Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 24

Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #1

    Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Скоро чакам да ми доставят телевизора. Винаги след покупка съм настройвал телевизорите си с ваша помощ!!! Благодаря Ви предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #2

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Здравей аз го имам от 4дена и още се опитвам да настроя на най добри настройки но още се уча! като цяло е добре за тези пари няма какво да очаквам повече .Ако не е тайна от къде го поръча и за какви пари?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #3

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Здравей,
    поръчах го от еМАG. Цената му бе 1,479 и ми направиха отстъпка 169лв а на кафе машината 70лв отстъпка . Никога не купувам онлайн тв но сега се подлъгах и ще видим! Ако дистанционното е разпечатано или други следи от отваряне веднага връщам! В къщи след проверка часовете на тв ако е ползвано пак връщам. Всички тв са ми Сони но ех серия и съм много доволен.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #4

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    По принцип не е хубаво да се бърка във сервизното меню , може да се обърка нещо@
    Този пост е редактиран от www543; 06-12-19 в 14:48.

  6. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #5

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Не пипай там, няма да го направиш по-добър. По-принцип си е много добър за тази серия с изключение на някои моменти в управлението на движението на картината. Защо не го купи около петъка беше към 1050 лв.?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #6

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Оглеждах се за ЕХ сериите около петъка. Ако наистина има насичане по времена футболни мачове ще го върна и ще вадя още парички за по добър! Не съм претенциозен но това с насичането на тв програми няма да го изтърпя!

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2019
    Мнения
    431
    #7

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    М/у другото, доста модели при различните марки си имат този проблем. Въпроса е теб да не те дразни. Иначе модела е с 100Hz. панел и картината е добра.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #8

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Да леко насича на някои канали и при гледане на 4к 60 Fps директно от YouTube .И аз бях готов да го връщам .Днес ми звъня куриер за обратно прибиране на телевизора но отказах.Взех го от Еxtreme Digital на black friday за 1070лв и мисля че за тези пари няма какво да искам повече

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Оглеждах се за ЕХ сериите около петъка. Ако наистина има насичане по времена футболни мачове ще го върна и ще вадя още парички за по добър! Не съм претенциозен но това с насичането на тв програми няма да го изтърпя!
    И да знаеш че ще дойде със android 7! аз още не съм получил ъпдейт до Oreo.Да се надяваме , че след ъпдейт ще се пооправят нещата!
    А ти кога очакваш да пристигне!?хайде пиши след като го получиш и го разгледаш от вътре как е . Да пишеш!

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Оглеждах се за ЕХ сериите около петъка. Ако наистина има насичане по времена футболни мачове ще го върна и ще вадя още парички за по добър! Не съм претенциозен но това с насичането на тв програми няма да го изтърпя!
    Да знаеш .че и при xe9005 високия клас на Sony също се оплакват от насичане на картината!
    Този пост е редактиран от www543; 06-12-19 в 18:53.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,376
    #9

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Проблемът е стар..още от 2010 година. Накъсване на картината при панорамиране от камерата(движение по хоризонтала).
    Не винаги се проявява.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #10

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Здравей,
    поръчах го от еМАG. Цената му бе 1,479 и ми направиха отстъпка 169лв а на кафе машината 70лв отстъпка . Никога не купувам онлайн тв но сега се подлъгах и ще видим! Ако дистанционното е разпечатано или други следи от отваряне веднага връщам! В къщи след проверка часовете на тв ако е ползвано пак връщам. Всички тв са ми Сони но ех серия и съм много доволен.
    Виждам ,че и ти си скептично настроен .Но по принцип няма как да разпознаем дали е ползван продукта , защото той отива в склада обратно след връщане и ако са махнати фабричните лепенки те .ще сложат нови и комплекта на книжките с дистанционното по същия начин .Поне аз така виждам нещата , както и аз съм си мислил такива щуротии като теб. Няма как да знаем онлайн продуктите дали са използвани в повечето случаи.!И аз гледах в You tube unboxing на Soni tv
    Какво съдържа един кашон с телевизора и един човек ънбоксваше Sony , но май беше Xf серия не баш същия и когато го отвори отпред на екрана имаше едно предпазно парче картон в самия кашон ! На моя го нямаше . Но въпреки това имаше фабрични лепенки, едни по тънки и отдоло други !какво да си помисля...!? Естествено като теб си помислих , но пак как да съм сигурен може би модела си е бил така без парче кашон точно за XG сериите така че..!

  13. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #11

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Здравей,
    поръчах го от еМАG. Цената му бе 1,479 и ми направиха отстъпка 169лв а на кафе машината 70лв отстъпка . Никога не купувам онлайн тв но сега се подлъгах и ще видим! Ако дистанционното е разпечатано или други следи от отваряне веднага връщам! В къщи след проверка часовете на тв ако е ползвано пак връщам. Всички тв са ми Сони но ех серия и съм много доволен.
    Какво стана с Тв_то ? Пристигна ли?

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #12

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    На черния петък , беше около 1100 лв в екстрийма

  16. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #13

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    На черния петък , беше около 1100 лв в екстрийма
    Аз го взех за 1040лв.+ 20 доставка от Унгария

  17. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,401
    #14

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    то това именно е унгарския магазин https://edigital.bg/

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #15

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от Slusatel Виж публикацията
    то това именно е унгарския магазин https://edigital.bg/
    Да за него става въпрос!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Настройка на картината или така наречената калибрация на телевизор SHARP LC-37AD5E-BK
    От milen8401 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-17, 17:04
  2. soni телевизори
    От qwas12 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-16, 01:45
  3. SONI W 829
    От simka71 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-06-14, 01:17
  4. Продавам Soni Bravia 32" ,ударена матрица
    От kostal във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-12, 23:24
  5. t610 sONI ERRICSON
    От IMMORTALE във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-03, 21:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе