Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 21
Like Tree5Одобрявам

Моля за експертно мнение !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #1

    Моля за експертно мнение !

    Здравейте , насочил съм се към този модел телевизор SONY KDL-40RD450BAEP и бих искал някой ако може да сподели мнението заслужава ли си парите.
    Държа телевизора да не е смарт ,ще се използва основно за спортни предавания и гледане на филми от USB.

  2.  
     
  3. Member Аватара на ruuni9
    Тук е от
    Apr 2015
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    823
    #2

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Не съм експерт, но ще дам мнение като бивш притежател на модела. За мен лично картината бе перфектна, а при гледане на футбол нямаше размазване, насичане или нещо подобно.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2010
    Живее в
    В.Търново
    Мнения
    188
    #3

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Щом държиш да не е смарт мисля че е добър избор но бих ти препоръчал да пробваш „плеяра“в магазина за да няма изненади после.

  5. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #4

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Колега какво имаш впредвид под изненади ...извинявай за въпроса но съм съм на "вие" с техниката що се отнася до телевизори.

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #5

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Имаше в предвид възможностите на вграденият плейър
    40" Sony KDL-40RD453 - Specifications

    http://sony-eur-eu-en-web--eur.custh...sb-playback%3F

    това е за модели W8, X8.... Android
    http://helpguide.sony.net/tv/caep1/v...ist_other.html


    http://helpguide.sony.net/tv/caep1/v1/bg/index.html
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 06-09-16 в 22:11.

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #6

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Благодаря на всички за споделените мнения ,лично вие какво бихте ми препоръчали като марка и модел като държа единствено да бъде 40 инча и да не е смарт TV - нямам ограничения относно цената ,просто искам да е най-доброто )

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #7

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Защо толкова държиш да не е смарт? От доста време по-качествените матрици се влагат в смарт телевизорите. Освен това не се сещам за телевизор, който да не е смарт и да е със 100 Hz матрица, а това не е без значение щом ще гледаш основно спорт. А и смарт-а си има доста плюсове (включително, че може и въобще да не го използваш)

    Аз бих избирал между Sony 43W80xC и Panasonic 40DS630.

  10. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #8

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Защо толкова държиш да не е смарт? От доста време по-качествените матрици се влагат в смарт телевизорите. Освен това не се сещам за телевизор, който да не е смарт и да е със 100 Hz матрица, а това не е без значение щом ще гледаш основно спорт. А и смарт-а си има доста плюсове (включително, че може и въобще да не го използваш)

    Аз бих избирал между Sony 43W80xC и Panasonic 40DS630.
    Защото си имам два лаптопа ,но в краен случай може да допусна компромис ако действително е така както казваш.Относно двата модела които си предложил въпроса ми е имат ли функция за мащабиране на субтитрите.Четох тук във форума ,че тази функция я има при LG но незнам как е при Sony и Panasonic.

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #9

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Сони-то е с Андроид - инсталираш си KODI (или някой друг плеър) и от настройките на плеъра контролираш големината и позицията на субтитрите. Също така чрез SMB имаш достъп до всички файлове в домашната мрежа. Добре е връзките до рутера да са с кабел.
    При Панасоник също може да се регулира големината на субтитрите. Недостатък е, че вградения плеър не "чете" DTS. T.е., ако ще гледаш от компютър/лаптоп чрез HDMI, от външен плеър, или ако използваш DLNA - не те бърка, но ако ще гледаш директно от хард диск, или флашка включени в телевизора, ще е проблем.
    Този пост е редактиран от Frogst; 07-09-16 в 23:12.
    rachevv и Penev78 харесват това.

  12. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #10

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    В крайна сметка взех това колкото и да не желаех да е тази марка SAMSUNG UE40J6302AKXXH

  13. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #11

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Странна работа... в тази тема не виждам, някой да ти е предложил Самсунг. Т.е. цялата тема е била абсолютно безсмислена.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #12

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Тук едва ли някой му е предложил Самсунг,по скоро някой продавач-консултант в магазина е бил особено убедителен...

  16. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #13

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Цитат Първоначално публикувано от novla Виж публикацията
    Странна работа... в тази тема не виждам, някой да ти е предложил Самсунг. Т.е. цялата тема е била абсолютно безсмислена.
    Отдавна не робувам на марки ...и не виждам нищо странно в избора си...Сони-то ми хареса като дизайн но дотам ...въпросния модел на Самсунг го бие по всички показатели.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #14

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Penev.....объркал си се много тежко....такъв Самсунг,още не е измислен....а този който си взел е възможно най-несполучливия модел,но това ше го разбереш съвсем скоро...

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #15

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Човека е питал във форума, чел е форума и след това е отишъл в магазина за да сравни с очите си набелязаните модели. И за него "...въпросния модел на Самсунг го бие по всички показатели". И кое прави въпросния телевизор "възможно най-несполучливия модел"?
    Оставете човека да се порадва на телевизора си, а и дано дълго да му се радва
    svetlio1 и tony34al харесват това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Моля за експертно мнение!!?
    От euroteam във форум Sony телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 14-05-16, 21:51
  2. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  3. CD/USB JVC-KD-R 701 Моля за мнение
    От paloff във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 4
    Последно: 29-03-11, 16:51
  4. Експертно мнение
    От kernelad във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 02-10-05, 22:12
  5. моля за мнение за конфигурация
    От asa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-03, 08:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе