Резултати от 1 до 15 от общо 15

Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #1

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    <font color="red"><font face="Comic Sans MS">Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC) Version 1.3.4073</font id="Comic Sans MS"></font id="red">





    и некви примери тук: http://www.alanwood.net/unicode/utilities_fonts.html

    ...и тнт. неща....



    Що за чудо е пък туй?... ако някой го е пробал да земе да каже дали има некъв "филинг" у него за build-ване на клавиатурна подредбичка! :P



    (До "INJINERA" !!! ) ... човече ти си в материала, - я даи идея има ли "идея в туй" или е поредната боза на M$ ?!?!!?!? [?][B)]



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"> Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC) Version 1.3.4073

    The Microsoft Keyboard Layout Creator allows users to create or modify keyboard layouts.



    <font color="red">http://download.microsoft.com/downlo...eaf6/MSKLC.exe</font id="red">



    Quick Info

    File Name:

    MSKLC.exe



    Download Size:

    4716 KB



    Date Published:

    5/20/2004



    Version:

    1.3



    Overview

    Ever wanted to quickly and easily define your own keyboard layout for a language Microsoft doesn't support? Or define your own keyboard layout so you can quickly and easily enter your favorite symbols with a simple keystroke? Well, want no more: the Microsoft Keyboard Layout Creator is here!



    The Microsoft Keyboard Layout Creator extends the international functionality of Windows 2000, Windows XP and Windows Server 2003 systems by allowing users to:



    Create new keyboard layouts from scratch

    Base a new layout on an existing one

    Modify an existing keyboard layout (.KLC) file and build a new layout from it

    Package the resulting keyboard layouts for subsequent deployment and installation.

    This minor update to MSKLC fixes several customer-reported bugs in diverse areas such as support for the Tibetan Tsek character on the spacebar and support for ligatures in the AltGr shift state.



    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC) Version 1.3.4073

    English





    Related Resources



    Global Development Web Site

    MSKLC Information

    .NET Framework



    System Requirements

    Supported Operating Systems: Windows 2000, Windows 2000 Service Pack 2, Windows 2000 Service Pack 3, Windows Server 2003, Windows XP



    To install and use the Microsoft Keyboard Layout Creator tool, your system must meet the following requirements:



    Windows 2000, Windows XP, or Windows Server 2003 (MSKLC will not run on Windows NT 4.0, Windows 95, Windows 98, or Windows Me).

    Microsoft .NET Framework v1.0 or v1.1 must be installed





    --------------------------------------------------------------------------------



    Instructions

    Click the Download button in the upper right-hand corner of this page to start the download.

    Do one of the following:

    To start the installation immediately, click Open or Run this program from its current location.

    To copy the download to your computer for installation at a later time, click Save or Save this program to disk.

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #2

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Нищо не знам по въпроса. Не намерих смислено обяснение какво е.NET и откъде накъде трябва да го качвам. А това иска .NET. Откъде накъде за клавиатурата .NET? Защо, по дяволите, искат да ми го набутат? Нещо тук не е чисто.



    Силно съм против напъните на Уйндоус да се свързва с каквото и да е. Той е ОС, създадена от фирма, ОСЪЖДАНА няколко пъти за непочтени практики. Майкрософт да ми прави връзките - значи да пусна вълка в кошарата.

    Уча Линукс в момента. Ще пускам ХР-то само зад линуксово прокси, настроено като файъруол - да държи и да не пуска. Засега крепя на 98-ца, ХР-то го вдигнах на трупчета.



    Аз на IE (оттам на всички Майкрософтски програми) не му казвам къде е НЕТ-а, слагам му криви настройки на проксито.



    ====================================

    Накратко: Не знам и няма да пробвам скоро. Всеки луд си има номер.





    P.S Да сте обърнали внимание, се Микромек спонсорира българското Електронно правителство. Само, че данните ни трябва да нинават през Microsoft.NET.Passport. На мен тая работа силно не ми харесва.



    .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    67
    #3

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Нищо не знам по въпроса. Не намерих смислено обяснение какво е.NET и откъде накъде трябва да го качвам. А това иска .NET. Откъде накъде за клавиатурата .NET? Защо, по дяволите, искат да ми го набутат? Нещо тук не е чисто.



    Силно съм против напъните на Уйндоус да се свързва с каквото и да е. Той е ОС, създадена от фирма, ОСЪЖДАНА няколко пъти за непочтени практики. Майкрософт да ми прави връзките - значи да пусна вълка в кошарата.

    Уча Линукс в момента. Ще пускам ХР-то само зад линуксово прокси, настроено като файъруол - да държи и да не пуска. Засега крепя на 98-ца, ХР-то го вдигнах на трупчета.



    Аз на IE (оттам на всички Майкрософтски програми) не му казвам къде е НЕТ-а, слагам му криви настройки на проксито.



    ====================================

    Накратко: Не знам и няма да пробвам скоро. Всеки луд си има номер.





    P.S Да сте обърнали внимание, се Микромек спонсорира българското Електронно правителство. Само, че данните ни трябва да нинават през Microsoft.NET.Passport. На мен тая работа силно не ми харесва.



    .



    <div align="right">Originally posted by injinera*-*25/05/2004*:* 23:27:42</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ...мдааам, - те това исках да чуем от тебе - че от туй животно и чеп за зеле нестава....

  5. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    30
    #4

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    MS .NET Framework e рамка (работна среда), даваща много по-големи възможности на новите програми, написани с новите програмни езици от фамилията .NET - Visual C++.NET, C#.NET, Visual Basic.NET. В общи линии всичко в .NET е ориентирано към интернет, като негласно MS се отказват от досегашните си компилирани компоненти и приемат технологията на интерпретирането (като Java). Решен е и ужаса с DLL-те и техните наслагващи се версии, което често води до срив на системата.



    Всички програми, написани на новите езици, могат да се изпълняват на даден компютър само ако на него е инсталирана рамката .NET. Самата рамка е напълно безплатна и може да се изтегли от сайта на MS. Вероятно тя ще бъде напълно интегрирана в следващата версия на Windows. Предстои да излизат все повече програми, изискващи .NET, така че в един момент ще се наложи да я "опитаме"...



    Не съм съгласен с нихилистичното отношение на Инжинера - все пак преди да отречеш нещо, трябва поне да знаеш какво представлява. Няма нищо страшно в .NET - това е просто среда за изпълнение на програми - винаги можеш да деинсталираш рамката, ако не ти хареса. Аз лично мисля, че .NET Framework е единственото свястно нещо, което MS са направили, но това си е наистина само мое мнение.



    Geo - Енджинер




  6. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #5

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    http://www.microsoft.com/net/basics/whatis.asp

    Оттам:

    Microsoft® .NET is a set of Microsoft software technologies for connecting information, people, systems, and devices. It enables a high level of software integration through the use of Web services—small, discrete, building-block applications that connect to each other as well as to other, larger applications over the Internet.



    Аз това не го искам. Повтарям, не желая Майкрософтски продукт да ми се свързва с където и да било. Защото те са осъждани за мошеничество.



    Наистина, все-повече неща искат .NET за да работят. Затова ще направя каквото казах- между НЕТа и Уйндоус със дотнет ще стои една 50 левова барака с линукс - да му не дава да се свързва.



    Макар, че това ще е до време. До 2 години приложенията ще искат връзка - първо да се обадят донякъде, после да ни питат НИЕ какво искаме от тях. ЗАПОМНЕТЕ МИ ПРИКАЗКАТА. Мошениците не си менят табиетите




  7. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    421
    #6

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Съгласен съм с логиката на Инжинера, защото тя е вярна. Не може някой си да решава кога, къде и колко от информацията ми да праща, пък било то и Бил Гейтс. Тенденцията да се съхранява информация (конфиденциална или не) на обществени сървъри (Интернет или не) ми се струва адски тъпоумна, но нещата действително вървят в тази посока - е и примера с Gmail (1GB поща и "за да не ви се налага да триете нищо" ). Ми аз искам да си трия каквото си искам и освен това искам информацията ми да си е при мене, а не на нечии сървър

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #7

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    http://www.microsoft.com/net/basics/whatis.asp



    това микрософт се опитваха да го наложат по едно време като цялостна стратегия, но после се отказаха.

    единственото което остана от цялата исто(е)рия е .Net Framework-а и моето мнение е че е нещо добро (като за без пари от М$)

  10. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    30
    #8

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Господа, чини ми се, че бъркате двата щата... Една работа е платформата .NET, съвсем друга - рамката .NET (.NET Framework). Рамката не прави никакви опити да се свързва с който и да е и е напълно под контрола на собственика на компютъра, където е инсталирана. Това, в общи линии, е стратегия за разработване и разгръщане на софтуер и, образно казано, представлява нещо като транслатор между новите възможности, заложени в програмните езици и стандартния Windows.



    Ако MS са решили да дърпат някаква информация от персоналните компютри на хората, едва ли щяха да го направят чак сега. Та нали целия Windows си е техен - какво пречи да пуснат една кръпка за нещо си, а в същност това да е малко шпионче? Няма никаква логика да се търси троянския кон точно в рамката .NET. А тя дава големи (и недостъпни досега) възможности на програмистите и все повече хора ще започнат да я ползват.



    Драги Инжинере, защо мислиш, че Линукса ще те спаси от пробиви? И в него има достатъчно дупки, за да си толкова сигурен...



    Не ме разбирайте погрешно, не съм адвокат на MS. Псувал съм ги достатъчно много и продължавам да го правя, но не ми се иска да бъда краен - все пак и те са дали нещо на света... Щото ние, българите, сме много мнителни и все кусури дирим ("... ей, бащата на булката даде по една крина жито на всички гости на сватбата, ама на - на Гочо крината беше по-пълна" - как да не се спукаш от яд). Такива ми ти работи...



    Geo




  11. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #9

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Аз джавата и джава скрипта ги различавам. Обаче ми е убягнало, че .NET и .NET.Framework са различни неща. Уви!



    Ако си сигурен, дай моля точни линкове за четене - едното и другото.



    Бях отвратен от стремежа почти всяка кръпка за ХР-то да връща оригиналните (гадните) настройки в многобройнни пуснати сервизи. Намразих и спрях да ползвам и да чета, признавам си.



    На всички познати съм казал - ХР-то ще го пусна пак 3 месеца след официалния SP2. Това време, според мен е достатъчно на световната хакерска мисъл да неутрализира неизбежните нови приумици, целящи нашите Уйндоуси да слушат първо Били, после нас.


  12. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #10

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Инжинера, ти платил ли си "твоя" си уиндоус ? Миктософт ги съдят за мошеничество, ама не ми се струва и справедлиео да плюеш по ОС за която не си дал нито стотинка. Не разбирам.. всички изтъкват какво голямо предимство на Линукс е това, че е безплатен, обаче 95% от тези хора не са дали и стотинка за уиндоус или уиндоуска програма, иначе плюят по чичо Бил, които "граби" пари [:D].

    Аз също си имам едно ПЦ с Slackware което съм бутнал в една дупка и си го ползвам за gateway, само че много хора като сложат линукс за 2 дена и плюят колко е скапан windows-а, стоят 1 седмица с линукс след което пак се връщат към "скапаниа" уиндоус, а единствениа им спомен за Линукс е ЛИЛО-то, което скоро изчезва след някои реинсталл на уиндоуса .

    Има си много spyware програмки, които ти забраняват на уиндоуса да се ручка из микрософт.ком , мен лично не ми пречи уиндоус-а ми да доноснични на микрософт .. не сам дал и стотинка за него, докато работи добре все ми е тая какво прави. А да не говорим че 30-40% от софтуера които ползваме също се свързва когато и където поиска . Мина времето на 98 която общуваше със света само посредством IE , вече всички ОС започват да стават все по Интернет насочени, дори и линукс-а .. примерно RedHat i SuSе, не съм ги ползвал но от това което чувам...



    Знам че пост-а ми няма връзка с темата, ама исках да си изкажа мнението ... Уиндоус-а не е толкова черен, особено ако не плащаш нищо за него ...

    Микрософт имат много издънки, но заслужават уважение . А това че се опитват да налагат еди какво си.. ами много ясно че ще го правят!!! Всяка фирма се стреми към монопол, защо микрософт да отстъпва, nVidia примерно са правили много повече мръсотии от MS.. по времето на ТНТ2 доколкото си спомням много се опитваха да мачкат конкуренциата, сътрудничат с фирми за игри... Има много игри които в началото си пускат реклами на nVidia и така...

    Аз се кефя на Windows i microsoft, кефят ме шаренийките му .. може да съм леимър, ама за домашно ПЦ едва ли някога ще ползвам Линукс ... той си знае мястото лункса - в дупката на 200Mhz-овото пентиумче [}] там без никои да го чува и вижда, върши идеална работа [:D]

  13. Member Аватара на devil
    Тук е от
    Jun 2002
    Живее в
    София
    Мнения
    408
    #11

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.. може да съм леимър, ама за домашно ПЦ едва ли някога ще ползвам Линкс </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Съвсем без връзка с темата и да <u>подчертая</u>, с ясната мисъл че искам да се заяждам (за добър старт на седмицата) да кажа - туй горе дет си писал за Линкс не виждам ко отношение има към Линукс. Първото e текстов браузър, а второто... е, всички си го знаете какво е![]



    Толкоз от мен - лека и успешна седмица на всички! []

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #12

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.. може да съм леимър, ама за домашно ПЦ едва ли някога ще ползвам Линкс </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Съвсем без връзка с темата и да <u>подчертая</u>, с ясната мисъл че искам да се заяждам (за добър старт на седмицата) да кажа - туй горе дет си писал за Линкс не виждам ко отношение има към Линукс. Първото e текстов браузър, а второто... е, всички си го знаете какво е![]



    Толкоз от мен - лека и успешна седмица на всички! []



    <div align="right">Originally posted by devil*-*31/05/2004*:* 09:20:46</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    правописна грешка [:I]

  16. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    30
    #13

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    @injinera



    Не съм толкова на "ти" с английския, че да чета пространни статии в сайтовете на MS. За сметка на това съм си купил 10-на дебели книги на български и ги чета усилено... Затова линк не мога да ти дам, но ето ти един цитат от "C# - поглед отвътре":



    ---



    .... Решението .NET на Microsoft се състои от четири основни компонента:



    1. .NET Building Block Services (градивен блок от услуги на .NET) или програмируем достъп до отделни услуги, като съхранение на файлове, календар и Passport.NET (услуга за проверка на самоличността).



    2. .NET софтуер за устройства, който ще работи на новите Интернет-устройства.



    3. ... Естествен интерфейс, посредници за информация и умни тагове - технология, която автоматично преобразува хипервръзките в информация, свързана с думите и фразите в създадени от потребителя документи.



    4. .NET инфрастуктура, която се състои от .NET Framework, Microsoft Visual Studio.NET, .NET Enterprise Servers и Microsoft Windows.NET.



    ---



    Както се вижда, .NET Framework е само малка част от решението или платформата .NET и може да се използува съвсем самостоятелно, без другите компоненти от т.4 и точки 1-3 (само за изпълнение на .NET съвместими програми). За програмиране е необходим поне един от 18-те програмни езика, поддържащи .NET на този етап.



    При програмирането .NET Framework осигурява многоезиково взаимодействие чрез CLR (Common Language Runtime) и BCL (Base Class Library - библиотека с основни класове - подобна на Microsoft Foundation classes). Грубо казано, това позволява 5 програмиста да пишат на 5 различни езика и да скалъпят един изпълним файл, като всеки може да ползва функциите и процедурите, написани от другите.



    За потребителите - най-после MS откриха топлата вода и разбраха, че всяко приложение трябва да работи в собствена папка, със всичките си специфични DLL-и. Избягва се каквото и да е писане в регистратурата - приложението се конфигурира със собствени конфигурационни файлове (за сведение Easy CD Creator създава около 5000 записа в регистъра - колкото и добре да е организирано дървото това не може да не забавя работата на системата). За DLL, които се използват от няколко приложения, се организира специален кеш, където стоят всички версии на даден DLL и всяко приложение си работи със съответната версия на DLL без да го интересуват другите. Така например, ако дадено приложение работи с версия 1.1.1 на даден DLL и се инсталира друго приложение (напр. игра), което работи с версия 1.2.1 на същия DLL - всяко приложение ще работи със своя DLL, т.е. първото приложение ще продължи да си работи с версия 1.1.1. Ясно е какъв голям проблем се решава с това.



    Това е съвсем накратко положението с .NET Framework. Може да се пише много по темата, но за тази цел си има достатъчно литература. Написах горното единствено с желанието да убедя по-страхливите, че в .NET Framework няма нищо лошо и страшно, точно обратното - има обещание за по-голяма стабилност на Windows, ако повечето инсталирани програми работят в средата на .NET Framework.



    Geo




  17. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    256
    #14

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    @Geo_BG

    Благодарско. Не го знаех, а е много добро. Считай, че поне от 3 години насам съм борец за .NET Мразя да инсталирам приложения, обичам да ги копирам. Ако трябва, това, което са турили във %windir%\system, им го премествам в тяхната директория.

    Държа инсталациите на D:\User и ги пускам от който и да е Уйндоус - с мулибут съм



    Има си и така направени - любимия ми Spybot - Search & Destroy, записвам го на малко CD и го разнасям

    ===============================================

    @g_ishkitiev

    Ти излизаш извън добрия тон! Занимаваш се с мен персонално, задаваш нетактични въпроси.

    Прочети по-внимателно, аз не плювам нищо и не давам никому акъл. Просто казвам: Аз нещата ги считам, че са еди-какси и затова постъпвам така и така. Не се и срамувам, че имам празнини в знанията си, на всеки се случва. Имам желание да знам, питам.



    Но, понеже се разправяш с мен, без да си се ориентирал, ще ти помогна.

    Аз съм човек със свободолюбива нагласа. И се боря свободата да разцъфти, поне за мене. И не само! Както е казал Я. Сандански: "Робът се бори за свобода, а свободният - за съвършенство". Не толкова поетично, но още по-точно го е казал шопа: "Законо е врата у поле, само улавите минават през нея".

    Вековната мечта на човечеството е, да раздели нещата:

    - розите от бодлите

    - меда от жилото

    - eбaнeто от бременноста

    - парите от бачкането

    -.....




    Доста хора са успели, огледай се по улиците.



    Та, аз водя моята малка борба с Майкрософт. Интересува ме на един отделно взет комп - моя - да става както аз искам. И да ползвам облагите, без да им търпя приумиците и желанието им да ми се качат на главата.




  18. Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    166
    #15

    Microsoft Keyboard Layout Creator (MSKLC)

    Ами извинявам се, не съм искал да кажа нищо конкретно за теб. Дори не смятам че си човек с малко познаниа, напротив мисля обратното.

    Казвам, че по принцип не ми харесва, когато хората плюят по M$, мисля че хората си искат парите напълно основателн.. аз си имам един купен win98.. ако и сега имах повечко пари пак щях да си купя WinXP.. един вид съпорт на M$, дори съм по склонен да дам 100$ за уиндоус от колкото 25-30$ за някои пакет с линукс. А също виж това.. всеки потребител харесва безплатния софтуер обаче от негова гледна точка, но представи си го от страната на програмистите, които стоят по цяла вечер над PC-то и циклят над няколко реда, мислиш ли че не му е кеф на такъв човек да вземи пари за това което е направил... Линкус наистина е безплатен и се разработва отворено, ама това е на мераклийски начела, примерно аз съм добър в мрежовото програмиране, някои вечер няма какво да правя и сядам и пиша някои програма за линукс, но го правя за собствено удоволствие, обаче няма да ми се иска да съм чел дебелите книги няколко години само за да може да радвам хората с безплатен софтуер, ще пиша по нещо дребно като за тренировка ...



    Уважавам лункс заради неговата къвкавост, заради това че работи както ти го направиш да работи, а не както някои програмист е решил че трябва да работи. Но също така уважавам уиндоус, заради това че ми дава всичко което ми трябва по наи-удобниа начин.



    Всеки сам си преценя какви са му нуждите и от каква ОС се нуждае, като не ви харесва минете си на linux, unix, *bsd. Доколкото знам микрософт досега никога не се е опитвал да смазва или плюе по linux, докато обратното постояно си личи. Даже скоро си купих един вестник Linux или нещо такова.. ей така от любопитство, надявах се вътре да намеря някои статиа, некои ръководство... но на какво попаднах - в 50% от вестника пишеше как скоро линукс ще измести windows, колко много компании са преминали на линукс, колко е мощен и силен линукс.. и въобще все едно го е писал 17 годишен, които живее за момента в които линукс ще стъпче уиндоус. Само че истината е че винаги ще има платен софтуер. Дори скоро някаде четах, че има драивери за линукс, които са платени... ами кажете това не е ли ново Топ 10, ако микрософт го направи тоя номер веднага ще ги погнат по съдилищатаа ... Освен това, няма нищо чак толкова революционо за линукс че някои фирми са минали на тази ОС, ако аз имах фирма щях да имам наистина сървър с линукс, просто защото знам че за сървър или за нещо конкретно линукс предлага по-голяма надеждност от уиндоус, но на моето си PC щях да бъда с уиндоус.

    Които търси стабилност и надеждност ползва линукс/юникс, които търси удобство ползва уиндоус... Не мисля че това ще се промени дори и след години. Линукс в основата си не е замислен да бъде леимърски,само дето вече има фирми като SuSe i RedHat които благодарение на неговата гъвкавост се опитват да го направят така че да може всеки да работи на него, ама според мен това измества самиа замисъл на линукс и едва ли ще излезе нещо хубаво .



    Според мен и след години ще има разделение не операционите системи, една за хора които незнаят какво искат и желаят всичко да става с натискане на Next и Оk И една ОС за хора които знаят какво искат и как да го направят.

    чао и приатен ден ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Microsoft Wireless Laser Mouse 5000 V1.0 и wireless keyboard 6000 v2.0
    От chorlav във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 10-11-14, 12:33
  2. Roxio CD and DVD Creator
    От kasis във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-07-06, 18:05
  3. Проблем с Easy CD & DVD Creator 6
    От Barba във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-07-03, 23:18
  4. ACER 20/10/40 i CD Creator
    От milkom във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 04-02-02, 21:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе