Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 81
Like Tree10Одобрявам

Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    29
    #16

    Re: Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    утре като получа ТВ то, как да го тествам дали всичко е ок
    дайте някакъв линк да прочета /ама по разбираемо:-)/

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2018
    Мнения
    29
    #17

    Re: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Ох, влизам отново с въпрос, който не е съвсем по темата, а концептуален така да се каже:-)
    ослушах съветите , които давате да се поръчва по интернет , за да има възможност за връщане. Поръчах от емаг и днес получих телевизора. Като цяло опаковката не е нарушена но е доста поизцапана отдолу/като от товарене / ,на едно място леко задрано кашончето, но повърхностно. Куриера го носеше на рамо и почти беше готов да го стовари на земята, когато аз започнах да мрънкам да е по внимателно. Представям си само докато е докаран на какво е бил подложен тв то.
    Та въпросът ми е дали ТВ тата са достатъчно обезопасени за такова нехайно пренасяне въргаляне по складове и чувствителни ли са на такива действия.
    Още не съм го отворила, чудя му се. От друга страна не ми с връща- офертата е добра- 1200лв. за 43XF8596, на43XF8596всякъде другите XF85 са от 1500 нагоре.
    Ако го отворя пък се притеснявам ако му има нещо дали ще мога да го върна... оф за първи път поръчвам по интернет и този зацапан кашон ме накара да се размисля

  4. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #18

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Няма абсолютно никакъв проблем да го отвориш и после ако не ти хареса да го върнеш.
    Поръчването по интернет има много плюсове. Правото на връщане в 14-дневен период без да даваш обяснения защо е едно от тях.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    43
    #19

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Ми аз и моят телевизор го поръчах по интернет ,дойде също с позацапан кашон и нямаше отвътре никакви забележки.Оставих го с лепенките и целуфанчетата около рамката на дисплея да поработи две седмици.След като се уверих че няма никакъв проблем ,махнах всичко.
    До момента мина повече от половин година и да чукна на дърво няма никакви ядове
    Как се вика всичко си е до късмет

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2012
    Мнения
    22
    #20

    Отговор: Re: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Няма никакъв проблем. Емаг имат политика да връщаш разпечатан и гледан Тв до 30 дни без обяснения. Аз миналата седмица върнах един Самсунг. Даже те ти изпращат куриера и те плащат за връщането. При другите фирми сам трябва да си наемаш спедиторска фирма и да и плащаш за връщането. Какво стана пробва ли го и хареса ли ти картината, защото и аз съм поръчал и трябва да го получа в вторник?

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #21

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Внимавайте с емаг, започнаха да правят проблеми с връщанети и гаранциите... И такива кур*енски номера ми въртяха, че свят да ми се завие

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #22

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Това,някакъв вид спорт ли е?...
    Купуваш си телевизор през интернет...гледаш го 1 месец,после го връщаш,взимаш следващия,пак гледаш 1 месец и го връщаш...и така цял живот си гледаш само на нови телевизори последен модел
    Като оглупея окончателно ще си купя и аз телевизор от нета...от онези 75 или 85 инчовите да ми е по лесно да ги качвам по стълбите до 10-я етаж всеки месец по няколко пъти...

  10. Member
    Тук е от
    May 2014
    Мнения
    196
    #23

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Ако е от ЕМАГ стоката,връщането е лесно.Ако е от фирма партньор-става съгласно условията на фирмата.ЕМАГ в случая ще са само свързващото звено между клиент и продавач.От там нататък не носят отговорност.Връщал съм стоки и в двата случая.Както казах ,с ЕМАГ беше лесно.С фирмата - голямо въртене и сукане за 20 лв.Накрая си взех парите и за доставката даже,щото реално не бях получил нищо.А докато ме въртяха,писах и на ЕМАГ ,че фирмата партньор не е коректна и вреди на името им-отговориха ми да се разбирам с тях и да се оправям сам.

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #24

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Това,някакъв вид спорт ли е?...
    Купуваш си телевизор през интернет...гледаш го 1 месец,после го връщаш,взимаш следващия,пак гледаш 1 месец и го връщаш...и така цял живот си гледаш само на нови телевизори последен модел
    Като оглупея окончателно ще си купя и аз телевизор от нета...от онези 75 или 85 инчовите да ми е по лесно да ги качвам по стълбите до 10-я етаж всеки месец по няколко пъти...
    в момента както е законодателството трябва да си мазохист за да си купиш каквато и да е техника от реален магазин .. след 20 мин да отидеш не можеш да я върнеш повече .. специално телевизор задължително и само онлайн - щото някои проблемчета могат да лъснат след 1-2 седмици ..
    hadean, sony 1 и SteFanoV29 харесват това.

  12. Senior Member Аватара на iveto
    Тук е от
    Jan 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    1,894
    #25

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Е,тогава техноверигите как съществуват изобщо?
    Това че няколко форумни зевзека си правят гаргара и се забавляват като си поръчват телевизори през нета и после ги връщат,за да пробват дали системата работи,нищо не значи и не е показателно!
    Специално пък телевизор,никога няма да си купя от онлайн магазин,камо ли от чужбина,щото е с 20 лв. по-евтин от тука.
    Я си представи,че дефекта на телевизора се прояви след 30-я ден например...и какво правиш тогава?....вместо да си го занесеш до сервиза отсреща и да го ремонтират за няколко дена,ще го пращаш некъде по румънските села и паланки да ти го оправят след 3-4 месеца???Айде малко по сериозно моля....

    ПП. Ето сега искам да си купя SONY KD-65AG8 4K Ultra HD OLED....телевизора струва 6500лв.
    Как да си го поръчам онлайн,като знам как ще го натоварят в буса заедно с миксерите и ютийте,ше го метнат като чувал с картофи и после,ходи се обяснявай че не работи или че има някакъв проблем.Не си ли е ръка да пипне,око да види,да си поседя един ден в магазина да му правя тестове,и персонала да ми обясняват разни "интересни" неща....това си е част от романтиката
    Този пост е редактиран от iveto; 04-06-19 в 16:38.

  13. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,399
    #26

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    И от Техноверигите се пазарува онлайн.
    Смисъла е ако има дефект да може веднага да се върне а не да тръгва да се носи по сервизите.

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Jan 2019
    Мнения
    152
    #27

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Я си представи,че дефекта на телевизора се прояви след 30-я ден например...и какво правиш тогава?....вместо да си го занесеш до сервиза отсреща и да го ремонтират за няколко дена,ще го пращаш некъде по румънските села и паланки да ти го оправят след 3-4 месеца???Айде малко по сериозно моля....
    Айде малко по-сериозно, да.
    Какви румънски села, какви 5 лева?
    Всеки онлайн магазин си има оторизирани сервизи и чудно, че повечето са като на техноверигите.
    Това, че си купуваш онлайн е само бонус. Имаш месец на разположение да си го тестваш у вас. И после си е стандартно по гаранция.
    По-добре е да имаш цял месец на разположение за тест у вас си, отколкото да киснеш по техноверигите и да го тестваш в среда, която не е близо до твоята у дома.

    Техноверигите няма лошо да съществуват. Повечето хора си ги ползват като шоурум.
    А откакто "няколко форумни зевзека" почнаха активно да се насочват към онлайн пазаруване, оборотите на техноверигите не са както едно време.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,173
    #28

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Пазаруването и на всички " форумни зевзеци" не вярвам да се отрази на оборотите на технотата.

  17. Member Аватара на novla
    Тук е от
    Dec 2014
    Мнения
    316
    #29

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Чудя се в този форум, някои хора за толкова години как не поумняха. Дали ще ти се развали след 30-тия ден или 90-тия ден е все тая. На територията на България важат българските закони. Закупил си го онлайн (в случая се обсъжда доста емаг, затова давам пример с него), ако до 30-тия ден включително стоката, която си изпратил гаранционно не е отремонтирана или заменена с нова (заради непоправим дефект) са длъжни по закон да ти възстановят сумата, която си заплатил.

  18. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,124
    #30

    Отговор: Избор между Sony 43XF8596, Sony 49XF8096, LG OLED55B8PLA и LG OLED55C8PLA

    Цитат Първоначално публикувано от iveto Виж публикацията
    Е,тогава техноверигите как съществуват изобщо?
    Това че няколко форумни зевзека си правят гаргара и се забавляват като си поръчват телевизори през нета и после ги връщат,за да пробват дали системата работи,нищо не значи и не е показателно!
    Специално пък телевизор,никога няма да си купя от онлайн магазин,камо ли от чужбина,щото е с 20 лв. по-евтин от тука.
    Я си представи,че дефекта на телевизора се прояви след 30-я ден например...и какво правиш тогава?....вместо да си го занесеш до сервиза отсреща и да го ремонтират за няколко дена,ще го пращаш некъде по румънските села и паланки да ти го оправят след 3-4 месеца???Айде малко по сериозно моля....

    ПП. Ето сега искам да си купя SONY KD-65AG8 4K Ultra HD OLED....телевизора струва 6500лв.
    Как да си го поръчам онлайн,като знам как ще го натоварят в буса заедно с миксерите и ютийте,ше го метнат като чувал с картофи и после,ходи се обяснявай че не работи или че има някакъв проблем.Не си ли е ръка да пипне,око да види,да си поседя един ден в магазина да му правя тестове,и персонала да ми обясняват разни "интересни" неща....това си е част от романтиката
    Баце в кой век живееш .. падна ми в очите с тия глупости дето ги генерираш .. а до магазина до вас тоя телевизор как е дошъл , с Бентли ли ( на задната седалка ) или пак хвърлен в някой бус ? Окото вижда в Техното ,връща се в тях и поръчва онлайн - да няма ядове ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 6 ПърваПърва 1234 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 5
    Последно: 24-03-19, 20:49
  2. SONY KD-49XE8077 или SONY KD-49XF8096
    От Foreignn във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 10-12-18, 15:06
  3. Избор между SONY KDL-55W807CSAEP и SONY KD-55X8005CBAEP
    От vip във форум Sony телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 09-07-16, 01:35
  4. Помощ с избор между SONY, SAMSUNG и LG
    От mmx21st във форум Sony телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 19-08-14, 17:36
  5. избор между Sony и Samsung
    От vas_bo във форум Sony телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 10-12-13, 20:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе