Резултати от 1 до 6 от общо 6

Някакъв проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #1

    Някакъв проблем

    Не знам дали въпросът ми е за тази секция, но едва ли има и еднозначен отговор.

    Значи: като отворя интернет с експлорера понякога започва да генерира грешка със съдържание, нещо като това(възпроизвеждам):



    Microsoft Visual C++ Runtime Library

    Runtime error!

    Program: Забележете: тук полето е празно!!! Грешката не се асоциира с никаква програма!

    R6205

    Pure virtual function call

    OK



    И като натиснеш ок - изчезва. Няма инфо, няма нищо.

    Имам чувството че се задейства или на равни интервали време, или като от трайно спокойно състояние започна да скролирам нагоре - надолу по сайта.

    Система - XP SP1; IE SP1

    Мисля, че не съм пропускал критични ъпдейти нито на уина, нито на експлорера.

    Появява се и в съвсем нормални прозорци, даже без флаш, не е свързано с допълнителни приложения, да кажем Outlook, даже сега докато писах ми се появи.

    Не съм забелязал да се появяват нови процеси в таск мениджъра.

    Дори не помня да съм качвал нещо ново.

    Сканирал съм се и срещу вируси, и срещу шпионки - няма ефект.

    Поправката на регистъра с програмка също не помогна.

    Изглежда нещо някъде е повредено, ама кое ще да е точно....

    Моля, помогнете...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #2

    Някакъв проблем

    Хм... странно... прилича ми на някакъв проблем с IE. Да не си се престарал с Windows Downdates? :-) Пробвай с някакъв друг browser например Opera. Вчера излезе нова и ако няма проблем... всъщност... ако има проблем си за преинсталация ако няма... по-добре си ползвай Opera... :-)

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Някакъв проблем

    Проблема е на практика почти нерешим, ако грешката не се асоциира с нищо както казваш.



    За същата грешка да кажем Symantec дават решение, но при условие, че грешката е асоциирана с <font color="red">C:\Program Files\Norton AntiVirus\NAVW32.EXE</font id="red">



    Microsoft Visual C++ Runtime Library Runtime Error!



    program: C:\Program Files\Norton AntiVirus\NAVW32.EXE

    R6025 - Pure virtual function call




    <u>Тук</u>



    А и наистина, ако не държиш на IE, защо не опиташ с друг browser.

    На IE наистина последната година му се събра много.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Някакъв проблем

    Ами....

    Преди малко забелязах, че грешката се случва и във WORD.... Рядко, но става.

    Има ли някакво tool-че, което да може да провери поне dll-четата за повреди ?!?!

    Има ли вероятност и за хардуерен проблем ?



    Мерси, Малоун. Иначе срещнах и решение за Outlook Express и за още едно - ако от тях се генерира грешката. Не помогнаха. Сега ще видя и това за symantec....

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #5

    Някакъв проблем

    Въпросното чудо започна да стартира въобще дори и когато компа си е в спокойно състояние; съобщението е същото, имам чувството че е на определено време, ако и да не съм го засичал.

    Shedulded tasks нямам.

    Вчера след задълбочен скан открих все пак два троянеца, ама може и да нямат нищо общо - преди ги нямаше при същите програми, а те бяха във временните файлове(което не значи непременно, че са спали), но си мисля, че може да съм ги пипнал и когато отчаяно се рових из нетя за решение.

    Надявам се проблема да е само от софтуера... На първо четене ми прилича на прецакване на нещо като някой от големите "разпределители" - rundll или нещо такова.

    Мисля да пусна cmd - sfc /scannow. Ако не - диск на ХР - upgrade. Някой има ли други идеи?

    В момента е абсурдо да форматирам устройството. Моля ви, помогнете дори само с идея как да забраня на тъпото съобщение да се появява. От services - error reportng и alerter ги спрях; няма ефект... Не знам дали тоя доктор на уина - какъв беше няма нещо общо.... Дори само да разкарам съобщението на тоз етап ще съм доволен.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    103
    #6

    Някакъв проблем

    D3BEP, на твое място бих форматирал С дяла и бих инсталирал всичко отново. Но ти можеш да си спестиш преинсталацията на много неща само с update. Може пък да свърши работа. Решението си е твое. :-)

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Някакъв вирус VS99-IP1
    От Wise във форум Windows
    Отговори: 6
    Последно: 01-04-06, 21:33
  2. Отговори: 12
    Последно: 06-11-05, 04:58
  3. Някакъв проблем с "дирека" на 2003
    От TORO във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 17-10-05, 09:08
  4. Някакъв проблем с харда или нещо такова...
    От D3BEP във форум Общ - хардуер
    Отговори: 8
    Последно: 13-02-04, 12:08
  5. Необходим ли е някакъв софтуеър за ТV out
    От ivan_76 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 09-05-03, 13:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе