Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 24 от общо 24
Like Tree10Одобрявам

SONY KD-75XH9096 или oled

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #16

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Имам 55xh9096 и мога да кажа, че не е нищо особено.
    Звука е потресаващо зле не очаквах това от сони.
    Картината и като бързодействие е добре.
    По-добре според мен ще е самсунг q80t цената им е еднаква в размер 55.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #17

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    затова са измислени ресивърите- тези тв 2 см дебели откъде да имат звук ?

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #18

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Какво значи нищо особено?Какви очаквания си имал от ТЕЛЕВИЗОР? Да ти прави кафе може би ? (това в кръга на шегата)
    И на какво основание смяташ, че самсунга ще е по-добре откъм звук?Кинескопите и старите ледове имаха свободно място за по-големи говорители, тънките ледове вече нямат такова пространство... Самсунга ще има същите говорители, ако не и по-лоши, да не кажа, че някои от кодеците които сонито поддържа , самсунга ги няма... Човек , който търси качествен звук, не може да разчита на говорителите на телевизора си без значение марката или модела, това е .... А откъм качество, смея да твърдя(лично мнение), че моя телевизор(подписа) бе с по-качествен звук от всичките останали в същия бранш, когато го купувах.

    - - - - - - - - - -

    Относно дилемата Олед или ЛЕД, Сравнявайте еднакви размери, не мога да разбера как някой може да сравнява 75 инчов лед , с 65 инчов олед, и то на картина, естествено, че на по-гоемия размер качеството пада, просто защото основния сигнал е като за 40-50 инча тв и телевизорите го ъпскейлват до техния си размер. Имаме три фактора - РАзмер, Технология и Бюджет... Ако не спазваме поне единия от тях няма как да изберем каквото и да е и просто си правим лафче... 65 инчов олед за 3500 срещу 75 инчов лед за 3000 , ама те нямат нищо общо....
    Човек не трябва да робува на марки, важно е качеството и какво търсим от телевизора.
    apmil4ev одобрява това.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2012
    Мнения
    1,553
    #19

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Ами аз бях отишъл с нагласа да си взема също 55XH9096, но по случайност до него беше сложен 55XH9505ни звука на първия наистина е потресаващо зле спрямо другия. Като сметнеш, че задължително ти трябва саундбар с първия, то разликата в цената между двата става нищожна ( иначе е 500 лв ). За разликата в качеството на картината да не говорим.

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #20

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Значи, бяха ти сложени два телевизора един до друг , с еднаква марка, еднакъв размер, еднаква технология (лед) и разлика от цена 600 лв(отварям технополис и гледам актуални цени), и разчиташе, да няма разлика в звука и картината... Ами в кашона ли да е разликата ? Добре е да прочетеш заглавната тема във форума...
    Калкулираш саундбара, но не го добавяш към цената на втория, при положение, че с него и от втория звука ще е коренно различен... Да , задължителен е при първия, но това не елиминра предимството му

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2017
    Мнения
    1,406
    #21

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Имаше у дома един Електрон преди години , къв звук имаше , даже с регулиране на ниски и високи. Да съм знаел , че в днешно време ще се търсят тв по звук, да не съм го хвърлял.

  8.  
     
  9. Member Аватара на eleena
    Тук е от
    Jun 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    445
    #22

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Те днешните и еквалайзер имат, ама файда- йок Начинът е, да махнеш кинескопа на Електрона и да сложиш Сонито вътре, ако успееш

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    27
    #23

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Нормално е за толкова пари да получиш някакъв приличен звук от тв. Това не е монитор.
    Хора които искат нещо повече имат избор да закупят озвучение.
    Тука по-скоро трябва да иронизирате производителя, че пуска на пазара такъв продукт не потребителите, че не са удовлетворени.
    Звука в този модел не е добре балансиран присъстват наѝ вече високите честоти.

  11. Member
    Тук е от
    Sep 2008
    Мнения
    341
    #24

    Отговор: SONY KD-75XH9096 или oled

    Ми той има две пищялки Баса ли да чуваме .
    Явно има нова схема:
    Телевизор за слушане на спорт и гледане на новини и публицистика
    Телевизор за филми - 600 стотака отгоре, добре дошли в 21 век.
    Slusatel одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Мнения за: SONY KD-48A9 4K Ultra HD OLED SMART
    От danvandan във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 02-11-20, 16:19
  2. Отговори: 7
    Последно: 04-03-19, 10:09
  3. SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?
    От dictator във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-18, 17:12
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-05-12, 22:12
  5. Отговори: 4
    Последно: 27-05-08, 07:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе