Резултати от 1 до 8 от общо 8
Like Tree3Одобрявам
  • 2 Post By vencifcl
  • 1 Post By ntool

Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #1

    Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    След доста размисъл и четене стигнах до извода че най-добрите телевизори до 2500лв. са тези 2та Sony XF9005 и Lg B8 OLED . Кой от тях повече ще ми подхожда за гледане на телевизия от булсатком, гледане на футбол, гледане на филми през компютъра и доста рядко игри, понеже нямам конзола ще се свързва към PC то чрез HDMI.Ще се гледа в средно осветена стая, повечето време тъмна.Искам възможно най-добра картина и цветово предаване без компромиси и без да надхвърля бюджет от 2500 лв. Та кой от тези двата да поръчам Sony XF900 или LG B8?

    PS: Малко съм в депресия съм загубил желание за живот от известно време така да се каже : ( и искам да се зарадвам с нещо хубаво, да се насладя възможно най-много на филми като The Lord of the rings , Avatar , Life of Pi , The Godfather, Shawshank redemption и други стари и нови класики с възможно най-добро качество за тия пари, затова питам иначе много лесно отивам и взимам първия който видя.
    Този пост е редактиран от Ensiferum; 26-02-19 в 16:10.

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #2

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Човек ако с в депресия съжалявам дано по-скоро се възстановиш (освен ако не е жена причината), ама освен това май имаш и амнезия. Колко пъти и в колко теми го задаваш този въпрос, и навсякъде получи отговори.
    Кое не ти е ясно още....
    pgv70 и SteFanoV29 харесват това.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #3

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Значи да взимам ОЛЕД-а, така ли ? Очаквах повече хора да коментират просто.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    30
    #4

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Аз съм пред стъщия избор, но за 65 инча.
    Но съм се спрял на Сонито. За мен оледа има прекалено голям риск от прогаряне на пикселите.
    За мен един телевизор трябва да може да изкара 10 години. Дори и да го смениш след 5, може да искаш да го оставиш в друга стая, на родители, братя, сестри и тн.
    Т.е. трябва да си сигурен в качеството и надежността. 3к не са малко пари.
    Иначе оледа изглежда добре, спор няма.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #5

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    10 години е много време не се знае дали ше сме живи дотогава. Може да не сме същите, доста неща могат да се променят. Трябва да се живее сега и да се мисли за момента.Така че аз гледам за най-добра картина в днешния ден, пък по-нататък ще видим...

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2018
    Мнения
    319
    #6

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Цитат Първоначално публикувано от Ensiferum Виж публикацията
    Трябва да се живее сега и да се мисли за момента.
    Има една огромна част от Българското население наричано Роми, живеещо под същото мото...
    ronnie72 одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2019
    Мнения
    13
    #7

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Цитат Първоначално публикувано от ntool Виж публикацията
    Има една огромна част от Българското население наричано Роми, живеещо под същото мото...
    То така е правилно между другото да живееш за момента и да се радваш на малките неща а не постоянно в тревога за това какво може да се случи. Почнеш ли да правиш големи планове за бъдещето и съдбата ти го начуква яко. Ти си мислиш че едно ше стане, то стане съвсем друго
    Така че burn in или не, ще взимам ОЛЕД пък каквото стане за момента знам че това е най-доброто...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2018
    Мнения
    30
    #8

    Отговор: Избор между два телевизора до 2500 лв 55 " Sony XF9005 vs Lg B8 OLED

    Цитат Първоначално публикувано от Ensiferum Виж публикацията
    То така е правилно между другото да живееш за момента и да се радваш на малките неща а не постоянно в тревога за това какво може да се случи. Почнеш ли да правиш големи планове за бъдещето и съдбата ти го начуква яко. Ти си мислиш че едно ше стане, то стане съвсем друго
    Така че burn in или не, ще взимам ОЛЕД пък каквото стане за момента знам че това е най-доброто...
    Хъм!
    Прекалено философски си се настроил напоследък.
    Аз тревоги си нямам. По-скоро решението ми е, за да нямам тревоги и в бъдеще, се изключвам от дефектни технологии!
    Ако ще мислиш за момента и не за бъдещето, вземи си оледа на сонито, който е 6к (65 инчовия).

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между два 4К 40" телевизора
    От marqn във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 07-10-17, 21:33
  2. Отговори: 6
    Последно: 24-12-15, 12:32
  3. Отговори: 20
    Последно: 24-01-14, 09:02
  4. Избор между два телевизора
    От vini_71 във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 05-10-12, 21:52
  5. Избор между 3 телевизора..
    От James87 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-12, 00:52

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе