Резултати от 1 до 7 от общо 7

DLNA странен проблем!!!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    111
    #1

    DLNA странен проблем!!!

    Здравейте, поздрави за прекрасния форум от който научих доста неща.

    Имам следният проблем: Телевизора е Самсунг UE40D6510 до сега ползвах предимно AllShare, от няколко дни пробвам какви ли не медия сървъри(може би изпробвах всички които са дадени на първа страница в DLNA темата),проблема е че при пускане на каквито и да е филми през сървъра, филма върви нормално нямам проблеми със субтитри и т.н., но след около половин час гледане и компютъра ми се рестартира.

    Това се получава при всички сървъри които пробвах. Мисля че проблема не е в лаптопа, понеже го оставям да си работи денонощно и до сега не ми е гаснал никога. Единствено ако е направил някой ъпдейт и не съм го рестартирал тогава се рестартира сам.

    Мислех че много товари мрежата и процесора при възпроизвеждане, но мрежата ми се товари едва на около 10% дори при пуснат торент клиент. А процесора едвам мърда и той.
    Ако някой има представа къде може да е проблема, нека сподели. Мерси предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    111
    #2

    Re:DLNA странен проблем!!!

    От толкоз народ дето ползва DLNA, явно никой няма подобен проблем????????

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2012
    Мнения
    3
    #3

    Re:DLNA странен проблем!!!

    Здравей, аз съм със същия телевизор и използвам DLNA. Такъв проблем не съм забелязвал но имам проблем със субтирите. На много малко филми подкарва субтитри а всички са с .srt или .sub разширение.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:DLNA странен проблем!!!

    Ако името на филма е голямо и при мен се случва да не излизат субтитрите ...решенети е да преименуваш филма и титрите с малко име

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    28
    #5

    Re:DLNA странен проблем!!!

    И при мен няма подобен проблем, но си мисля, че е от компа ти. Ползвам DLNA отдавна и не ми се е случвало рестарт. При мен проблема е че накъсва когато чете клипчета с висок битрат(поне така си мисля защото никой не ми е помогнал в извода). Та за да ти се рестартира машината значи нещо и идва в повече...Не знам пробвай варианти...Успех!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re:DLNA странен проблем!!!

    прили4а ми на температурен проблем - 4ува ли се фан4ето ?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    111
    #7

    Re:DLNA странен проблем!!!

    Не мисля че е температурен проблем, защото съвсем наскоро го носих за профилактика и почистване и сега поддържа температури от порядъка на 40-50 градуса когато плейва нещо по DLNA, по-някога съм виждал дори да пада на 35 градуса докато плейва.
    По-скоро си мисля че имам някакъв проблем с безжичната карта. Възможно ли е тя да се претоварва по някакъв начин? Рутера е TP-Link WR1043ND.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с DLNA на ТВ SONY W828
    От mygyl във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 11
    Последно: 10-12-14, 14:46
  2. Panasonic TX-L42ET60E проблем със субтитри при DLNA
    От Йордан Клинчев във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 2
    Последно: 28-04-14, 17:18
  3. Проблем с DLNA свързаност
    От ozone във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 16
    Последно: 04-12-13, 16:42
  4. LG 47LM640s и проблем със субтитри през DLNA
    От yancho_lud във форум DLNA - медийни сървъри
    Отговори: 0
    Последно: 13-11-12, 18:16
  5. Отговори: 4
    Последно: 05-11-11, 17:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе