Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Sony Bravia

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    19
    #1

    Sony Bravia

    Взех си на сакоро едно сони 32" модел KDL-32bx300 , има слот за флашка и е доста удобно защото слагам някой филм на флашката , РЪГАМ я в тв-то и филма тръгва , но проблема е , че не ми отваря субтитрите , та се чудя дали изобщо е възможно да ми ги отвори или...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #2

    Re:Sony Bravia

    Цитат Първоначално публикувано от Anteri
    Взех си на сакоро едно сони 32" модел KDL-32bx300 , има слот за флашка и е доста удобно защото слагам някой филм на флашката , РЪГАМ я в тв-то и филма тръгва , но проблема е , че не ми отваря субтитрите , та се чудя дали изобщо е възможно да ми ги отвори или...
    серии BX300 и EX400 плейват DivX, но не поддържат *.sub и *.srt файлове през USB

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    19
    #3

    Re:Sony Bravia

    ясноо мерси христославе

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Re:Sony Bravia

    Трябва да вграждаш субтитрите във филма.

  6. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #5

    Re:Sony Bravia

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    То хубаво ,че най-после почнаха да се появяват фирмените форуми , но дали си поискал позволение от КрИс /администратора/ да го рекламираш тук ? Може да си имаш проблеми с него.....
    Тоя форум едва ли има нещо общо с "фирмата" Сони.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #6

    Re:Sony Bravia

    Вижте админа на сони форума какъв въпрос има: http://www.sony-forum.com/index.php/...tuj99c8bj7l0r7
    Вашите сонита HDMI ли са

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #7

    Re:Sony Bravia

    А в тази тема:
    http://www.sony-forum.com/index.php/topic,19.0.html
    "админа" е откраднал дословно мой пост от друг форум.

    http://www.kaldata.com/forums/index....owtopic=157656

  10. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #8

    Re:Sony Bravia

    Цитат Първоначално публикувано от biro
    Вижте админа на сони форума какъв въпрос има: http://www.sony-forum.com/index.php/...tuj99c8bj7l0r7
    Вашите сонита HDMI ли са
    Цитат Първоначално публикувано от lazarus18
    А в тази тема:
    http://www.sony-forum.com/index.php/topic,19.0.html
    "админа" е откраднал дословно мой пост от друг форум.

    http://www.kaldata.com/forums/index....owtopic=157656
    Мдаа посмях се за негова сметка.

    sony-forum
    Първо се образовай и после пиши ,каквото и да било във форума си.
    също така потърси сътрудничеството на Сони България - да ти предоставят поне информация. Иначе поздравления за начинанието.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #9

    Re:Sony Bravia

    Ааа и аз много се смях ония ден като го четох,добро начинание наистина ама само само с ядене не става трябва и ..... да се чете.Иначе не знам дали дали някой от Сони България ще помогне,на някой от тях по скоро трябва да им се помогне но има и знаещи между тях да не ги обидя че има и съвестни хора,както навсякъде в България повечето отиват на работа да си убият свободното време и да си вземат заплатката и друго не ги интересува,всяка работа трябва да се работи със желание и някакво удоволствие да имаш от нея иначе нищо не става.По конференции като ходя на различни марки има бая неподготвени хорица и 90%от колегите от различните магазини и вериги са просто трагични.Пада веселба.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2009
    Мнения
    603
    #10

    Re:Sony Bravia

    icogen

    "всяка работа трябва да се работи със желание и някакво удоволствие да имаш от нея иначе нищо не става"

    така е колега но и да имаш желание въпросните вериги правят всичко възможно да го "убият"




    въпросния admin от sony-forum направо изби рибата

  13. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #11

    Re:Sony Bravia

    Така е наистина прав си,ама когато работата ти е свързана с това което ти кеф да се занимаваш няма как некадърниците да го "убият",мен лично поне постоянно ме човърка отвътре да се занимавам, да чета,да се усъвършенствам и това го правя за себе си защото ми доставя удоволствие не за някой друг въпреки че други печелят от моя кеф, ама такъв е живота,аз винаги съм гледал да съм добър в това което правя без значение дали ми пречат да го постигна или не.Когато работиш с хора и видят че не си мърда,а имаш някакви познания, умения създаваш контакти,пада и по нещо допълнително и така хората като са доволни препоръчват те на свой познати те пък на други имат ти доверие връзват се връзки тук там,трябва да имаш хора за всичко,аз съм обиколил стотици адреси имам контакти с много хора обаждат се постоянно за някаква консултация и това е ценно поне за мен и никой не може да го "убие", а като стоиш като овца и чакаш нещо да стане и нещо да се промени или някой да го промени нищо не става,има 2 варианта или да лижеш или да можеш,има и трети ама такива изобщо не знаят за какво са на този свят.

  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #12

    Re:Sony Bravia

    icogen,и други сме минали по твоя път.Правилен е подхода ти,но ти където сега отиваш ние от там се връщаме.Щом създаваш контакти е добре.Много от колегите ми си смениха и работата по този начин.Колкото и да ти харесва да се занимаваш с техника предложат ли ти 3-4 пъти по голяма заплата и други облаги автоматично забравяш за веригите за техника.Защото те наистина правят всичко необходимо да убият ентусиазма в теб.Въпрос на време е да разбереш че няма смисъл да се работи за тях.Един ден ще доиде момента в които ще ти светне,че вместо да им продаваш техниката ако си смениш позицията ще може да си я позволиш с една заплата.Не ти давам повече от 2-3 год там щом си будно момче.
    Колкото до админа от сони форум едва ли е от хората на г-н Ганчовски. И едва ли Сони България знаят за съществуването на този форум Не съм виждал толкова незапознати с продуктите си там.
    Май няма да се сдържа да му задам и аз някой въпросче

  16. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #13

    Re:Sony Bravia

    Моля ви, придържайте се към тематиката на темата и не я пълнете със спам...

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2010
    Мнения
    42
    #14

    Re:Sony Bravia

    КрИс извинявам се за художественото отклонение от темата.Явно колегата ме е разбрал погрешно или аз не съм се изразил правилно,ще си позволя да отговоря и приключвам със спама,благодаря ти предварително за търпението.granity там работя от около 4г.не съм ентусиазиран тийнейджър попреминал съм 30-те от няколко годинки и съм сменил доста работи и ми е ясно за какво говориш,просто ми е писнало от мърди който по цял ден се оплакват от ниските си заплати от тоя от ония,не си мърдат пръста да прочетат два реда поне да не се излагат пред хората и като дойде някой шеф лигите им потичат и се почва едно мазане, предполагам знаеш щом си минал по тоя път.Ентусиазма ми е свързан точно с това че можеш да създадеш някакви полезни за мен контакти и както казваш много твой колеги са си сменили работата по този начин,ама едва ли са висяли като с...ли и някой ги е дръпнал и друго че ми носи понякога не 3-4 ама по 1-2 заплати отгоре и както често става овцата да завиди на вълка и ходи да блее и аз си имам проблеми после ама такова е положението където и да съм работил един и същи филм гледам.Пак се извинявам на всички и на модераторите приключвам с глупостите,наистина не е мястото тук да занимаваме хората със себе си и действителността която ни заобикаля,друг е смисъла на този форум.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    31
    #15

    Re:Sony Bravia

    И аз съм се навил на 2 модела 32` Сони LCD, обаче при демонстрациите в магазина нещо не могат да се отворят субтитрите. А Samsung и LG ги четат. Една от причините за покупка на ТВ ще е гледането на филми през USB. Свалям филмите от нета и сега се чудя вече какво да правя.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Sony bravia problem
    От Serafim Hristov Kuzov във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 27-12-14, 22:42
  2. Sony Bravia KDL20B4030
    От plamenhar във форум Sony телевизори
    Отговори: 16
    Последно: 29-04-14, 19:52
  3. Sony Bravia KDL-40EX500
    От jorkata81 във форум Sony телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 10-06-12, 12:15
  4. Sony Bravia KDL-EX720 - 3D?
    От skumov във форум Sony телевизори
    Отговори: 41
    Последно: 27-04-12, 19:05
  5. LCD LED Sony Bravia
    От vania91991 във форум Sony телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-12-11, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе