Резултати от 1 до 14 от общо 14
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By tolostoi

Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #1

    Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Явно аз нещо не мога да направя, но нито браузер нито коди нито клониране общо взето нищо не се получава. Es explorer имам на телефона пробвах но не открива телевизора като му дам да търси андроид телевиор, изписва че някакво си remote debug не е включено на телевизора. Самия тв е с андроид 8 и цъках някакви опции в секция сигурност и опции на програмиста. Коди свалям от маркета, качих му линка Index of /repo, както е с две тирета и след това нищо не се случи. Пробвах и с Аптоид, влизам на сайта през някакъв измислен браузер и не ми разрешава да се свали. С клонирането не разбрах, приложението clone app трябва да е и на тв и на телефон или само на телефона, и как точно се клонира след това през es explorer се прехвърля към тв ли? Знам че ви занимавам излишно но помагайте.

  2.  
     
  3. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    981
    #2

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    За да инсталираш външни приложения (разбирай, не от Google маркет-а) ще трябва да активираш (инсталиране от непознати източници в настройките на телевизора)
    Поне при телефоните с Android и Android TV Box-овете е така.
    За да добавяш хранилища/добавки в KODI, трябва преди това да активираш от Настройки/Система/Добавки/Непознати източници
    Ако опцията не е активна пусни режима Expert mode/Експерт за да се появят всички настройки на KODI

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #3

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Нямам инсталиране от непознати източници. Четох един пост в който се цъка няколко пъти ок върху версията и се отваряло нещо си но при мен нищо не става. А и ако е възможно стъпка по стъпка как става инсталацията, директно от интернет от флашка от маркет? А и честно пак не разбрах какво да правя с кодито

  5. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    981
    #4

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Цитат Първоначално публикувано от Belon123 Виж публикацията
    Нямам инсталиране от непознати източници. Четох един пост в който се цъка няколко пъти ок върху версията и се отваряло нещо си но при мен нищо не става. А и ако е възможно стъпка по стъпка как става инсталацията, директно от интернет от флашка от маркет? А и честно пак не разбрах какво да правя с кодито
    Enable Unknown sources on kodi 18 Leia to get the best Addons

    Експерт режима се пуска от тук. 3. Settings Level.
    За да ти се покажат всичко настройки на Kodi

    Относно хранилище инсталираш това на Mar33

    За повече инфо за добавките виж във горния линк.
    Като може да си добавиш добавка Elementum, за филми, за субтитри subs/sabz

    Kodi: Beginner to Expert 03 - Getting our first Add-on!

  6. Member Аватара на Dedo1975
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    596
    #5

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Пробва ли дали самата операционна система не се е бъгнала? При изключване на от контакта самият Андроид не се рестартира и ако е омазан си остава такъв. За да го рестартираш трябва при изключване от дистанционното не само да го натиснеш, а да задържиш копчето за няколко секунди, докато ТВто изключи. После при включване трябва да ти се появат кръгчетата и логото на Андроид.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #6

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Не съм го рестартирал, но es -а не разпознава тв-то, отделно ще видя утре да пробвам поне с кодито с разяснението на на горния пост.

    - - - - - - - - - -

    Цитат Първоначално публикувано от tek Виж публикацията
    Enable Unknown sources on kodi 18 Leia to get the best Addons

    Експерт режима се пуска от тук. 3. Settings Level.
    За да ти се покажат всичко настройки на Kodi

    Относно хранилище инсталираш това на Mar33

    За повече инфо за добавките виж във горния линк.
    Като може да си добавиш добавка Elementum, за филми, за субтитри subs/sabz
    Kodi: Beginner to Expert 03 - Getting our first Add-on!
    Имах предвид за цъкане на ок версията на тв-то и се отваряло някакво меню в което се отмятало за инсталиране на приложения от непознати източници

  8.  
     
  9. tek
    tek е офлайн
    Member Аватара на tek
    Тук е от
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    Мнения
    981
    #7

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Цитат Първоначално публикувано от Belon123 Виж публикацията
    Не съм го рестартирал, но es -а не разпознава тв-то, отделно ще видя утре да пробвам поне с кодито с разяснението на на горния пост.

    Имах предвид за цъкане на ок версията на тв-то и се отваряло някакво меню в което се отмятало за инсталиране на приложения от непознати източници
    - - - - - - - - - -
    Погледни това
    Sony Android TV Apps Fix! Fixes Unknown Source App Installation & Updates! Sony Bravia 4K ultra 2019

    Ако не си опитвал, изключи го от контакта за 10-15 минути.
    Или в краен случай му върни фабричните настройки.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #8

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Ок благодаря, все пак ако някой реши в стъпки поне за едно от нещата да обясни

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #9

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Цитат Първоначално публикувано от Belon123 Виж публикацията
    Явно аз нещо не мога да направя, но нито браузер нито коди нито клониране общо взето нищо не се получава. Es explorer имам на телефона пробвах но не открива телевизора като му дам да търси андроид телевиор, изписва че някакво си remote debug не е включено на телевизора. Самия тв е с андроид 8 и цъках някакви опции в секция сигурност и опции на програмиста. Коди свалям от маркета, качих му линка Index of /repo, както е с две тирета и след това нищо не се случи. Пробвах и с Аптоид, влизам на сайта през някакъв измислен браузер и не ми разрешава да се свали. С клонирането не разбрах, приложението clone app трябва да е и на тв и на телефон или само на телефона, и как точно се клонира след това през es explorer се прехвърля към тв ли? Знам че ви занимавам излишно но помагайте.
    Абе човек, ти гугъл плей нямаш ли? Инсталирай от там.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #10

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Е имам, там е толкова орязано че за това е тази тема

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #11

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Инсталирай си някакъв файлов мениджър от маркета (fx примерно, че той излиза първи в маркета и чрез него от флашка си инсталирай изтеглените апк-та) при пъреия опит да инсталираш апк през фх, ще ту каже, че е забранено, дай му да разреши, ще отвори списък с приложения, отметни че разрешаваш на фх дс инсталира. После си инсталирай от маркета sideload launcher, от него ще си отваряш тия 'не орязаните' приложения които си инсталирай, щото не са за андроидтв и няма да ти ги има в списъка.
    eleena одобрява това.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2020
    Мнения
    50
    #12

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Ок мерси

  16. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    24
    #13

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Здравейте!
    Аз искам да попитам самите приложения и примерно специално Kodi, как мога да проверя дали е с актуална версия и евентуално да се ъпдейтва?
    Благодаря!

  17. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #14

    Отговор: Проблем със всички приложения които се опитвам да инсталирам на sony KD XF 9005

    Ами в маркета, има секция твоите приложения и там има отделно, за кои има ъпдейт. Аз винаги спирам автоматичните ъпдейти, те по дифолт са пуснати. Предпочитам, когато аз преценя да ъпдейтна каквото искам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 20-04-20, 13:15
  2. Проблем с приложения Sony KDL40WE660
    От Dimitar Kostov във форум Sony телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 02-01-19, 11:15
  3. Отговори: 20
    Последно: 27-11-06, 21:05
  4. Отговори: 0
    Последно: 03-01-06, 22:13
  5. За всички, които имат AMD процесори
    От shavo във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 5
    Последно: 17-04-04, 11:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе