Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 34
Like Tree4Одобрявам

Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #16

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Не искам да ви развалям дискусията ама толкова ли е сложно или неудобно да си закачите HDD на ПК или лаптопа да си свалите няколко филма и после бегом към ТВ и зяпате на воля. Дори в момента докато си упражнявам краснописа тук съм си закачил два филма ей така между другото. Все си мисля че другото е излишно хабене на нерви и време.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #17

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Защо от телевизора в google play не откривам първите две приложения от предложените. Изобщо приложение за сваляне на торенти в маркета за директно сваляне от телевизора са недостъпни. Явно трябва да се качи торент програма и инсталира с .apk файл. Дайте сигурен и чист файл ня някоя добра програма с която да свалям торенти от Интернет.

    Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
    Точно така, сваля се апк и се инсталира, ако не бъркам в темата за приложения имаше линкове, погледни там.
    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Не искам да ви развалям дискусията ама толкова ли е сложно или неудобно да си закачите HDD на ПК или лаптопа да си свалите няколко филма и после бегом към ТВ и зяпате на воля. Дори в момента докато си упражнявам краснописа тук съм си закачил два филма ей така между другото. Все си мисля че другото е излишно хабене на нерви и време.
    Просто е по-удобно така, няма сваляне, няма чакане и приготовления. Пускаш филма, буферира и си ти. Лошото е, че явно нещо Куазара бъгва и не иска да използва външна памет, въпреки че е инициализирана.

    nassko1, не става да се посочи външната памет по описания там начин.

    Остава вариант нещо от флашката да бъгва, ако има друг ентусиаст да пробва с хард. И аз ще се включа в тестовете, но не съм взел още хард. За момента, максимума на филм, който ми е тръгнал е 5.7ГБ.

  4. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #18

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Конкретно за мен телевизорът ми е на стойка на стената и е много трудно да бърникам от зад зад него. Сега съм го привързал с голям зор за стойката и си виси там. За какво ми е смарат ТВ с Андроид ако си действам по старият начин? Идеята ми е докато си зяпам предавания филмите да си се свалят на харда и когато искам да си пусна филма. по DLNA не става да се стримват филми над 60 ГБ дори при 5Ghz мрежа.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #19

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Просто е по-удобно така, няма сваляне, няма чакане и приготовления. Пускаш филма, буферира и си ти. Лошото е, че явно нещо Куазара бъгва и не иска да използва външна памет, въпреки че е инициализирана.

    Нито Куазар нито Ковенант нито Ексзодус или Коди като цяло не иска да ползва външна памет нито може да го прехвърлиш самото Коди на външна памет, поне аз не можах а и това което прочетох из нета не видях някой да се е справил защото май не може за андроид тв.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    279
    #20

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Конкретно за мен телевизорът ми е на стойка на стената и е много трудно да бърникам от зад зад него. Сега съм го привързал с голям зор за стойката и си виси там. За какво ми е смарат ТВ с Андроид ако си действам по старият начин? Идеята ми е докато си зяпам предавания филмите да си се свалят на харда и когато искам да си пусна филма. по DLNA не става да се стримват филми над 60 ГБ дори при 5Ghz мрежа.
    Пробвал ли си със споделен хард в мрежата, вързан към рутера? Би трябвало да е достатъчно скоростта даже на 2.4 мрежа.
    Най-сигурния вариант си остава качване на хард и гледане на телевизора, но стойките, които са без възможност за насочване на телевизора го прилепват мнгоо близко до стената и е наистина неудобно.
    Аз съм също със стойка за стена, но с рамене и телевизора се мести. Друг е въпроса, че е на предела до 55" е и нещо самите рамене ми се струват доста кекави.

  7. Member Аватара на ivanov_km
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    579
    #21

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Рутерът ми Арчър Ц60, а той не разполага с USB порт и не мога да споделя HDD свързан към рутера. Вчера изтеглих торент програмата flud, копирах магнет адреса на един торент и започнах да го свалям на закаченият хардиск на телевизора. Е споделям, няма такава мъка! Свалянето бе със скорост 1kb/s. Същият филм на лаптопа се сваля с 9000kb/s. Просто нямам нерви повече .

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #22

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Просто е по-удобно така, няма сваляне, няма чакане и приготовления. Пускаш филма, буферира и си ти. Лошото е, че явно нещо Куазара бъгва и не иска да използва външна памет, въпреки че е инициализирана.

    Нито Куазар нито Ковенант нито Ексзодус или Коди като цяло не иска да ползва външна памет нито може да го прехвърлиш самото Коди на външна памет, поне аз не можах а и това което прочетох из нета не видях някой да се е справил защото май не може за андроид тв.
    По-скоро е някакво ограничение на Сони, защото на Филипс андроид тв ползвам Куазар през СЕМС (клонинг на Коди) и видео файловете си ги сваля безгрижно на закачен за телевизора ХДД.

  10. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #23

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    По-скоро е някакво ограничение на Сони, защото на Филипс андроид тв ползвам Куазар през СЕМС (клонинг на Коди) и видео файловете си ги сваля безгрижно на закачен за телевизора ХДД.
    Би ли дал линк към този Семс да го пробвам.



    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от ivanov_km Виж публикацията
    Рутерът ми Арчър Ц60, а той не разполага с USB порт и не мога да споделя HDD свързан към рутера. Вчера изтеглих торент програмата flud, копирах магнет адреса на един торент и започнах да го свалям на закаченият хардиск на телевизора. Е споделям, няма такава мъка! Свалянето бе със скорост 1kb/s. Същият филм на лаптопа се сваля с 9000kb/s. Просто нямам нерви повече .
    Вземи си един USB удължител да закачаш външния диск към телевизора.
    Този пост е редактиран от sony 1; 30-03-18 в 12:07.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #24

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80


  12. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #25

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от podredko Виж публикацията
    Mерси за линка но наистина не става.

  13. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #26

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от sony 1 Виж публикацията
    Би ли дал линк към този Семс да го пробвам.



    - - - - - - - - - -



    Вземи си един USB удължител да закачаш външния диск към телевизора.
    Ти,това с удължителя,пробвал ли си го?....защото аз съм го пробвал и диска не работи както трябва,в смисъл,че телевизора не вижда всичко на него....
    podredko одобрява това.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #27

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Ти,това с удължителя,пробвал ли си го?....защото аз съм го пробвал и диска не работи както трябва,в смисъл,че телевизора не вижда всичко на него....
    Лично не съм, но някои казват че нямат проблеми други имат но все пак може да пробва.


    Да те питам има ли вариант да увелича паметта на тв и да свалям по големи филми с KОДИ
    Този пост е редактиран от sony 1; 30-03-18 в 21:37.

  16. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #28

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    С това Коди защо не мога да докарам DTS към ресивъра, връзката е с оптика. Уж от настройките на Кодито съм задал 5.1 и т.н., май нещо изтървам нещо по-специално трябва ли да се донастройва. С плеърът на ТВ няма никакви кахъри с DTS-а.

  17. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    914
    #29

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    От целия форум само при колегата ивето ДТС работи безпроблемно в съчетание коди със сони андроид .Преди и при мен работеше вече не.И със Арчос, МХ, ВСЛ не работи.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #30

    Отговор: Kак се изтрива филм от вътрешната памет на SONY XE80

    От версия 17 насам Коди не пропуска ДТС, има ограничение, вероятно свързано с лиценза.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. SD карта памет. Коя е подходяща за SONY XPERIA Z3+?
    От Dr. във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 03-09-16, 10:21
  2. Боя за вътрешната част на Микровълнова LG
    От JKanchev във форум Ремонт и сервиз - Малки домакински уреди
    Отговори: 0
    Последно: 06-07-13, 20:26
  3. Проблем с вътрешната платка на Panasonic CS/CU G95KE
    От vanyo_83 във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 2
    Последно: 10-09-12, 21:04
  4. Samsung AQV - проблем с вътрешната платка
    От vanini във форум Климатици Samsung, LG
    Отговори: 12
    Последно: 02-11-09, 19:01
  5. Отговори: 12
    Последно: 07-07-04, 16:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе