Резултати от 1 до 4 от общо 4

Странен проблем със субтитри..

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    2
    #1

    Странен проблем със субтитри..

    Здравейте. Имам СОНИ KD-49X8505B. При плейване с вградения плеър на видео MKV(Н265) субтитрите изчезват около 60тата минута. Пробвал съм няколко филма. Същите файлове при възпроизвеждане на РС нямат проблем, в смисъл str файла е ОК. Този проблем се появява при възпроизвеждане само на такъв формат видео. При други формати нямам такъв проблем. Звучи абсурдно, НО....факт...
    Благодяра за помощта.....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2013
    Мнения
    529
    #2

    Отговор: Странен проблем със субтитри..

    Цитат Първоначално публикувано от nickkal Виж публикацията
    Здравейте. Имам СОНИ KD-49X8505B. При плейване с вградения плеър на видео MKV(Н265) субтитрите изчезват около 60тата минута. Пробвал съм няколко филма. Същите файлове при възпроизвеждане на РС нямат проблем, в смисъл str файла е ОК. Този проблем се появява при възпроизвеждане само на такъв формат видео. При други формати нямам такъв проблем. Звучи абсурдно, НО....факт...
    Благодяра за помощта.....
    Звучи като бъг..
    Освен да си обновиш софтуера ако не си? Има ъпдейт от тази година.
    Пробвай да гледаш филмите през DLNA , или да спреш и пуснеш филма след 60 тата минута, би трябвало да тръгне от където е приключил.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,228
    #3

    Отговор: Странен проблем със субтитри..

    Пробвай с филм или клип с английски или други субтититри. Може проблемът да е в самия файл или кодировката на subs в него, въпреки, че на PC работят.
    На телевизор друга марка или с друг плеер на твоя пробвал ли си?

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2019
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: Странен проблем със субтитри..

    Телевизорът е с ъпдейтнат фърмуеър. Това е модел от последните предандроидски телевизори и няма как да пробвам друг плеър, или аз не знам как да го направя. Направих експеримент....изтеглих друг релийз на филма, друг видео формат, и същите субтитри вървят. Баси тъпото. Ако някой има същия телевизор нека пробва и сподели....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 05-11-11, 17:02
  2. Странен проблем
    От devyl във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 23-04-10, 17:05
  3. Отговори: 3
    Последно: 19-11-07, 11:45
  4. Странен проблем със CD
    От ManiMani във форум Общ - хардуер
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-05, 22:02
  5. Странен проблем
    От Whiskey във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 18:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе