Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 98
Like Tree16Одобрявам

Проблем Sony43W805C

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2013
    Мнения
    27
    #61

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Нов софтуер v3.533.15 минути изтегляне,25 минути инсталация.УСПЕШНА - ура,ура.Тв-то е безжично свързано с рутера.Този път минах само с 2 цигари, да го и такова.Колко е успешна ,ще разберем утре сутринта.На всички Вас пожелавам УСПЕШНИ ИНСТАЛАЦИИ.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    332
    #62

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Тя ъпдейт го инсталирах преди седмица. Проблеми засега не виждам!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2013
    Мнения
    40
    #63

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Боже колко мъка има на таз земя. Добре че не съм си купил Sony.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    7
    #64

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Мина доста време откакто бях споделила за проблема с телевизора. Все отлагахме носеното в сервиз по ред причини... В крайна сметка го занесохме в Технополис Стара Загора от където е закупен. От там го изпратиха в сервиз. След две седмици от ТП се обадиха да си го вземем. Оказа се, че го подменят с нов същия модел. На рекламационния протокол беше записана само замяната и нищо за дефекта. Съжалявам, само за това, че не мога да потвърдя дали е дефектирал видеопанел /по мнение на hristoslav2, на който напълно се доверявам/, предполагам, че е така.
    Надявам се новия да е по-читав.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #65

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    В повечето случаи, при дефектирал видеопанел на стар модел телевизор в гаранция - се подменя целият телевизор.
    Причината често е цената на нов такъв панел(около 65% от цената на телевизор от същият клас) или липсата на съответният модел видеопанел на склад.
    eliza одобрява това.

  7. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #66

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Аз започнах тази тема,аз ще ви кажа.
    Телевизора
    Sony43W805C не струва.

    Няма по-муден и по-бавен телевизор.
    Следя ви мненията цяла година вече и освен да се заяждате с хората ,които са се набутали да го купят, нищо полезно.
    Никакви платки , никакви ъпдейти. Това е БОКЛУК. Идва ми само да кажа една позната фраза" За бога братя не купувайте".

  8.  
     
  9. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    446
    #67

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Ами аз го имам същия и не забелязвам да е бавен или муден.

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #68

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от zlat777 Виж публикацията
    Здравейте,
    станах горд собственик на телевизора.картина перфектна,андроида работи. Супер.
    Обаче,гордостта изчезна още на 2 ден. Вече няколко дни сутрин като го включа от дистанционото е до там . Няма звук и нито един бутон не работи докато не го изключа от контакта за една минута и се рестартира андроида. После всичко е наред.
    Моля за помощ,не е приятно всеки ден да ровя в контакта. Благодаря.
    Явно проблема е някъде другаде.....Хайде като начало да напишеш какъв източник на сигнал ползваш за телевизията и към какво друго е вързан телевизора.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #69

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Телевизра ми от два дни през няколко секунди се разкача от домашната Wi-Fi мрежа, останалите устройства лаптоп и няколко смартфона нямат плоблем. Модема е на виваком Huawei, като пусна Wi-Fi от смартфона ми няма проблеми. Какви ли не настройки пипах по модема и не се оправя.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,581
    #70

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Изключвай му Wi-Fi-то на Хуйвея е си сложи читав рутер след него - аз никога не съм им ползвал отрочето безжично - направих опит още на времето като ми го инсталираха и като се свързаха няколко устройства умря ... и си го ползвам само като модем .
    VanDan и bajivan харесват това.

  13. Novice
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    3
    #71

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Явно проблема е някъде другаде.....Хайде като начало да напишеш какъв източник на сигнал ползваш за телевизията и към какво друго е вързан телевизора.
    hristoslav2,благодаря ти за вниманието, макар, че за мен това е пълна тъпотия и няма оправяне.
    Така,клиент съм на Тракия кабел. В началото бях с тяхно цифрово устройство,после реших и аз като мъжете с КА модул.Нищо друго няма свързано, освен безжичен интернет. И с двете устройства проблемите ги има.
    Проблеми:
    ЗАДЪЛЖИТЕЛНО .вечер в 00.00часа превключва на AV1 (а,аз съм на "цифрова телевизия" )
    ПОНЯКОГА сутрин в 6.30 часа изключва ,въпреки,че натискам произволен бутон за да не го прави.
    ВИНАГИ, като го пусна,тръгва и край. Нито един бутон от дистанционното не работи. Принудих се да изтегля приложение за сони на телефона си, и с него управлявам телевизора. Интересно,че след това и оригиналното дистанционно работи.Ето .сега се връщам от командировка и познай. Не тръгва без телефона.
    П.С. Ако ме питаш,защо аджеба не го върнах веднага. Ами,защото ми го продаде един приятел работещ в този магазин и за да не си изгуби комисионната.
    Този пост е редактиран от zlat777; 21-02-17 в 21:33.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #72

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от zlat777 Виж публикацията
    hristoslav2,благодаря ти за вниманието, макар, че за мен това е пълна тъпотия и няма оправяне.
    Така,клиент съм на Тракия кабел. В началото бях с тяхно цифрово устройство,после реших и аз като мъжете с КА модул.Нищо друго няма свързано, освен безжичен интернет. И с двете устройства проблемите ги има.
    Проблеми:
    ЗАДЪЛЖИТЕЛНО .вечер в 00.00часа превключва на AV1 (а,аз съм на "цифрова телевизия" )
    ПОНЯКОГА сутрин в 6.30 часа изключва ,въпреки,че натискам произволен бутон за да не го прави.
    ВИНАГИ, като го пусна,тръгва и край. Нито един бутон от дистанционното не работи. Принудих се да изтегля приложение за сони на телефона си, и с него управлявам телевизора. Интересно,че след това и оригиналното дистанционно работи.Ето .сега се връщам от командировка и познай. Не тръгва без телефона.
    П.С. Ако ме питаш,защо аджеба не го върнах веднага. Ами,защото ми го продаде един приятел работещ в този магазин и за да не си изгуби комисионната.
    Телевизора в гаранция ли е ? Ако е както си го описал на един лист в кашона заедно с тв то и в магазина не е нормално да имаш такива проблеми аз не съм имал и повечето колеги не са споделяли.А твоя приятел според мен трябва да ти съдейства.Какво е един бонус пред приятелството.
    eleena одобрява това.

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #73

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Zlat77, изкарай батериите на дистанционното и го ползвай един ден само с телефона , да видиш пак превключва и изключва ли, да не би дистанционното да подава произволни команди.

  17. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #74

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от zlat777 Виж публикацията
    П.С. Ако ме питаш,защо аджеба не го върнах веднага. Ами,защото ми го продаде един приятел работещ в този магазин и за да не си изгуби комисионната.
    Колега, това, че твоята конкретна бройка се е оказала боклук не означава, че целия модел е такъв. Това , че твоята конкретна бройка 1 година по-късно продължава да не работи не е нито по вина на Сони, нито по вина на магазина, а само и единствено по твоя вина. Разбирам, да си носил телевизора в сервиз и проблемите да са останали или нещо друго... Ама ти ни обясняваш, как си купил дефектна стока, ама не я връщаш заради комисионната на твоя приятел, ама сонито било боклук.... Направо сме странен народ ние българите...
    eleena, bajivan и iveto харесват това.

  18. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,500
    #75

    Отговор: Проблем Sony43W805C

    Цитат Първоначално публикувано от zlat777 Виж публикацията
    hristoslav2,благодаря ти за вниманието, макар, че за мен това е пълна тъпотия и няма оправяне.
    Така,клиент съм на Тракия кабел. В началото бях с тяхно цифрово устройство,после реших и аз като мъжете с КА модул.Нищо друго няма свързано, освен безжичен интернет. И с двете устройства проблемите ги има.
    Проблеми:
    ЗАДЪЛЖИТЕЛНО .вечер в 00.00часа превключва на AV1 (а,аз съм на "цифрова телевизия" )
    ПОНЯКОГА сутрин в 6.30 часа изключва ,въпреки,че натискам произволен бутон за да не го прави.
    ВИНАГИ, като го пусна,тръгва и край. Нито един бутон от дистанционното не работи. Принудих се да изтегля приложение за сони на телефона си, и с него управлявам телевизора. Интересно,че след това и оригиналното дистанционно работи.Ето .сега се връщам от командировка и познай. Не тръгва без телефона.
    П.С. Ако ме питаш,защо аджеба не го върнах веднага. Ами,защото ми го продаде един приятел работещ в този магазин и за да не си изгуби комисионната.
    Интересно...
    Превключването в 00 часа, може да е породено от появило се някакво пренапрежение в кабела от кабелната.
    Пробвай да разкачиш кабела от кабелната и да го пуснеш на ефирна телевизия в 23,00 часа и следи дали ще го направи пак.

    Второто прилича на софтуерен бъг. Направи връщане на заводските настройки или студен рестарт(изключване от контаката за 10 минути) и пробвай пак.

    Направи и ъпдейта до Андроид 6,0 и пиши какво става(бъди по подробен).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 7 ПърваПърва ... 34567 ПоследноПоследно

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе