Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree2Одобрявам
  • 1 Post By iveto
  • 1 Post By chavi

Браузър за Сони kd43xe7077

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    4
    #1

    Браузър за Сони kd43xe7077


    Здравейте. В телевизора от заглавието няма инсталирани никакви приложения, а също така няма и инсталиран "браузър", който би трябвало да е ОПЕРА. Моля дайте ми връзка/линк от където да го изтегля, че нещо не го намирам. Последната налична Актуализация съм я направил и съдържанието отново бе празно.
    Благодаря предварително
    Този пост е редактиран от dnag; 25-01-18 в 17:11.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #2

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Цитат Първоначално публикувано от dnag Виж публикацията

    Здравейте. В телевизора от заглавието няма инсталирани никакви приложения, а също така няма и инсталиран "браузър", който би трябвало да е ОПЕРА. Моля дайте ми връзка/линк от където да го изтегля, че нещо не го намирам. Последната налична Актуализация съм я направил и съдържанието отново бе празно.
    Благодаря предварително
    https://community.sony.co.uk/t5/andr...7/td-p/2293773

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Демек съм го взел за смарт ама не точно, те от Сони отговориха следното: прикачения файл долу

    Какво излиза от линка горе, който ми пратихте, че нищо не мога да инсталирам?
    Прикачени изображения Прикачени изображения
    • Тип файл: jpg tv.jpg‎ (293.0 KB, 1829 Прегледи)

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #4

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Oбади им се най добре по телефона и ги питай какво и откъде да инсталираш.

    пп. Аз съм с Сони андроид и въпросния браузър Опера си е оригинално инсталиран и си работи, друг е въпроса че на мен не ми харесва и съм си сложил Гугъл Хром.

  6. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #5

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Цитат Първоначално публикувано от dnag Виж публикацията
    Демек съм го взел за смарт ама не точно, те от Сони отговориха следното: прикачения файл долу

    Какво излиза от линка горе, който ми пратихте, че нищо не мога да инсталирам?



    В линка,който съм ти дал пише че от 15 03 2017г. се спира поддръжката на Опера за телевизори Сони!
    Твоя модел не е с андроид,така че едва ли ще успееш да си инсталираш Операта..,но все пак питай ги тези умници от Сони,какво мислят по въпроса....









    dnag одобрява това.

  7. Member
    Тук е от
    May 2009
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    472
    #6

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Обнови си интернет съдържанието. Приложенията са няколко, нетфликс, DW, youtube, film box, opera tv, amazon... Май това бяха. Opera TV е различно от Opera браузър. Иска се малко време за да се появят приложенията.
    dnag одобрява това.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Браузър и тъч-пад клавиатура за Сони kd43xe7077

    Появиха се въпросните приложения изброени от "chavi", но за да стане номера не беше достатъчно само актуализация на софтуера и обновяване на интернет съдържанието. Трябваше да дам и отметка, че съм съгласен с "политиката на поверителност" и тогава вече се отвориха въпросните приложения и браузъра. В случая вината си е моя, че трябваше да погледна по внимателно книжката.


    Да ви питам дали ще имам проблем със свързването на безжична клавиатура с тъч-пад, например: Клавиатура.1 и Клавиатура.2 , ако някой е свързвал подобна периферия нека сподели
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,407
    #8

    Отговор: Браузър за Сони kd43xe7077

    Почти всички ползваме клавиатура , то иначе с дистанционното само е доста досадно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Браузър Игри
    От YG във форум ИГРИ
    Отговори: 44
    Последно: 17-01-24, 14:14
  2. Отворен уеб браузър за LE40C750 ?
    От цвятко христозов във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 28-08-14, 11:01
  3. браузър за ПС ЕТ5
    От hinkovor във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 25-08-13, 23:31
  4. Браузър?
    От sahata във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 13-04-12, 22:49
  5. Кой браузър е по-бърз?
    От hihimor във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-05, 15:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе