Резултати от 1 до 7 от общо 7
Like Tree2Одобрявам
  • 2 Post By georgibochev

Sony Bravia OLED / A8h /

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #1

    Sony Bravia OLED / A8h /

    Здравейте,искам да Ви споделя мнението и наблюденията си върху телевизора Sony Bravia OLED / A8h /.
    След щателно четене и ревюта за него в рамките на месец,реших ,че това ще оптималният ми избор за високите ми очаквания.
    Телевизорът е наистина впечатляващ.Адмирации към Сони за качеството на материалите и изработката на този телевизор.Съветвам всеки който се колебае между Олед моделите на Sony,Lg,Philips да погледне изработката им.Всичко си личи много отчетливо.Опитайте!
    Искам да споделя,че след страхотната картина на BRAVIA OLED ,решаващият изстрел към сонито бе ЗВУКЪТ.Пробвах и слушах AG9,Lg CX,Lg GX,Philips, Panasonic. А8H е категоричен победител,нещо повече,аз лично не мислех ,че някога ще достигнат такова ниво на саунд от телевизор без добавен модул като при Philips.
    Технологията на SONY е много интересна и впечатлява.Съветвам Ви да я опитате.
    Лично аз държах много и да има Chromecast built in тъй като много го използвам и ми е нужен и не искам външни боксове ,кабели ,дистанционни и мироркасти знайни и незнайни.
    За щастие бройката се падна много читава и след няколко теста и заливки бях много щастлив и доволен.
    Тук искам и съвсем обективно да посоча и един минус,с който скоро ще се разправя а именно - Дистанционното управление.
    На мен лично не ми харесва,има слаб респонс на централния кръгъл сет с бутони и не ми е удобно въпреки премиум финиша му.


    Трябва да кажа,че избора ми към типа на дисплей,беше категоричен към ОЛЕД.
    За мен всички останали технологии нямат шанс към 2020година.
    Притежавам телевизори от марките Panasonic,Lg и Sony.Всички те са LED и са във високите серии.Предвид това ,обективно мога да кажа ,че най добрите цветове,Моушън хендлинг и рязкост винаги са били при Sony.
    Аз съм фен на плавният образ,впечатляващата картина и добър звук.Това са нещата които търся в един телевизор,настрани от гейминг фючърси,ос-платформа,дизайн и тн..
    След изключително добрите ревюта на AV критиците за този модел ,сега и аз мога да Ви потвърдя ,че този телевизор си заслужава всеки цент.
    Закупих го на цена с отстъпка а именно 2600лв за 55 инчовият вариант,което за мен беше добра цена и окончателно изключи скъпоструващият full array led 9та серия на Sony.
    Въпреки всичко за Олед,не желая вече никога повече Led ,Qled,nano cell и тема подобни лампови истории.

    Поздрави от мен и бъдете здрави

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    626
    #2

    Отговор: Sony Bravia OLED / A8h /

    ееех благородно ти завиждам

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    77
    #3
    Цитат Първоначално публикувано от apmil4ev Виж публикацията
    ееех благородно ти завиждам
    Пожелавам и на Вас,колега!
    Бъдете здрав

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    43
    #4

    Отговор: Sony Bravia OLED / A8h /

    Здравейте поръчах си Sony KE55A8BAEP телевизор от Extreme Digital, но като прочетох спецификации на продукта виждам, че рефреш на картината е 50 Hz . Това възможно ли е според вас или е печатна грешка? Защото знам, че този модел във всичките му разновидности е с рефреш на картината 120 Hz. Проверих и в сайта на Display specifications, но там не видях този модел да е с рефреш на картината 50 Hz . Моля, ако някой знае и има информация, да ми отговори, за да знам какво да предприема . Благодаря предварително.

    https://edigital.bg/led-televizori/s...evizor-p839323






    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 23-07-21 в 19:59.

  6. Senior Member Аватара на sony 1
    Тук е от
    Dec 2016
    Мнения
    2,395
    #5

    Отговор: Sony Bravia OLED / A8h /

    Грешка е.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2015
    Мнения
    54
    #6

    Отговор: Sony Bravia OLED / A8h /

    Цитат Първоначално публикувано от Joro1986 Виж публикацията
    Здравейте,искам да Ви споделя мнението и наблюденията си върху телевизора Sony Bravia OLED / A8h /.
    След щателно четене и ревюта за него в рамките на месец,реших ,че това ще оптималният ми избор за високите ми очаквания.
    Телевизорът е наистина впечатляващ.Адмирации към Сони за качеството на материалите и изработката на този телевизор.Съветвам всеки който се колебае между Олед моделите на Sony,Lg,Philips да погледне изработката им.Всичко си личи много отчетливо.Опитайте!
    Искам да споделя,че след страхотната картина на BRAVIA OLED ,решаващият изстрел към сонито бе ЗВУКЪТ.Пробвах и слушах AG9,Lg CX,Lg GX,Philips, Panasonic. А8H е категоричен победител,нещо повече,аз лично не мислех ,че някога ще достигнат такова ниво на саунд от телевизор без добавен модул като при Philips.
    Технологията на SONY е много интересна и впечатлява.Съветвам Ви да я опитате.
    Лично аз държах много и да има Chromecast built in тъй като много го използвам и ми е нужен и не искам външни боксове ,кабели ,дистанционни и мироркасти знайни и незнайни.
    За щастие бройката се падна много читава и след няколко теста и заливки бях много щастлив и доволен.
    Тук искам и съвсем обективно да посоча и един минус,с който скоро ще се разправя а именно - Дистанционното управление.
    На мен лично не ми харесва,има слаб респонс на централния кръгъл сет с бутони и не ми е удобно въпреки премиум финиша му.


    Трябва да кажа,че избора ми към типа на дисплей,беше категоричен към ОЛЕД.
    За мен всички останали технологии нямат шанс към 2020година.
    Притежавам телевизори от марките Panasonic,Lg и Sony.Всички те са LED и са във високите серии.Предвид това ,обективно мога да кажа ,че най добрите цветове,Моушън хендлинг и рязкост винаги са били при Sony.
    Аз съм фен на плавният образ,впечатляващата картина и добър звук.Това са нещата които търся в един телевизор,настрани от гейминг фючърси,ос-платформа,дизайн и тн..
    След изключително добрите ревюта на AV критиците за този модел ,сега и аз мога да Ви потвърдя ,че този телевизор си заслужава всеки цент.
    Закупих го на цена с отстъпка а именно 2600лв за 55 инчовият вариант,което за мен беше добра цена и окончателно изключи скъпоструващият full array led 9та серия на Sony.
    Въпреки всичко за Олед,не желая вече никога повече Led ,Qled,nano cell и тема подобни лампови истории.

    Поздрави от мен и бъдете здрави
    Няма такова нещо като идеална технология и лед и олед си имат плюсове и минуси.
    Честито тв.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Slusatel и mirbg харесват това.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2020
    Мнения
    43
    #7

    Отговор: Sony Bravia OLED / A8h /

    Здравейте имам Sony KE55A8BAEP OLED, днес свалих един филм от Замунда на флашка и го пуснах на телевизорът прес VLC media player но ми изкареа субтитрите много шантаво не са на кирелица. Какъв може да е проблемът и как да ги оправя?

    Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SONY KD-75XH9096 или oled
    От ganev във форум Sony телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 23-02-21, 11:30
  2. SONY KD-55XF005 или LG OLED 55C8PLA?
    От dictator във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-18, 17:12
  3. Sony Bravia KDL-32WD757 или Sony Bravia KDL-32WD759
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-18, 22:23
  4. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50
  5. Sony Bravia
    От Anteri във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 01-09-10, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе