Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 42

Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #1

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Така, откъде да започна....



    1 - Crack-а не работи.



    --------------------------------------------

    crack for winXP pro 2600 *FINAL*





    FCKGW-RHQQ2-YXRKT-8TG6W-2B7Q8



    -after install replace the winlogon.exe



    -reboot in safe mode and run reset2.exe and pop-up.bat



    -the crack WORKS for 14 days evaluation and 180 days time limit



    -100% working



    Ben





    WinXP TIME-LIMIT Workaround v3 (All-In-One) by #ORiON

    Brought to you by Ben

    ---------------------------------------------



    Всичко тва е много добре, обаче не ми стажа ясно кога точно трябва да се сложи winlogon.exe, и защо като го сложа след рестарт ми дава син екран и се рестартира.

    Сложих reset2.exe и pop-up.bat. След тва си върнах оригиналния winlogon.exe. От цялата работа остана един БАТ файл в STARTUP. Някой да е навсно дали въобще може да се краква тва нещо? Версията е 2600 Проф.

    Кофти е, че ако нещо се скапе този път губя цялото с:, защото е NTFS.



    2 - Сложих TWEAK-XP. Много хубава програмка. Обаче може да се пуска само 50 пъти. Някой да е попадал на крак за нея?



    3 - В 3dMark 2001 Bump Mapping и Point Spirites хълцат. Не сече, а хълца периодично. И на онова 64 килобайтовото демо пак хълцаше. Но се оправи от самосебеси. Не е лошо да знам защо е правило така, за да мога следващия път да го оправя веднага.

    Освен това на Point Spirites ми даде 5.1 MSpires, a преди дава6е над 10-15



    4 - Norton Utilities 2001 категорично отказа да работи. Да си търся ли 2002???



    5 - SoundForge 5.1 абсолютно не можа да се инсталира на NTFS дяла. Сложих го на ФАТ32 и след това го преместих, и сега долу горе върви.



    6 - Samplitude Studio 6.0 не може да работи на 24бита, камо ли на 32. Под 98СЕ работеше идеално на 32бит. Сега карам временно на 16бит звук и processing.



    7 - За какъв по дяволите монитор е направено това XP????? Иконите са поразително огромни. Как мога да му кажа да ми ги показва нормално във всички папки, а не поотделно да превключвам от Tiles на Icons за всяка папка.



    8 - Разбрах, че вече има официално SP1 за ХР. От къде мога да си го дръпна.



    9 - След всеки изминат час показателите, които Sandra дава падат. Memory Benchmark ми показва със 40-50 МБ/С по малко. Най-зле е при Multimedia Benchmark, където резултата е с 700 по-малък спрямо 98.

    От друга страна открих неподозирана сила в дисковата ми система. Вижте сами...





    http://www.artistcollaboration.com/u...RA_RAID_XP.jpg









    Иначе не е зле. С малко зор си подкарах повечето хардуер с драйвери за 2000. Вече спокойномога да пиша на BG, защото преди кирилицата ми прецакваше драйвера на тракбола. За тва може тук там да има объркани буквите:

    в със ж

    ж със й

    ъ със а

    и да има иа вместо я и такива работи. То се забравя бързо...



    Целия XP не е забивал все още - 4 дни. Обаче забелязах извесни проблеми с триенето на много и големи файлове. Например търся temp*.wav. Oбикновенно намира много. Като ги изтрия експлорера се замисля и не спира - т.е. NOT RESPONDING.

    Темите и онези другите за цветовете не работят.







    Абе кво става тук? Нещо не могат да се слагат картинки...



    Редактирано от - LordOfEvil на 23/11/2001 17:38:25

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Lorde kakvo da ti kaja rabotesht crack za XP vse oshte niama..

    zatova si instalirai corporate edition...

    Norton utilities v 2001 ne e za windows xp triabva ti versia 2002

    Iconite se opraviat ot tam kutedo se opraviaha i na windows 98 t.e.

    pravish edna papka kakto ti haresva i sled tova otivas v menu

    tools\folder optoins\view

    natiskash butona "apply to all folders" i tolkova...

    Ne se doveriavai na testovete na sisoft sandra mnogo lujat.... tova za hdd e nevuzmojno da stane.......



    http://www.rootbg.com

  4. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #3

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ми хората казват, че крака им бачка 100%. Може да не съм го направил както трвбва.



    А за тестовете не съм съгласен...



    <center></center>

  5. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #4

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ами SP1 и крак за TweakXP???

    Някой да знае линк?



    <center></center>

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    403
    #5

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Егати проблемите!Ти си си взел пъзел,а не WIN.При мен нещата също не са розови,но чак пък толкова...Norton още преди инсталацията заявява,че няма да работи.2002 му е майката!




  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #6

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ооох! Много, бе! Давам 1 по 1, където мога да помогна...

    Ще слагам минуси, по точките където нищо не мога да кажа.



    1. ---

    2. В hack & Crack писах вече линк за crack na v1.20

    (съветвам те да го разкараш тоя боклук, обаче - ползвай powertoys - мое лично мнение)

    3. ---

    4. ---

    5. Ползвам SF 4.5 - няма проблем с NTFS, 5.1 не съм пробвал

    6. ---

    7. Ivan вече отговори - Folder Options - View All Like This...

    8. ---

    9. Sandra при мен показва пълни простотии...

    ........

    Кирилизацията...ооох за кой ли път във тоя форум...



    ftp://ftp.ttm.bg/incoming/Cyr95-NT.exe

    ........

    За търсенето - изчаквай малко - като ги изтриеш, докато е активен search - прозореца, той автоматично прави update на резултатите ( демек търси наново). След времето, нужно за търсене сам ще се оправи.

    ........



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>Темите и онези другите за цветовете не работят <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Преформулирай го това...не разбрах какво точно питаш.

    ........

    УСПЕХ! :-)











    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>




    Edited by - Ghost на 23/11/2001 22:51:12

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #7

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ghost Lorda iavno ima v predvid che niakoi temi ne mogat da se instalirat reshenieto e prosto triaba da si instalirash stile bildera na mashinata za da mojesh da gi polzvash...



    http://www.rootbg.com

  10. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #8

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    A be Lorde, imam chuvstvoto, che na tebe ti prechat sichki operacionni sistemi...

    Kato pogledne chovek postovete ti:

    "Nikoga pove4e Linux ","Kak se maha BOOT MANAGER (LILO)???", a sega i tova za XP, napravo se chudia kakvo da ti kaja, osven tova che po firmite koito prodavat PC-ta ima edin cenorazpis za instalirane sa softwarte, za takiva kato tebe....

    Kvo se vazmushtavash, kaji si che ne znaesh kak se instalira niakoia OS(ne e sramno), i pitai step by step, she ti spretneme edin izcherpatelen otgovor...



    C++

    <center></center>

    <center>http://www.UniBG.org</center>

    <center><font color=blue>#whistler</center></font id=blue>

  11. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #9

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Мога най-отговорно да заявя, че с ХР няма проблеми. Поне не повече отколкото с 2000. Е, за сметка на това пък подобренията и всички хубави работи са в пъти повече отколкото лошите. Аз си държах 98 само заради NBA 2001 & Revalver. Те не вървят с ХР. Всичко друго е ОК. Но един прекрасен ден както си архивирах с 98 /кой ме накара?/ и всичко се скапа. Ама мощно! Такова забиване не бях виждал. Едни особени бели джамове с йероглифи, дето не могат да се затварят. "Е, к'во толкова" - викам си и натискам CTRL+ALT+DEL. Няма никой. Инвалид драйв, трак 0 бед, все подобни глуости. Аййййде формат на С и Д дяловете /ХР и 98 заминаха, добре, че последния дял с филмите и МР3-те оцеля/. И така. Сега само ХР си държа и ще върви още 2-3 години без да забие!!!



    П.П. Нямам проблеми с драйвери, ТВ-Аути, модеми, мрежи, кирилици, фонетични подредби, ДивХ, игри. Само споменатите по-горе и още 2-3 бозички...



    __________________

    A Steve Morse Fan!!!

  12. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #10

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ми аз казах, че преди имах проблем с кирилицата. Сега е добре.



    d-rRoss - прав си донякъде. Просто не съм виждал ОС за РС, която да ме удовлетвори напълно. Ако е стабилна, няма да има софт за нея, ако има софт и е стабилна няма да поддържа хардуер, ако може всичко това няма да е безплатна (остава и да е бърза само)

    За другите глупости, дето обичаш да ми ги пишеш, не мисля,че са интересни на някои (на мен със сигурност не са). Както се изразих (повече от ЯСНО)нямам никакви проблеми с инсталацията. Проблемите са от съвсем друго естество.



    Offtopic///Мисля, че сърказма ти е завил в греша посока!///



    Именно затова реших да го пробвам ХР-то. Обаче всеки трябва да се съгласи, че проблема ми със Samplitude Studio не може да се пренебрегне.



    Тва за Folder Options не го бях забелязал.



    За търсенето мисля, че няма какво да чакам, щом не може да се оправи за 30 сек. Освен тва в task manager пишеше not responding, а когато нещо спре да респондва го прави перманентно.



    Признавам, ХР не е забивал още, макар че някои приложения се омоткват. Макар че натоварването на ЦПУ-то е ниско, когато щракна някое меню в Cakewalk тактовете стават неравноделни (ако на някой Groovy Quantize му говори нещо - получава се подобен резултат, но хардуерно )





    За Сандра-та - тва е версия за ХР - не би трябвало да показва глупости. А откъде сте сигурни, че тва е глупост, а не 6 SCSI диска в раид 0???





    A може ли NU2002 да деграгментира и RAID дискове, засега не съм пробвал, и си нямям представа как точно ще го направи.





    Засега ще спра дотук!



    <center></center>

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #11

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ave xp-to ako ti e niakva takava gadna versia kraknata mnogo iasno 4e ste ima kup problemi az sega ste si go sloja .Oba4e imam edin aver deto niama nikvi oplakvania samo deto mostnosta na pc-to namaliava i po trudno varvi vsi4ko .Ne moje6 li da si nameri6 originalen windows ot niakoi priatel ili firma .Sistemata e dosta stabilna ina4e .Oba4e e preklaleno rano da ia hvalim.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    1,729
    #12

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Абе и аз не знам каква е точно. Вчера смених датата от биоса, за да видя дали ще спре след 14 дни. Всички програми, които искат регистрация се оплакаха. Ама на ХР-то нищо му нямаше. И тва е без никакъв крак. Другото са проблеми със съвместимостта. Не ми се рискува да си купувам, преди да съм напълно сигурен, че ще върви като хората. Като си взема оригинално ще видим. А дотогава ще пиратствам



    <center></center>

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #13

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Правино! Try before buy! :-))

    Не си прав за "Not Responding" - зависи какво е станало, ако приложението е зациклило в яки сметки, пак ще видиш същия надпис, но след като свършат изчисленията си става "Running" отново. Разбира се, може и да се оплескало, де. :-))



    Не казвам за твойта Sandra, а за тая при мен - показва простотии и т'ва е! :-)

    Например един път написа, че имам трансфер на диска 800КБ...lol

    Оттогава не я ползвам...



    И още...с това май трябваше да почна, ама...Значи не знам откъде и каква версия на XP си намерил, но на ftp-то на Ivan имаше ISO, което е готово "оправено" (няма нужда ти да го кракваш). Аз ползвам точно тая версия и съм много доволен. :-))









    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>

  17. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #14

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ghost imam edin vupros kum tebe imash li predstava kak moga da promenia windows XP profesional taka che da izglejda kato windows xp home edition, stava vupros za nadpisa koito se poiaviava v my computer i v system information drugoto za kartinkite znam kak moje da se opravi ama tova ne znam v koi dll failove se namira...



    http://www.rootbg.com

  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #15

    Много проблеми с WIN XP. И няколко добри думи...

    Ivan: Хитрец! :-))) Не знам, но ще се опитам да намеря. Хммм...обичам такива задачки. BTW що точно мен ме питаш?









    __________________

    <u>VOICE IN YOUR HEAD!</u>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 9
    Последно: 01-08-13, 21:16
  2. Отговори: 2
    Последно: 10-11-11, 00:05
  3. Много проблеми в един компютър!!!
    От deveca във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 12-06-04, 20:32
  4. "Пиксел вю" - бихте ли казали няколко думи...?
    От lord_ice във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 29-10-03, 18:37
  5. Отговори: 1
    Последно: 11-11-02, 12:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе