябваше да си изтегля приложението от гугълплейстор ;д

    Video & TV SideView Voice


  10. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #8

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Чудя се дали да го заменя моят Panasonic TX47AS650 с този модел. Доволен ли си от придобивката?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    За 3" разлика не виждам особен смисъл - виж ако вземеш 55"-я модел по-може .

  12. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #10

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Разбира се, че не е до 3-те". Надявам се на по-добър плеър, възможност съответно на четене от мрежов твърд диск и малко по-добрият Play store


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #11

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Един външен ММ плеър за 300лв ти решава тия проблеми - за какво ще даваш още 1300лв ? Като мислиш да даваш повече пари , по-добре и по-голям диагонал - ефекта ще е по-добър .
    tanatos одобрява това.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #12

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Няма да давам още 1300лв.
    Разбира се ще махна другия. Ако ще е ММ ще търся някакво по-евтино решение. Не ми се дават 300лв за ММ


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #13

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    За 3" разлика не виждам особен смисъл - виж ако вземеш 55"-я модел по-може .
    Не е, като да няма разлика - ;-)
    http://www.displaywars.com/47-inch-16x9-vs-50-inch-16x9

  17. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #14

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    В действителност не се усеща разликата при замяна на 47 с 50" - аз също съм сменял точно такива размери .
    Разбира се всеки си преценява сам и аз като минал по тоя път бих избрал по-голям размер за замяната - нямаше как обаче тогава, защото сменях дефектен 47" с плазма 50" , а 55" модел беше с към 800-1000лв повече...

  18. Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Мнения
    378
    #15

    Отговор: Мнения за предстояща покупка на телевизор.

    Има вероятност да го продам на почти същите пари, за които съм го купил на мой близък, който си търси до 1500лв и до 50" максимум. Така че 47" за около 1000лв с доста добра картина и може би до някде липсващи екстри, които те никога няма да използват си е добра сделка. Но това бих го направил и съответни да броя ощо 300лв за друг телевизор (цитираният по-горе) само, ако това, което ми ли липсва в Panasonic-а го има в Sony-то и без преминаване на по-лоша картина. Ще го мисля.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Предстояща покупка на Проектор и последна консултация
    От Iliev Deyan във форум Проектори и екрани
    Отговори: 36
    Последно: 14-11-15, 11:37
  2. Покупка на телевизор
    От ViLCoNe във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-05-14, 19:57
  3. Покупка на 37" LCD или LED телевизор
    От pa6kyl във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 20-12-11, 18:53
  4. Покупка на WEB Камера (мнения,съвети)
    От artos във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 26-03-07, 19:49
  5. Покупка на НОВ ТЕЛЕВИЗОР до 350-360 лв.
    От eye_contact във форум Телевизори
    Отговори: 34
    Последно: 06-07-06, 23:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе