Мнение за SONY KD-50X75WLPAEP UHD
Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2017
    Мнения
    32
    #1
    Може ли мнения и впечатления за този телевизор?!
    Благодаря!
  2.
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2015
    Мнения
    81
    #2
    Не знам дали са с еднакви панели, но разликата на 50" с 43" и 55" беше осезаема.
  4. Junior Member
    Jul 2017
    32
    #3
    Може би производството на телевизорите оказва влияние,моето Сони е произведено в Словакия!
  5. tek
    tek е офлайн
    Senior Member Аватара на tek
    Jan 2019
    Живее в
    Пазарджик
    1,274
    #4
    Според това (но все пак трябва да се провери)
    https://www.flatpanelshd.com/sony_x75wl_2023.php
    50inch e,със VA панел.
    Което означава че ще има по добро черно. И е за препоръчване ,при гледане фронтално
    Останалите диагонали са с IPS.
    По реалистични цветове и добри ъгли на видимост.
    Този пост е редактиран от tek; 20-11-24 в 23:38.
  6. Junior Member
    Mar 2015
    81
    #5
    На 43"X75WL черното е много по-добро от очакваното за IPS матрица.
    Сигурно Сони пак имат някакъв трик за това. Бих ти препоръчал да се ориентираш към 55" и да прескочиш 50"
    Или най-добре отиди да го видиш на живо. Не вярвам да ти хареса картината на 50"