Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Някой можели дами помогне с lsass.exe???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    85
    #16

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    просто вижте този адрес http://www.liutilities.com/products/...library/lsass/

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #17

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">... никой няма да те нарече аматьор за това...



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*01/07/2004*:* 18:47:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    <font color="blue">[offtopic]

    Напоследък в средите на Сетком-форумците квалификацията "аматьор" звучи доста ласкаво... [8D] [:P]

    [/offtopic]</font id="blue">

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #18

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[quote]

    Не е DOS-команда, а еднo от приложенията на XP, което се стартира обикновено от command line интерфейса. В Windows 2000 го няма. Така че съветът ти няма начин да навреди [].

    Аз също прескочих Win 2000, но се опитвам да чета внимателно: на този адрес, два абзаца след заглавието "Removal Instructions" пише "This will not work on Windows 2000"...



    <div align="right">Originally posted by Raid*-*01/07/2004*:* 18:47:50</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    A. Ok. Може и да бъркам. Не съм ползвал адреса обаче - говорех наизуст - чел съм ги тия команди и си мислех че СМД -то не се различава от дос по командите....

    (Ако 2000 го има) Още по - бързо може да стане номера със start - run - msconfig - startup - махаш отметката на avserve-то и рестартираш.

    ....Чистачка обаче ще ти трябва, защото този вирус доколкото знам може да мутира в различни изпълними файлове....

    И между другото не ми е хептен ясно за какви точно проблеми с антивирусната спорите, но аз отсъствах известно време, компът ми като се върнах се зарази, но това не ми попречи докато разчиствам да ъпдейтвам антивирусната програма. Т.е. не поразява толкова категорично паметта, антивирусната или каквото е там.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #19

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    @RAID амиго - няма нужда да ми ставаш адвокат- който ме е послушал - не е сгрешил

    това че някой не вярва на "аматьорския ми опит" да търси свое решение - никого не задължавам .

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #20

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    гледам че всички си чешете езиците и никой не показа точната страница за дърпане на точния Update за този вирус :

    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

    Пише че работи на win2000+sp2 и повече.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #21

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">гледам че всички си чешете езиците и никой не показа точната страница за дърпане на точния Update за този вирус :

    http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=en

    Пише че работи на win2000+sp2 и повече.



    <div align="right">Originally posted by Suren*-*03/07/2004*:* 12:14:49</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    @Suren

    Гледам, че ти май си чешеш езика и не четеш написаното по темата:

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">5. Изтегляш и инсталираш този update (за Win2000 SP2, SP3 и SP4).

    <div align="right">Originally posted by Raid - 01/07/2004 : 11:16:37</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #22

    Някой можели дами помогне с lsass.exe???

    a sorry грешката е моя

    ти даже си написал и пълно ръководство за махане на вируса и май твоя е и единствения смислен пост в тази тема

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Ако някой иска да помогне?
    От kod във форум За Форума
    Отговори: 28
    Последно: 28-09-06, 11:42
  2. Можели някой да ми даде инфо за Super Video/Audio Cart
    От Freestyle във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 0
    Последно: 17-09-06, 23:34
  3. Някой може ли да помогне?
    От JOJO във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 29-05-04, 15:44
  4. Някой можели да помогне
    От nikolin във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 26-06-03, 12:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе