Абе не съм футболен фен, но снощи пускам откриването на Световното първенство и картанита на мача и на откриването една мацаница, пикселизира (Виваком през приложението на ТВ)...... всякаш до момента на филми и други канали (както и на Диема Спорт ) не ми е правило впечатление да е такова мазало. Реших да пусна картината в режим СПОРТ, след като си поиграх да коригирам цветове, контрасти и т.н. ми направи впчеатление че тук картината е много, много по избистрена и ясна. Като върна в режим Кино или Filmaker си е мацаница! Защо така, защо не мога да постигна това при тези режими на гледане!??






