Р800 може би. С Р700 и без пари не бих
Въпреки, че ме съмнява само с процесор без рам да е на ниво като бързина.
Уж е Ултла панел, пък по-зле в ъглите от Бравиа 3 :D
При 55' е на цената на олед, но им отстъпва драстично.
В С8Л само дистанционно бива с подсветката. Иначе е лопата със сменяеми батерии и изостава технологино с липсата на солар, компакност и функционалност





