Резултати от 1 до 2 от общо 2

Странен проблем при KDL-55W808C: Смесване на тв звука с звука на други източници (youtube, DLNA)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2017
    Мнения
    4
    #1

    Странен проблем при KDL-55W808C: Смесване на тв звука с звука на други източници (youtube, DLNA)

    Здравейте.

    Телевизорът ми Сони KDL-55808C е свързан чрез оптичен кабел с 5.1 система Logitech Z906.

    Досега, вече 3 год. - гледам тв канал, пускам си youtube, чува се звука от youtube видеото...звукът от тв канала (който съм гледал до този момент) изчезва, както трябва и да бъде.

    Но сега - когато си пусна youtube - продължава да се чува звука от тв канала - т.е. едновременно звучи и тв канала и youtube??!!.
    Няма значение дали звукът е пуснат през 5.1 системата или само от телевизора. Единственото решение е да извадя кабела на антената, т.е. въобще да спра тв сигнала.Докато гледам youtube и включа антенния кабел веднага звукът от тв канала отново се наслагва върху звука от youtube...Същото е и когато гледам през DLNA (ползвам VLC) - едновременно се чува звука от тв канала и от плейъра.

    Като влизам в Нетфликс пак се чува в началото звука от тв канала, който изчезва едва когато се появи менюто за избор на филм....

    Много се надявам на някакъв съвет. Не гледам много ефирната телевизия, но е дразнещо нейният звук да се смесва със звука от други източници.

    Върнах фабричните настройки, бърниках по всякакви настройки - без резултат.

    Благодаря предварително!
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 03-02-21 в 22:56.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    904
    #2

    Отговор: Странен проблем при KDL-55W808C: Смесване на тв звука с звука на други източници (youtube, DLNA)

    Ти като върна фабричните настройки занули ли се всичко? Имам предвид, че ми се е случвало да връщам фабрични настройки и всъщност да си останат каналите и инсталираните приложения.
    Пробвай да ги върнеш, да не инсталираш телевизията (да търси и намира канали) и тогава дали ще се чува нещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем със звука
    От slavista във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 18-08-12, 18:02
  2. DLNA странен проблем!!!
    От mga1981 във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 6
    Последно: 12-06-12, 11:14
  3. Странен проблем със звука...
    От DarkRose във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 29-09-06, 21:34
  4. Проблем сас звука
    От Foxman във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 7
    Последно: 08-01-04, 20:13
  5. Много странен проблем със звука
    От saint056a във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 28-04-03, 22:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе