Резултати от 1 до 4 от общо 4

windows.net 2003 server

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    3
    #1

    windows.net 2003 server

    Някой можели да ми каже дали мога да изролзвам windows server 2003 за рутиране на интернет и могали с вапросния windows да ограничавам скоростта на интернета на всеки потребител поотделно по ip адрес и да следя трафика му в интернет?Искам да ползвам този windows за доставка на интернет да оправлявам с него мрежата скоростта на клиентите и да ми вади статистики за трафика на всяко ip,ще ми вършили работа за тази цел и трябвали да инсталирам нещо допалнително?Как да го накарам да ги прави тия неща???



    Моляви ако може да ми обърнете повече внимание че ми е спешно [8D] Ще ви бъда много благодарен



    Благодаря ви предварително [][][]

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    3
    #2

    windows.net 2003 server

    Моляви да ме извините за грешките който съм допуснал,на кирилица пиша много трудно и малко се бъркам с латиницата пък и нямам време да го изкосуря[8D][8D][8D]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    1,594
    #3

    windows.net 2003 server

    1. Добре дошъл във форума.

    2. Има една много полезна функция наречена Edit. Исползвай я, вместо да пишеш 2 поредни мнения.

    Колкото до отговора на въпроса ти - да ще можеш стига да качиш още малко софтуер, примерно ISA. Имайки предвид нивото на по-горното ти мнение, бих ти препоръчал да платиш 500-1000 лева на някой грамотен администратор, да ти направи машинката. В противен случай ще ти излезе значително по-скъпо

    По-здрави.

  5. Novice
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    3
    #4

    windows.net 2003 server

    Добреде все пак можетели да ми дадете някакъв линк към това което трябва да инсталирам



    Благодаряви за помоща[8D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Windows Server 2003
    От Abadon във форум Windows
    Отговори: 4
    Последно: 22-12-07, 05:29
  2. Windows 2003 server
    От JOJO във форум Windows
    Отговори: 10
    Последно: 13-09-04, 11:15
  3. windows 2003 server
    От rony във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 12-07-04, 11:31
  4. windows server 2003
    От knoppix във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 08-05-04, 11:22
  5. Windows server 2003 ?
    От spidera във форум Мрежи
    Отговори: 5
    Последно: 12-11-03, 22:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе