Резултати от 1 до 7 от общо 7

Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2016
    Мнения
    2
    #1

    Question Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Здравейте! Имам следният проблем с телевизор sony kd-55xd8577.

    Софтуерът (Андроид) винаги е бил пълно лайно, бавен, забиващ с рандъм рестарти дори. Напоследък съвсем спря да ми чете от външния хард или да ме връща в home когато се опитам да пусна видео от него. Днес реших да пусна factory reset от менюто. В началото ми се показа една шарена окръжност посредата, която изглеждаше като да е индикация за ресетването. После обаче екранът се сговни и ми показваше само артефакти. Оставих го към час да се помъчи и го изключих от тока. След това като го пуснах си излиза началния надпис SONY, а веднага след това пак артефактите.
    Опитах 10 пъти да направя forced reset (с бутоните отзад на телевизора) и не иска да се оправи, нито ми светва зелената лампичка, както пише, че трябва. Винаги се пуска надписът SONY без никакви проблеми по екрана и след 3-4 секунди ми се появяват артефакти както е на снимката долу.

    Имате ли представа какъв може да е проблемът? Софтуерът преди да пусна ресет беше версия 7.0 Преди това съм нямал никакви проблеми със самия екран, веднъж съм правил factory reset досега (от менюто) и нямаше никакви проблеми.

    Снимка на проблема:
    https://imgur.com/a/5JEJRyz

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #2

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Преди няколко дена и аз имах проблем....Но,добри хора тук ми помогнаха. Та....http://www.sony.com/electronics/supp...icles/00159487

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,593
    #3

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Като чета и ми става леко смешно и тъжно. Първо преди години беше - заби ми компа, помощ да го преинсталираме. Последва същото с телефона и таблета. Сега идва ред на ТВ-тата. Какво остана - хладилници, перални, миялни, печки и прахосмукачки. И от тях вече има де със същите проблеми.

  5. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,392
    #4

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Освен сервиз друг начин май няма.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,563
    #5

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Цитат Първоначално публикувано от Hegemony Виж публикацията
    Точно това съм пробвал десет пъти. Ти четеш ли изобщо?
    Чети и ти, кой те е спрял

    2.If the forced factory reset didn't fix the reboot issue, perform the reset again. If the issue still occurs, contact our support team for further assistance

    Дано е в гаранция

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #6

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    Хегемегони ли си ,или нещо друго.....Защо се обиждаш и се нахвърляш? И обиждаш? Ние се опитваме,кой компетентно, кой не,да ти помогнем,а ти веднага.....Не бива така!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    617
    #7

    Отговор: Проблем с kd-55xd8577 - forced reset не работи и артефакти по екрана

    от снимката ми навяват мисли, че работата е за сервиз

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем при възпроизвеждането на SONY 55XD8577 от HDD
    От ivailo.yordanov във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 08-08-17, 12:43
  2. Sony kd-55xd8577 проблем с тв панела
    От valchovalev във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-01-17, 13:44
  3. Отговори: 0
    Последно: 17-11-12, 15:25
  4. Samsung LE32C650 проблем с тунера след Factory Reset
    От kkolev във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 31-05-11, 22:36
  5. Артефакти при DivX !?
    От mannesmann във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 30-01-05, 18:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе