Резултати от 1 до 4 от общо 4

TCL 65C715 PowerShift и PVR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    2
    #1

    TCL 65C715 PowerShift и PVR

    След като купих и върнах Philips 65PUS8505 и LG 65NANO863NA взех въпросният телевизор. Картината му е перфектна и определено над нивото на прехваления NANOCEL с безумното му затъмняване на цели вертикални области. Обаче много ме дразни липсата на TimeShift и PVR, които според описанието на телевизора трябва да ги има, но може да са ограничени регионално. Има ли някой, който да се е справил с това ограничение?
    Този пост е редактиран от nedos70; 22-03-21 в 16:55.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Oct 2010
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    1,303
    #2

    Отговор: TCL 65C715 PowerShift и PVR

    PowerShift?
    TimeShift и PVR ако според описанието на телевизора трябва да ги има, със сигурност са ограничени регионално. Пробвай да зададеш друга евро-държава в нашия часови пояс (Финландия).

  4. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #3

    Отговор: TCL 65C715 PowerShift и PVR

    TimeShift иска HDD в практически всички марки TV. Или поне минимум 32GB флашка.
    PVR обикновено работи само на цифрови канали от вградения тунер.
    Прочети упътването!

  5. Novice
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    2
    #4

    Отговор: TCL 65C715 PowerShift и PVR

    Минал съм през доста телевизори и знам какво е нужно. Винаги им закачам 1TB диск. А упътването го четох и за това попитах за КОНКРЕТЕН проблем.
    Междувременно се отървах от него. След първоначалните добри впечатления му излязоха кусурите: под 80% яркост започва едно ужасно трептене на картината, слабичък процесор не успяващ да възпроизведе файлове вървящи на стара 60" плазма на LG, бавна Ethernet и WiFi връзка, недостатъчна за възпроизвеждане на мултимедийно съдържание дори от локалния ми стрийим сървър.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе