Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 301
Like Tree41Одобрявам

SONY и HBO GO

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #16

    Отговор: SONY и HBO GO

    Настройки>ТВ>Информация>най-долу на версия цъкате няколко пъти бързо с ОК от дистанционното докато ви отвори скритото меню.После настройки>системни предпочитания>опции на програмиста>отстраняване на грешки през ADB>вкл.
    После настройки>сигурност и ограничения>неизвестни източници>вкл.
    След това си инсталирате Es file explorer на телефона и го логвате към домашната мрежа,в която е и телевизора ви.
    Инсталирате си App Cloner на телефона,сваляте си от google play приложенията които искате да инсталирате на телевизора,клонирате ги ,и инсталирате клонираните на телевизора през Es file explorer на телефона директно на
    телевизора както съм показал на скрииншотовете в по-горния ми пост.
    Весела Коледа на всички и едно Голямо наздраве от мен.....
    Davor и presledvach харесват това.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    София, България
    Мнения
    91
    #17

    Отговор: SONY и HBO GO

    Весела коледа на всички и много радостни моменти на всички!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #18

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Инсталирате си App Cloner на телефона,сваляте си от google play приложенията които искате да инсталирате на телевизора,клонирате ги ,и инсталирате клонираните на телевизора през Es file explorer на телефона директно на
    телевизора
    След клонирането приложенията трябва ли да го инсталирам на телефона, или директно се инсталира на телевизора ? Аз правя следното , клонинга го инсталирам на телефона , трия оригинала, прехвърлям на ТВ...и греда :D Нещо не правя както трябва

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #19

    Отговор: SONY и HBO GO

    И аз неуспях да го измайсторя, за съжаление. Инсталирах го на ТВ от apk файла който запазих от Clone App.После го качих на една флашка и я забучих в USB на телевизора отворих я с ES File Explorera и го инсталирах. Пак си остана Завъртяно на 90градуса защото версията си е за Смарт Телефон и после допълнитено Rotation Locker си го връткам и тогава го стартирам и може да се гледа ,но друго си е да си е инсталирано HBO GO for Android TV само,че ако инсталирам него ми го дава, че е заключено за моя регион Само за Америка и Канада и нетръгва за да може да се въдеде мейла и паролата. Та мисля да потормозя подръжката на HBO, а От Sony БГ Ми заявиха че този модел не се поддържаи става един кръговрат.Вместо да си оправят приложението ние да се чудим какви трикове да ползваме само.
    Подръжката на Сони:
    "Приложенията за нашите телевизори, работещи с операционна система Android, могат да бъдат изтеглени и инсталирани от фабрично добавеното приложението Google Play Store. В случай, че не можете да откриете търсеното от Ваш съдържание е възможно то да не е съвместимо с Вашето устройство.
    За съжаление, според нашата информация HBO GO не се поддържа за Вашия модел - KD-55XE9005, освен това въпросната услуга за видео споделяне е ограничена по регион, държава, и следва да се поддържа и от доставчика на телевизионен сигнал.

    За повече съдействие за въпроси свързани с приложението HBO GO и съвместимостта му с други устройства, Ви съветваме да се обърнете директно към доставчика на приложението.
    Също така, бихте могли да разгледате уеб страницата, поддържана за потребителите му - https://help.hbogo.com/hc/en-us.

    Надяваме се тази информация да е била полезна за Вас.
    Моля, не се колебайте да се свържете с нас и при следващи въпроси, свързани с продуктите и услугите на Sony.
    Можете да отговорите на този имейл или да ни потърсите на тел. 024925278 всеки работен ден от 09:00 до 17:00 ч.

    С най-добри пожелания,
    Надежда Ангелова
    Информационен център за потребители"
    Подръжката и на HBO GO:

    "Благодарим Ви, че се свързахте с нас. Извиняваме се за причиненото неудобство.

    Ще вземем под внимание препоръката Ви. Постоянно се стремим към подобрение на услугата ни и се надяваме в най-скоро време SONY Smart телевизори да фигурират в списъка на поддържаните устройства.

    Ако имате други въпроси или препоръки, не се колебайте да се свържете с нас отново.

    Весели празници!
    Поздрави,Лили
    HBO GO България,
    Екип за обслужване на клиенти
    E-mail: support@hbogo.bg

    Телефон за контакти: 800 460 48"
    Та така Приятели Нека да им подгреем телефоните и пощите , за да се събудят Малко Тези Хора и да си Свършат Работата По-Бързо!
    За да свършат и нашите мъки.Дали да не си помисля, че някой ни дискриминира и ние имаме ли права които трябва някой да защити по Закон?
    Има ли адвокати тука да се заемат с нашия тежък случай?

    Нека кой с каквото може да помага!
    Съеднинението Прави Силата!
    Този пост е редактиран от BackTrack5R3; 26-12-17 в 00:34.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #20

    Отговор: SONY и HBO GO

    Здравейте,
    И аз го инсталирах на 49XE9005! Самото приложение тръгва, но според мен няма поддръжка за БГ освен през операторите. Ако поискам опцията да се регистрирам ми дава съобщение, че не се поддържа за региона. За съжаление според мен дори и да имам достъп през оператора пак не бих могъл да го инсталирам защото просто няма откъде. А иначе с клоирането тръгва без проблем, ама не си играх да го завъртам с другото приложение.
    Драмата е чист бизнес тук според мен. На дистанционното един от най-големите бутони е NETFLIX, което донякъде обяснява нещата си мисля. Ако договорката е да се предлага нетфликс на SONY-тата тогава сори за усилията. Както се казва в БГ пийте една студена водица да не ви е яд, че сте се преееееее.али. Ще следя за развитие

  7. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #21

    Отговор: SONY и HBO GO

    Пробвайте това:
    https://wetransfer.com/downloads/cfb...6073801/65fa81
    Ако по време на инсталацията ви поиска обновяване с по-новата версия,не я обновявайте....

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #22

    Отговор: SONY и HBO GO

    Не става Няма разширение и неможе да се инсталира! Може ли да ъплоднеш Клонирано Твоето HBO като .apk или трябва те каним на гости да ни покажеш как става номера !?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    32
    #23

    Отговор: SONY и HBO GO

    BackTrack5R3 изобщо не е трудно клонирането! Малко по-късно ще си направя труда да кача видео как става, или пък подробно описание стъпка по стъпка!

  11. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #24

    Отговор: SONY и HBO GO

    Да,сори....правя каквото мога..имам ги клонираните приложения на телефона и на телевизора...от там няма как да ги изтегля и да ги постна..поне аз не знам как става...опитах всичко,за което се сетих,но не успях,ако някой знай как става нека да каже....
    Така че остава варианта с ходенето на гости...

    Ето ви готов за инсталиране APK файл,не е клониран,но поне няма да се налага да го въртите..
    https://wetransfer.com/downloads/ee1...6102925/15f0e0
    Този пост е редактиран от iveto; 26-12-17 в 12:40.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    63
    #25

    Отговор: SONY и HBO GO

    Ами инсталирах го и това версията ти е 4.17 а моята е 5.12. Не се налага да се върти наистина,но не излиза при приложенията и без мишlence трудно се работи с него,защото пак си е за телефон а не за ТВ.Все пак си мисля,че трябва да напънем HBO,Sony и всички ;оператори които го предлагат в България да направят работещо приложение за телевизорите Sony. В противен случай ще се мъчим с трикове само.
    BTW да ми препоръчате някоя безжична клавиатура желаетелно е маи да е с вграден мишок с тъчпад?

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #26

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от vegata Виж публикацията
    BackTrack5R3 изобщо не е трудно клонирането! Малко по-късно ще си направя труда да кача видео как става, или пък подробно описание стъпка по стъпка!

    Чакам Бирата е в хладилника и мезето :P

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #27

    Отговор: SONY и HBO GO

    Така...ето как става инсталиране на клонираните приложения от телефона:
    Настройки>ТВ>Информация>най-долу на версия цъкате няколко пъти бързо с ОК от дистанционното докато ви отвори скритото меню.После настройки>системни предпочитания>опции на програмиста>отстраняване на грешки през ADB>вкл.
    После настройки>сигурност и ограничения>неизвестни източници>вкл.
    След това си инсталирате Es file explorer на телефона.
    Клонирате си приложенията които искате с App Cloner и ги инсталирате на телефона.За да не се объркате,дейнсталирате оригинала!
    После отваряте Es file explorer на телефона,и от менюто горе в ляво като го отворите,избирате Мрежа>Android TV и му давате да сканира и открие телевизора ви.
    Връщате се в в началното меню на Ес файл експлорера и избирате Приложения.Натискате върху приложението,което искате да инсталирате на телевизора,така го маркирате и от долу ви се отваря под меню,на него в дясно където са трите точки-"още",натискате и избирате install to Tv,излиза ви картинка с вашия телевизор кликвате на нея и процеса започва.....след 5-10 секунди вече имате инсталирано клонираното приложения на телевизора...
    Ето и скриийншотове с последователноста:






    Crome браузера не може да се клонира,явно има някаква защита.
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg 1.jpg‎ (46.0 KB, 24362 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 2.jpg‎ (31.5 KB, 23978 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 3.jpg‎ (24.3 KB, 23890 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 4.jpg‎ (25.6 KB, 23692 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 5.jpg‎ (24.9 KB, 23706 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 6.jpg‎ (57.2 KB, 23931 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 7.jpg‎ (56.3 KB, 23939 Прегледи)
    • Тип файл: jpg 8.jpg‎ (42.3 KB, 313 Прегледи)
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 22-08-20 в 12:06.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #28

    Отговор: SONY и HBO GO



    Аз инсталирах chrome по този начин. Но не се визуализира в приложения.

    п.с.Успях да клониран оригиналното hbo go от google pley , но ми го завърта настрани. Инак с приложението Video & TV SideView : Remote на телефона,го ползвам като мишка с пад


    Този пост е редактиран от Davor; 26-12-17 в 19:15.

  17. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #29

    Отговор: SONY и HBO GO

    Затова постнах старата версия на Hbo go с която съм и аз,за да не се налага да го въртите...Chrome се инсталира без проблем,не може да се визуализира в главното меню с останалите приложения,ползвайте например:Sideload Launcher ...клонирайте си dolphin браузер..доста добре се справя..

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    21
    #30

    Отговор: SONY и HBO GO

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Затова постнах старата версия на Hbo go с която съм и аз,за да не се налага да го въртите...Chrome се инсталира без проблем,не може да се визуализира в главното меню с останалите приложения,ползвайте например:Sideload Launcher ...клонирайте си dolphin браузер..доста добре се справя..

    Благодаря за което Пробвах със старата версия да я клонирам , но нямах успех..А може и пИенето да ми беше повече :D После ще пробвам и ще пиша.

    п.с 2 HBO Go след клониране-Няма визуализация в приложения ..
    dolphin браузер също не пожела да тръгне.
    Този пост е редактиран от Davor; 26-12-17 в 21:03.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 21 ПърваПърва 123412 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 05-08-16, 11:37
  2. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  3. Продавам уникална камера Sony NEX-VG10Е + Sony Vegas Pro 8
    От deannestorov във форум Приключили продажби
    Отговори: 44
    Последно: 09-03-12, 20:27
  4. Отговори: 0
    Последно: 01-05-10, 21:03
  5. Отговори: 2
    Последно: 26-09-07, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе