Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #1

    Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Здравейте колеги ! Искам да си взема лед тв до 1000-1100 лв. спрял съм се на PHILIPS 40PFL7605H ( http://www.technomarket.bg/products/...ips-40pfl7605h ) и TOSHIBA 40TL838G ( http://www.technomarket.bg/products/...shiba-40tl838g ) Бихте ли ми дали някакъв съвет кои от двата е по-добър, също и някои друг модел до тези пари.

  2.  
     
  3. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #2

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Виж тук определено проблема е ,че Филипса е модел 2010 г. и сигурно е дългоработила над 1,5 год мостра . Тошибата е базов 3D модел на марката , но с добра матрица на Самсунг . Като обработка на сигнала сигурно Филипса ще се представи по-добре , има амбилайт, но като матрица ще отстъпва .

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #3

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Да запознат съм с двата модела, амбилайта е наистина много ефектно, но не мога да взема решение...

  5. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #4

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips


  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #5

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2
    Би ли споделил защо избираш този вариянт ?

  7. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,411
    #6

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    1. Не съм фен на Тошиба.
    2. Подръжката е по-добра.
    3. Познат модел, докато този 40TL838G нещо не ми вдъхва доверие-има доста оплаквания в темата.

    Изборът си е твой - отиди на място в магазина и ги виж на живо.
    Вземаш този чиято картина ти харесва повече.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #7

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    И аз клоня към филипса сякъш, някои няма ли подобна тошиба 3д да изкаже мнение ?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325341434[/time]_________________________________________________

    Други мнения ?

  10. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #8

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Въпреки ,че съм нещо като фен на Тошиба , обаче ще се съглася със Христослав в часта :
    3. Познат модел, докато този 40TL838G нещо не ми вдъхва доверие-има доста оплаквания в темата.
    Тези модели х38 въпреки , че имат доста екстри , нямат логиката и основните процесинги за Тошиба, като Resolution+ -важна функция при SD сигнала , разбира се има и още разлики. Тук основното е , че модела има 3D ,прилично качество на картината и матрица на Самсунг в 40" и 46" в последните бройки , всичко това на ниска цена , което го прави атрактивен.

  11. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #9

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Цитат Първоначално публикувано от nkd
    Въпреки ,че съм нещо като фен на Тошиба , обаче ще се съглася със Христослав в часта :
    3. Познат модел, докато този 40TL838G нещо не ми вдъхва доверие-има доста оплаквания в темата.
    Тези модели х38 въпреки , че имат доста екстри , нямат логиката и основните процесинги за Тошиба, като Resolution+ -важна функция при SD сигнала , разбира се има и още разлики. Тук основното е , че модела има 3D ,прилично качество на картината и матрица на Самсунг в 40" и 46" в последните бройки , всичко това на ниска цена , което го прави атрактивен.
    атрактивен, но дали качествен... защото ми се струва много евтин за 3д и не мога да взема решение

  12. nkd
    nkd е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    2,044
    #10

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Ами ти първо виж какво е положението с наличните бройки от Филипса , ако е изчерпан освен няколко дълго работили мостри и си поставил такъв финансов лимит ще трябва да отидеш на Тошибата май. Пак казвам модела е добър за парите си , прочети в темата за Тошиба вече доста собственици писаха за този модел .

  13. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #11

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Като изключим 3д, филипса не е ли по добър от към характеристика ?

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    7
    #12

    Re:Избор на ЛЕД ТВ Toshiba/Philips

    Победителят е TOSHIBA 40TL838G
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1325693314[/time]_________________________________________________

    Някой може ли да ми даде инфо защо не мога да мина от 2д на 3д с бутона на дистанционното ? И какви са условията за гледане на 3д ?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG 32LE7500, PHILIPS 32PFL7605H/12 или TOSHIBA 32TL838G
    От loadingg във форум Toshiba телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 24-12-11, 23:18
  2. Помощ при избор на LED TV PHILIPS
    От kalpazanski във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 24-12-11, 22:30
  3. Избор на LCD - PHILIPS 37PFL4606H или PHILIPS 37PFL5405H
    От dodido във форум Philips телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 04-11-11, 08:22
  4. Избор на TV между LG i Philips
    От gbrosa във форум LG телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-11, 11:17
  5. Продавам DVD ROM Philips-BENQ, Toshiba, Hitachi за XBOX 360
    От haawa във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 13-12-08, 23:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе