Резултати от 1 до 4 от общо 4
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By killerbee

Дразнещ звук 65c721

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    2
    #1

    Дразнещ звук 65c721

    Здравейте , преди седмица си взех 65c721 от емаг но забелязвам че има странен и дразнещ високочестотен звук , който се чува най-ясно точно под средата на телевизора. чува се силно според моя слух при включен телевизор и променливо при изключен , като го изключа от захранването изчезва Някой друг има ли подобен проблем или е дефект при моя ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2021
    Мнения
    41
    #2

    Отговор: Дразнещ звук 65c721

    Аз имам един блаупункт купуван 2013г, който и включен и изключен от самото начало си жужи мъжката - на 2 метра от него като му дам муте се чува. В началото се бях притеснил и понеже имам роднина телевизионен техник го питах и ми каза, че е от намотки в захранването и няма проблеми. Да чукна на дърво още го ползвам. Наскоро взех Хайсенс и при него има жужене като е включен, но се чува само като се доближа на 20см. до него.

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,436
    #3

    Отговор: Дразнещ звук 65c721

    killerbee
    Звукът идва от захранващият блок (Power board). С увеличаване на натоварването, се увеличава и звука. Не се води дефект. Ако звука те дразни - върни телевизора обратно.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2022
    Мнения
    2
    #4
    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    killerbee
    Звукът идва от захранващият блок (Power board). С увеличаване на натоварването, се увеличава и звука. Не се води дефект. Ако звука те дразни - върни телевизора обратно.

    Дразнещия звук го има и на спрян телевизор , върнах го разочатован съм от модела , освен това засичаше много на 4к филми през юсб , пробвах същия файл на самсунг q60a и няма проблеми няма и такъв звук , така че явно ще взема или самсунг или lg
    brotzki одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Звук ПС-ЛСД
    От zaqza във форум HTPC - мултимедийни компютри
    Отговори: 11
    Последно: 10-01-09, 16:31
  2. Звук
    От tannoy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 31-10-07, 10:09
  3. Леко дразнещ проблем с Firefox
    От obshtinska_mishka във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 21-07-06, 17:38
  4. Дразнещ проблем с FireFox
    От Nedko във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 02-12-05, 14:02
  5. Дразнещ прозорец при старт
    От PatriOt във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 28-11-05, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе