Резултати от 1 до 15 от общо 15

Как мога да направя картинки на logons

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #1

    Как мога да направя картинки на logons

    Въпроса ми е как мога да направя картинки на logons и bootscreens понеже имам интересни картинки тука и искам да си ги направя.

    Благодаря Ви предварително.[:D]

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    Как мога да направя картинки на logons

    На каква ОС, не е лошо да уточниш ...



    И какъв ти е въпроса:

    Как да си направиш "картинките" или как да ги "монтираш"?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Как мога да направя картинки на logons

    Имам смътното подозрение, че става дума за Windows XP, така че:

    1. Щракваш върху бутона Start.

    2. В горния край на менюто ти се появява прикачената за текущия акаунт картинка. Щракваш върху нея.

    3. Отваря се прозорец с наименование "User Accounts". Щракваш върху "Browse for more pictures" под списъка със стандартните картинки и оттам нататък си се ровиш из компютъра за желания от теб файл.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #4

    Как мога да направя картинки на logons

    Аз съм с WinXP. Не мога да те разбера какво точно ме питаш.Искам да си ги монтирам.[:D]

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #5

    Как мога да направя картинки на logons

    Май не ме разбрахте.Аз не искам да сменям картинките на акаунта, а фона на Logon screen-а, а също така и на bootscreen (където пише Windows XP, черния екран)

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #6

    Как мога да направя картинки на logons

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Май не ме разбрахте.Аз не искам да сменям картинките на акаунта, а фона на Logon screen-а, а също така и на bootscreen (където пише Windows XP, черния екран)



    <div align="right">Originally posted by viper*-*05/04/2004*:* 14:44:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Ами тогава можеш да прегеледаш какво пише на тия две места - ти си избери кой метод да ползваш. Бъди сигурен обаче, че добре си разбрал указанията, за да няма после "ух" и "ах"[]:



    http://www.overclockersclub.com/guid...plogonhack.php

    http://www.popularshareware.com/XP-L...sfer-1244.html

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Как мога да направя картинки на logons

    @viper

    Напротив, много добре те разбрах, но изчаках да видя какво ще отговориш на Райд за да съм сигурен какво питаш.

    За аватарите на отделните акаунти не се бях сетил. [Raid ]

    Logon & Logout Screen се сменят по различен начин при различните операционни системи или версии на една операционна система [по принцип].

    Не разбрах, кое не ти е ясно във въпроса ми?!

    Питах за операционната система [ОС]. []



    При ХР не е толкова просто и ти препоръчвам да се вслушаш в съвета на Raid и да не правиш нищо преди да си сигурен, че си го разбрал.

    Има доста програми, които правят това, което ти искаш, като от теб се изисква само да покажеш изображенията, които искаш да се появяват. Ако не си твърде на "ти" с операционната си система, по добре използвай тях. Ще потърся и ще ти дам линкове, поне за две от тях.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #8

    Как мога да направя картинки на logons

    Malone, благодаря ти и ще чакам линковете.

    искам да благодаря и на Raid.[]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #9

    Как мога да направя картинки на logons


  12. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #10

    Как мога да направя картинки на logons

    Не съм опитвал това, което ти препоръчва светеца, но сигурно е добро, щом е на StarDock.

    Ако имаш някакви проблеми с него пиши пак. Ще намерим нещо друго.



    Официалния сайт на BootSkin

    http://www.stardock.com/products/bootskin/

  13. sho
    sho е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    28
    #11

    Как мога да направя картинки на logons

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.data.bg/menu/news.html?current=2883#2883

    на яж



    <div align="right">Originally posted by saint056a*-*05/04/2004*:* 16:53:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Въпросния BootSkin дава възможност да смениш екрана с някои от готовите варянти съдържащи се в него или друг фаил с съответното разширение ".bootskin" но по никакъв начин не ти помага да смени6 с правен от тебе фаи8л примерно jpeg,bmp и тн.


  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #12

    Как мога да направя картинки на logons

    Аз използвам Style XP v2.0, с която да си ги сменям.Да ви кажа честно нещо ме е страх да си хаквам системата, защото не ми се преинсталира.[!]Ако има някаква простичка програма, с която да мога само да посоча картинката и то да свърши цялата работа.[8D]моля кажете.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    86
    #13

    Как мога да направя картинки на logons

    Доскоро ползвах BootXP 2.50 (www.bootxp.net) и не съм имал никакви проблеми. При нея видях че има опция за създаване (конвертиране) на boot лого, но не ми се наложи да я пробвам, тъй че не знам колко е работоспобна. Бях си насвалил 20-30 МБ логота от www.themexp.org , които ми бяха предостатъчни.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #14

    Как мога да направя картинки на logons

    Искам да ви благодаря на всички за boot скрииновете, обаче остана проблема с логин скриина.Ако има подобна програма на bootXP и StyleXP да мога да си правя логиновете толкова лесно, както буут ще черпя[:D] и ви обещавам на тези, от които им е писнало от мен, че повече няма да говорим по тази тема.[]

  18. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #15

    Как мога да направя картинки на logons

    Отговор получи <u>тук</u>



    Да не се повтарям ..., че освен за "подпалвач на конфликти", нищо чудно да ме обявят и за спамър.


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 7
    Последно: 28-10-13, 18:53
  2. мога ли да си направя локално парно ?
    От get във форум Отопление
    Отговори: 15
    Последно: 09-01-12, 11:28
  3. Как мога да направя това
    От DerekMTN във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 17-01-06, 13:34
  4. Отговори: 1
    Последно: 16-09-05, 22:16
  5. Как мога да направя текст, който е
    От user25 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 07-05-04, 11:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе