Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree2Одобрявам

Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    599
    #16

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от www543 Виж публикацията
    Виждам ,че и ти си скептично настроен .Но по принцип няма как да разпознаем дали е ползван продукта , защото той отива в склада обратно след връщане и ако са махнати фабричните лепенки те .ще сложат нови и комплекта на книжките с дистанционното по същия начин .Поне аз така виждам нещата , както и аз съм си мислил такива щуротии като теб. Няма как да знаем онлайн продуктите дали са използвани в повечето случаи.!И аз гледах в You tube unboxing на Soni tv
    Какво съдържа един кашон с телевизора и един човек ънбоксваше Sony , но май беше Xf серия не баш същия и когато го отвори отпред на екрана имаше едно предпазно парче картон в самия кашон ! На моя го нямаше . Но въпреки това имаше фабрични лепенки, едни по тънки и отдоло други !какво да си помисля...!? Естествено като теб си помислих , но пак как да съм сигурен може би модела си е бил така без парче кашон точно за XG сериите така че..!
    На моят Сони xf9005 може да се провери колко часа е работил. Виж на твоя телевизор ще проработи ли. Тук е обяснено как става https://www.reddit.com/r/bravia/comm...r_usage_hours/ ("дисплей" е копчето, което е под 7)

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #17

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от Dedo1975 Виж публикацията
    На моят Сони xf9005 може да се провери колко часа е работил. Виж на твоя телевизор ще проработи ли. Тук е обяснено как става https://www.reddit.com/r/bravia/comm...r_usage_hours/ ("дисплей" е копчето, което е под 7)
    Не искам да се вкарвам във филми ,защото малко ми трябва .какъвто такъв за тези 1040лв в момента няма да намеря
    По добър.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #18

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Понеделник тв дойде! Разгледах го външно всичко е ок. Днес ще го монтирам и ще пиша как се държи на автоматични настройки. Жената ме напъна първо да монтирам машината за кафе!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #19

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Понеделник тв дойде! Разгледах го външно всичко е ок. Днес ще го монтирам и ще пиша как се държи на автоматични настройки. Жената ме напъна първо да монтирам машината за кафе!!!
    Супер!! айде и да пишеш!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #20

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Здравейте,
    снощи монтирах 2 телевизора и нямах много време, но си поиграх!!! Три различни настройки взети от нета. Настройките бяха на телевизори горе долу съвпадащи с параметрите на моя тв. Но тцъ!!! Ще търся още и ако добарам някоя добра ще пиша. Иначе доволно, даже не очаквах толкова добре да се държи!!! Единствено не ми хареса по време на футболен мач, когато футболистите са в далечина покрай тях има много лек силует. Не знам дали точно така се нарича? За андроида грам не съм му фен! Само го регистрирах със лаптопа и го свързах към домашна мрежа / рутер /. Свалих кашона в мазето, няма да го връщам Хубав ден!!!

  7. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #21

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Поиграй си с настройките на движението може и да изчезне силуета около играчите.
    valcosel одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #22

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Цитат Първоначално публикувано от www543 Виж публикацията
    Не искам да се вкарвам във филми ,защото малко ми трябва .какъвто такъв за тези 1040лв в момента няма да намеря
    По добър.
    Цитат Първоначално публикувано от valcosel Виж публикацията
    Здравейте,
    снощи монтирах 2 телевизора и нямах много време, но си поиграх!!! Три различни настройки взети от нета. Настройките бяха на телевизори горе долу съвпадащи с параметрите на моя тв. Но тцъ!!! Ще търся още и ако добарам някоя добра ще пиша. Иначе доволно, даже не очаквах толкова добре да се държи!!! Единствено не ми хареса по време на футболен мач, когато футболистите са в далечина покрай тях има много лек силует. Не знам дали точно така се нарича? За андроида грам не съм му фен! Само го регистрирах със лаптопа и го свързах към домашна мрежа / рутер /. Свалих кашона в мазето, няма да го връщам Хубав ден!!!
    Здравей отново!! И честито! Пробва ли го в Youtube наклипчета на 4к ,но60Fps как се държи и дали насича!?Всъщност на каква телевизия си ! IPTV и ако да !на коя ?!
    Виваком, Булсат или др.Има ли някакво насичане на отделни канали и така..!
    Колкото до настройките аз все още не успявам да ги направя оптимално добри.Тези в сайтовете , които гледаш не са 100% точни , даже бих казал нямат нищо общо .За всеки телевизор и потребител са си строго индивидуални.Сега се надявам, когато дойде ъпдейта до Орео , да е в насока за нещо по_добро и оптимизирано за самия телевизор.Ще ти отнеме повече време с настройките до перфектната картина и функционалност , но е така със всяка нова технология успех!!

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    16
    #23

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    На Булсат съм! За насичане не мога да кажа нищо за сега! Гледал съм го 2...3часа.Може би след събота и неделя ще имам някакво по добро виждане.
    www543 одобрява това.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2019
    Мнения
    135
    #24

    Отговор: Soni 49XG 8396,4К настройка или така наречената калибрация.

    Здравей! Как ти се струва телевизора ? Каза че ще споделиш впечатления

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Настройка на картината или така наречената калибрация на телевизор SHARP LC-37AD5E-BK
    От milen8401 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 17-06-17, 16:04
  2. soni телевизори
    От qwas12 във форум Телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 22-01-16, 00:45
  3. SONI W 829
    От simka71 във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-06-14, 00:17
  4. Продавам Soni Bravia 32" ,ударена матрица
    От kostal във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 10-02-12, 22:24
  5. t610 sONI ERRICSON
    От IMMORTALE във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 11
    Последно: 29-07-03, 20:49

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе