Страница 27 от 75 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно
Резултати от 391 до 405 от общо 1112
Like Tree240Одобрявам

SONY телевизори 2017

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #391

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Чисто и просто повече от 2000лв за произведение на ЛГ не давам
    Когато мога да си позволя краен продукт (щото за сега поне панелите ще са си на ЛГ) ОЛЕД тв от Сони/Панасоник/Самсунг , тогава и ще взема ОЛЕД телевизор. Надявам се, че плазмата ще издържи още 2-3 години .

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #392

    Отговор: SONY телевизори 2017

    А мислиш,че Panasonic като взема панели от LG не знае какво прави ли?
    "The 55in EZ952 is rumoured to be available for around €2500 (maybe even as low as €2000, according to Masahiro Shinada, director of Panasonic’s TV business division)"
    Read more at http://www.whathifi.com/panasonic/tx...e7srjbdmoTO.99

    И се отказва да прави ''висок клас'' led вече щото някой там е спал накриво ли?Всяко нещо си има логика.Ще видим на SAMSUNG Q-то(що ли и то кръстено да прилича на OLED,не знам).Ама може да си купиш,парите са си твои,всеки сам решава.
    Този пост е редактиран от cable; 04-03-17 в 17:30.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #393

    Отговор: SONY телевизори 2017

    X900E - е аналог на европейският - EX900


    Sony launch A Series OLED and XE Series Ultra HD 4K TVs in UK

    Цени в Испания
    LED Tv (55" a 58") Sony

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #394

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Здравейте, някой знае ли от кой производител на IPS матрици е оборудван това Sony - KD-55XD8588? И струва ли си конкретно този модел?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,464
    #395

    Отговор: SONY телевизори 2017

    djackomo
    LGDisplay


    Поредната неприятна изненада от Sony
    Video & TV SideView : What's New - Notice regarding discontinuation of TV Programs and Video on Demand
    Sony will remove core functionality from its TV SideView app - FlatpanelsHD
    Следните функции ще бъдат премахнати на 24ти май, 2017:
    - програмен справочник
    - Най-добрите снимки (с изключение на Моята библиотека за Android)
    - Timer REC
    - напомняне
    - Bookmark
    - SerialAbTak, YouTube, PlayStation видео, Crackle, watchmi, UseeTV, PPTV, Zattoo
    https://play.google.com/store/apps/d...sideview.phone


    https://nl.hardware.info/reviews/723...-alles-met-hdr

    https://content.hwigroup.net/images/...920/003229.jpg


    Prime impressioni su Sony Bravia OLED KD-A1: elegante e | DDay.it
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 04-03-17 в 22:21.

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    8
    #396

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Помагайте.След като редактирам програмите с sony editor и съм още в програмата как да запазя направените от мен промени.В какъв формат трябва да форматирам флашката?Някой може ли да опише подробно кое след кое следва след като се отвори програмата?Каквото и да правя след това телевизора не приема променете.Въобще някой успял ли е да завърши процедурата?

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #397

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от djackomo Виж публикацията
    ....................................................това Sony - KD-55XD8588? И струва ли си конкретно този модел?
    .....
    Хора разни , вкусове също и щом е на пазара трябва и да се продава . Избор голям от производители и модели на цени разни . Не е лош този модел в ценовата си категория , но не е върха .
    За какво ще го ползваш предимно ?

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #398

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Хора разни , вкусове също и щом е на пазара трябва и да се продава . Избор голям от производители и модели на цени разни . Не е лош този модел в ценовата си категория , но не е върха .
    За какво ще го ползваш предимно ?
    Предимно кабелна тв и филми.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #399

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Има си предимствата на IPS технологията , но и недостатъци . Писано е доста , сигурно си ги чел . А и с качеството на сигнала на нашите кабеларки , каквото и да си купиш все има нещо за настройване , ако може и има възможност . При качествен сигнал е по-друго , но и рекламата за 4К HDR е убийствена . Самия тв няма такъв хардуер , вижда се , не ме разбирай погрешно , но няма всичките предимства на технологията .

    - - - - - - - - - -

    Едно не разбирам - защо има такива въпроси в тази тема , която е с доста конкретно заглавие ??

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #400

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от Peta Виж публикацията
    Помагайте.След като редактирам програмите с sony editor и съм още в програмата как да запазя направените от мен промени.В какъв формат трябва да форматирам флашката?Някой може ли да опише подробно кое след кое следва след като се отвори програмата?Каквото и да правя след това телевизора не приема променете.Въобще някой успял ли е да завърши процедурата?
    Нищо не правиш по флашката - нали вече си я ползвал за сваляне на списъка от тв . Като си готов даваш "save as" и там пак го ндписваш като sdb , после в тв го копираш обратно в тв , който при завършване успешно на операцията ще се рестартира.

  13. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    82
    #401

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Цитат Първоначално публикувано от civica Виж публикацията
    Има си предимствата на IPS технологията , но и недостатъци . Писано е доста , сигурно си ги чел . А и с качеството на сигнала на нашите кабеларки , каквото и да си купиш все има нещо за настройване , ако може и има възможност . При качествен сигнал е по-друго , но и рекламата за 4К HDR е убийствена . Самия тв няма такъв хардуер , вижда се , не ме разбирай погрешно , но няма всичките предимства на технологията .
    Благодаря за мнението, както каза - за парите си става. А и се оказва, че е с качествен панел, мисля, че си струва.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    8
    #402
    До svetlio1.Когато натисна 'save as ' ми изписва,че такъв фаил вече съществува и дали да продължа въпреки това, давам му 'yes' и той го запомня.След това телевизора не може да види файла.Дори и да съм си презаписал сществуващия файл телевизора трябва да си го види макар и без промяните.Ако имаш време напиши след разместването какво точно пишеш като име на файл и какво натискаш.Явно тук бъркам.Пробвах след като сваля програмите от tv-то на флашката, веднага БЕЗ ДА Я ВАДЯ да ги върна пак в tv-то тогава ги вижда и се рестартира както си му е реда.Помагайте.

  16. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,573
    #403

    Отговор: SONY телевизори 2017

    Ами вероятно старият файл ти отчита - аз обикновено го изтривам след прочитане и после записвам новият sdb ... или ползвам друга флашка . Форматирани са ми във FAT32 . Изтрий старият sdb и запиши вече редактираният sdb - би трябвало да се получи.
    При изваждането на флашката и от компютъра и от тв ползвам опцията "безопасно изваждане" .

  17. Member
    Тук е от
    Feb 2012
    Мнения
    154
    #404
    Цитат Първоначално публикувано от Peta Виж публикацията
    До svetlio1.Когато натисна 'save as ' ми изписва,че такъв фаил вече съществува и дали да продължа въпреки това, давам му 'yes' и той го запомня.След това телевизора не може да види файла.Дори и да съм си презаписал сществуващия файл телевизора трябва да си го види макар и без промяните.Ако имаш време напиши след разместването какво точно пишеш като име на файл и какво натискаш.Явно тук бъркам.Пробвах след като сваля програмите от tv-то на флашката, веднага БЕЗ ДА Я ВАДЯ да ги върна пак в tv-то тогава ги вижда и се рестартира както си му е реда.Помагайте.
    След като редактираш списъка с програми натискаш Save и същия файл го копираш на флашката

  18. Novice
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    8
    #405
    А когато даваш' save as' пише ли ти ,че такъв файл вече съществува?

    - - - - - - - - - -

    След като запазя промените и затворя програмата,ако я отворя отново и заредя програмите тогава ги виждам както съм ги разместил.При поставяне обаче в tv-то пише че операцията е не успешна.Само sdb ли пишеш или sdb и още нещо?

    - - - - - - - - - -

    С една дума прекарам ли списъка с програми през sony editor дори и без да размествам нищо tv -то не ги вижда вече.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 27 от 75 ПърваПърва ... 17252627282937 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Panasonic 2017 за японския пазар
    От chachoto във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 14
    Последно: 08-06-19, 13:13
  2. SONY телевизори 2016
    От kod във форум Sony телевизори
    Отговори: 1643
    Последно: 01-01-17, 17:45
  3. SONY телевизори 2015
    От hristoslav2 във форум Sony телевизори
    Отговори: 866
    Последно: 02-01-16, 07:36
  4. Отговори: 0
    Последно: 25-10-10, 11:26
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе