Резултати от 1 до 8 от общо 8

Как да инсталирам windows

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #1

    Как да инсталирам windows

    А бе нещо му стана и когато се опитам да го вклуча ми иска някакъв системен диск аз му направих а са каква команда да му напиша за да тръгне да се инсталира Windows не зная какво да направя кажете плс и как да намеря CD-rom-a ?? А аз сам на Милениум-а

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #2

    Как да инсталирам windows

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">А бе нещо му стана и когато се опитам да го вклуча ми иска някакъв системен диск аз му направих а са каква команда да му напиша за да тръгне да се инсталира Windows не зная какво да направя кажете плс и как да намеря CD-rom-a ?? А аз сам на Милениум-а



    <div align="right">Originally posted by travoltino*-*28/08/2004*:* 12:38:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Честно да ти кажа - нищо не разбрах!



    Като имаш системна дискета, от нейното boot-меню можеш да си избереш дали да ти зарежда дръйвъри за CD или не...




  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Как да инсталирам windows

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Като имаш системна дискета, от нейното boot-меню можеш да си избереш дали да ти зарежда дръйвъри за CD или не...







    <div align="right">Originally posted by IvO_tm*-*28/08/2004*:* 13:49:30</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ...и след като ти зареди dos prompt-a пишеш:



    e: (или f: или там която ще ти се падне буквата на cd-rom)

    setup



    и инсталацията на windows-a ще започне.



    това ли питаш как да стане?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #4

    Как да инсталирам windows

    Да, странен е въпросът и по метода на гаданието аз пък ще те питам: да не си забравил информационен носител в някой boot device, примерно диксета и затова да ти иска системен диск? Виж си и харда дали е свързан добре. И дай някаква по - конкретна информация.

    Това з анамирането на СД рома не ми стана ясно. Да го инсталираш ли не можеш? Ако ОС не го инсталира, дърпаш драйвер от сайта на фирмата - производител ....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #5

    Как да инсталирам windows

    А ми така е както ви го обяснявам когато му сложа системна дискета се опитвам да намеря сд-то ама не мога да го открия от биос-а съм му задал да тръгва сд-то ама пак ми изписва INSERT SISTEM DISK а започва да върти сд-то ам не иска Егати кочината

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #6

    Как да инсталирам windows

    boot device ли ти е CD-ROMa ?WIN CD-то boot-ващо ли е?

    Биос разпознава ли ти СД-то?

    Plug`n play опцията в биоса пусната ли е?

    Де да знам още какво. Пробвай: вземи от някой друг хардче с готови инсталациики и го пусни на твоя комп. Би трябвало да "захапе" устройствата, вкл. СД. Ако ли не - сигурно проблема е в тях.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    80
    #7

    Как да инсталирам windows

    Всичко е така аам са па стана така че нито C: D: абсолютно нищо не мога да намеря само А кож има кола да дойде да се изсили със 220 и да го прати на пета глуха[xx(]



    <font color="purple">MOD EDIT Slero: Я се дръж по-сериозно !!</font id="purple">

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #8

    Как да инсталирам windows

    Де да знам. Качи си на А: един NTFS - DOS и пробвай пак, като първо стартирай доса....

    Пробвай на твоя комп с друго СД...

    Пробвай - нещо все ще стане.....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 09-01-13, 00:51
  2. Отговори: 7
    Последно: 29-04-11, 09:49
  3. Как да инсталирам Windows на lenovo s10e
    От slave във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 16-09-09, 14:46
  4. Как да инсталирам Windows
    От polkovnika във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 23-02-07, 23:59
  5. Отговори: 8
    Последно: 29-01-04, 15:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе