Резултати от 1 до 10 от общо 10

Read-Only Partition!?!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    31
    #1

    Read-Only Partition!?!

    някой има ли идея как се оправя този проблем!Дяла е НТФС Вин-а е ХП Про.Панда не иска да чисти вируса заради това, да поясня нещо става вапрос за панда от boot диск и чистене на вирус не във Вин среда.PQ Magic също не може да fix проблема.CHKDSK също.Приемам всякакви предложения.10X

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Read-Only Partition!?!

    NTFS - сори - има само един начин - Нортън диск доктор в пакет от Нортон систем воркс 2003

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    76
    #3

    Read-Only Partition!?!

    Какво искаш да промениш в партитишъна? и коя версия на PQMagic ползваш?

  5. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #4

    Read-Only Partition!?!

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">някой има ли идея как се оправя този проблем!Дяла е НТФС Вин-а е ХП Про.Панда не иска да чисти вируса заради това, да поясня нещо става вапрос за панда от boot диск и чистене на вирус не във Вин среда.PQ Magic също не може да fix проблема.CHKDSK също.Приемам всякакви предложения.10X



    <div align="right">Originally posted by Botzko® - 14/09/2004 : 11:38:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Изясни си смисъла и задачите на NTSF и ще рабереш, че нямаш проблем, просто подхождаш неправилно към нещата.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #5

    Read-Only Partition!?!

    Hey Botzko®, tova e samo ako durji6 da go pravi6 po trudniyat na4in, a ina4e startirai si Wina i idi na :



    http://housecall.trendmicro.com



    i tam se scanirai onlain (kato predi tova si izklyu4i6 Pandata) i sledvai instrukciite.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    59
    #6

    Read-Only Partition!?!

    Евала Ru-Boy стискам ти ръката. Много професионалнои казано. Радвам се, че между нас има и такива хора [8D][8D][8D][Yeah!]

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    31
    #7

    Read-Only Partition!?!

    сега по-подробно ще напиша какъв е проблема защото явно някой хора не четат какво съм написал.

    1.Става въпрос за Panda която е на boot disk(но не boot с някякъв dos) edition-a на тази panda e такъв именно за да се избегне Win средата

    2.не се стига до зареждане на win и съответно сканирането не става под Win! (DASH няма какво да изключвам!!!!!!!!)

    3.това сканиране и чистене на вируси съм го правил и на други машини с NTFS и е било абсолютно безпроблемно! ( RU-BOY!!!!!).

    4.PQ Magic 8.0 също ми казва, че има проблем с дяла!!!! но не може да го fix.CHKDSK също казва ,че има проблем но НЕ може да го fix.

    5.като краен резултат Panda открива вирусите по файловете но ми издава съобщение,че дяла е "Read-only" и за това не може да ги изчисти.

    Айде сега Ru-boy като ти е ясен NTFS-a ми обясни защо на едни дялове с NTFS става а на други с NTFS дава това съобщение(изключително рядко) .А дали случайно нещо не се е омазал дяла.много ще съм ти благодарен Ru-boy ako ми обясниш.Щото тия от Panda явно са малоумни и не могат да си направят програмата (цена150 лв.) да работи под NTFS.



    Mr.TECHNO 10X проблема се реши с Norton :-) .Pandata изчисти вирусите и НЕ ми казваше вече,че дяла "Read-only"

  10. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    59
    #8

    Read-Only Partition!?!

    Идеята е такава, че наистина има тук таме хибридни елементи които позволяват нещо повече от четене на NTFS без NT OS. Microsoft си я пазят тая тайна доста добре и аз не се очудвам ако не ти позволява да пишеш по дяла и да изтриваш и т.н. И да има и да няма проблем всичко се фиксва с инсталационното CD. Там има всички инструменти, и почти всичко поправят. Което ме връща отново на това което каза Ru-Boy и аз заставам зад него! [8D]

  11. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #9

    Read-Only Partition!?!

    Не пренебрегвайте Нортъна - от 1997 г работя снего и досега ужасно много проблеми съм оправил ( и направил ) с него

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    31
    #10

    Read-Only Partition!?!

    ... няма да изпадаме в спорове не ми е това целта.Факт е,че проблема се реши с Norton. Понеже от CD-to на XP се сетих за Recovery Console но и тя не помогна. FDISK не ми върши работа защото не трябваше да се затрива нищо от диска. Както и да е проблема се реши и темата я смятам за приключена.



    10X на всички които се включиха )

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Hitachi EEPROM read error
    От evilzet във форум Климатици Hitachi
    Отговори: 1
    Последно: 28-08-12, 12:02
  2. read and write NTFS access под DOS
    От maximus_bg във форум Windows
    Отговори: 11
    Последно: 22-12-10, 16:47
  3. Отговори: 11
    Последно: 07-02-05, 14:48
  4. DVD-rom can't read from DVD-RW !HELP!
    От Shakedown във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-04, 09:30
  5. Read-Only
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 20-04-03, 23:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе