Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 21 от общо 21
Like Tree5Одобрявам

Моля за експертно мнение !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2016
    Мнения
    9
    #16

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    ами то в магазина какво да им сравняваш...всички предават едно и също специално пригодено да те ошашави като се прибереш вкъщи и пуснеш кабелната разбираш дали и колко си се прецакал

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #17

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Незнам какво е чел и гледал човека,знам че си хвали Самсунга в темата за Сони....я се опитайте да си похвалите Хюндая в някои от автофорумите в темата за Субару например....ще ви изядат живи с парцалите....

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #18

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Ами дайте да го линчуваме, щом така правят по другите форуми Нищо, че беше подтикнат да си хвали телевизора...
    А така и не разбрахме защо е "най-несполучливия модел" - предполагам, че няма проблем в темата за Сони да се посочват слабостите на други марки.
    iveto одобрява това.

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,424
    #19

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Цитат Първоначално публикувано от Penev78 Виж публикацията
    В крайна сметка взех това колкото и да не желаех да е тази марка SAMSUNG UE40J6302AKXXH
    Честито и дълго да му се радваш
    ...ама не трябваше да се хвалиш със Самсунг в раздела за Сони....Напълно нормално, собствениците на Сони да те атакуват - нали всяка гарга си хвали гарджето...
    В който и раздел за определена марка да попиташ - собствениците ще ти отговорят, че техният е най-добър.
    Затова има отделни теми за избор, където е по-вероятно да получиш адекватен и независим отговор...Разбира се всеки колега ще те навива за модел от неговата марка - фенщината е безпределна тук , но пък и ти имаш акъл в главата да задаваш въпроси и да анализираш отговорите, след което да направиш окончателният си избор.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #20

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Цитат Първоначално публикувано от Frogst Виж публикацията
    Ами дайте да го линчуваме, щом така правят по другите форуми Нищо, че беше подтикнат да си хвали телевизора...
    А така и не разбрахме защо е "най-несполучливия модел" - предполагам, че няма проблем в темата за Сони да се посочват слабостите на други марки.
    Прав си...обаче,нека новоизлюпения Самсунг юзер първо да се обоснове точно с какво корейската му пръчкотояга превъзхожда многократно Сонито,и понеже съм убеден че едва ли ще успее да го направи,предлагам да преминем към публичен линч.........след това ще ти разкажа защо сервизите са пълни предимно със Самсунг 5 и 6 серия....и защо техниците са направо влюбени в тази марка...

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    7
    #21

    Отговор: Моля за експертно мнение !

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Прав си...обаче,нека новоизлюпения Самсунг юзер първо да се обоснове точно с какво корейската му пръчкотояга превъзхожда многократно Сонито,и понеже съм убеден че едва ли ще успее да го направи,предлагам да преминем към публичен линч.........след това ще ти разкажа защо сервизите са пълни предимно със Самсунг 5 и 6 серия....и защо техниците са направо влюбени в тази марка...
    Внимавай само да не ме заболи от "публичния линч" .Досега винаги съм залагал на Сони като марка ...но парите са си мои избора също ...а това ,че ти робуваш на дадена марка си е лично твой проблем Благодаря на хората които се отзоваха и споделиха мнение относно темата...а за мен е просто телевизор без значение дали е Сони,Панасоник ,Самсунг и т.н. и съм доволен от избора си.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Моля за експертно мнение!!?
    От euroteam във форум Sony телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 14-05-16, 21:51
  2. Моля за вашето мнение
    От evgeniy във форум Климатици Hisense, Gree, Chofu, Bard
    Отговори: 4
    Последно: 20-06-12, 23:11
  3. CD/USB JVC-KD-R 701 Моля за мнение
    От paloff във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 4
    Последно: 29-03-11, 16:51
  4. Експертно мнение
    От kernelad във форум Технологии
    Отговори: 1
    Последно: 02-10-05, 22:12
  5. моля за мнение за конфигурация
    От asa във форум Общ - хардуер
    Отговори: 4
    Последно: 29-11-03, 08:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе