Резултати от 1 до 12 от общо 12

кажете ми как да направя С na read all

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #1

    кажете ми как да направя С na read all

    всъщност аз турся някоя програмка с която мога да направа устроство C само за четени или по точно по никакув начин да не може да се пише върху него ... трябва ми спешно моля ако ви е известен подобен софтуерми пишете на маила rebour@abv.bg pliiss

    искам да го ползвам за Win98 i сами проблем тези search bar или други БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    кажете ми как да направя С na read all

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">

    всъщност аз турся някоя програмка с която мога да направа устроство C само за четени или по точно по никакув начин да не може да се пише върху него ... трябва ми спешно моля ако ви е известен подобен софтуерми пишете на маила rebour@abv.bg pliiss

    искам да го ползвам за Win98 i сами проблем тези search bar или други БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО



    <div align="right">Originally posted by zoro - 10/01/2005 : 23:41:33</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Самата файлова система на Win98 е така устроена, че не е възможно да се постигне това, което искаш.

    Виж ето тази програма http://www.1securitycenter.com/wso/

    Ако я настроиш правилно, което не е лесно, може да получиш желания от теб ефект в голяма степен.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #3

    кажете ми как да направя С na read all

    ru-boy от малкото познания които имам по линукс стигнах до извода, че ако постигна това и се скапи по някакъв начин компа след рестарт би се оправил

    искам да получа нещо както root под линукс



    искам да погледнеш тази програмка





    мисля че с нея се получава нешто

    http://www.winability.com/folderguard/



    Registered name: NASA

    Number of copies: 2

    License key: A6496988U





    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Самата файлова система на Win98 е така устроена, че не е възможно да се постигне това, което искаш.

    Виж ето тази програма http://www.1securitycenter.com/wso/

    Ако я настроиш правилно, което не е лесно, може да получиш желания от теб ефект в голяма степен.



    <div align="right">Originally posted by ru-boy*-*11/01/2005*:* 08:50:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #4

    кажете ми как да направя С na read all

    ру-бой дай коментар за програмката аз всъщноср открих една друга с която мога да направя примерно C:\WINDOWS\ за четене и dа забраня триенето на определени папаки .....






  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    кажете ми как да направя С na read all

    zoro, folder guard прави различни неща от тези, които искаш.

    а да забраниш с: или .../windows/ за писане няма да стане. най-елементарния пример: windows постоянно пише в swap-a. забраняваш му да пише - биииип. играта иска да си прави save/autosave - бииип.

    тая, дето си я намислил няма как да стане, sorry.

  7. Pat
    Pat е офлайн
    Senior Member Аватара на Pat
    Тук е от
    Oct 2003
    Живее в
    Варна
    Мнения
    7,228
    #6

    кажете ми как да направя С na read all

    FearMe e прав! Веднъж и аз се пробвах да направя такова нещо на една 98-ца. И го направих - с "Folder Guard". След като си прие настройките програмата поиска рестарт..... и до там, даже уйндоуса не можа да зареди. Та това е....[].....


  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #7

    кажете ми как да направя С na read all

    жалко значи win е тъп ако постигнем подобен ефект колко неприятности щяхме да си спестим не мислители )

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #8

    кажете ми как да направя С na read all

    ами то за подобен ефект има измислени нови ОС 2000/ХР/линукс и т.н.

  11. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #9

    кажете ми как да направя С na read all

    знам пределно ми е ясно но ако си администратор на интернет зала с win98 което е почти нажсякаде какво ще направиш )



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">ами то за подобен ефект има измислени нови ОС 2000/ХР/линукс и т.н.



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*06/02/2005*:* 1317</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #10

    кажете ми как да направя С na read all

    TimeShield, Kaiowas (ако не бъркам имената) и други подобни програми заменящи експлорера

  13. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    204
    #11

    кажете ми как да направя С na read all

    добро утро работил съм дори и с платен КAIOWAS за TimeShiled не мога нищо да кажа но ако си на KAIOWAS отваряш Winamp или Медия плеър и кадето си отваряш фаил пишеш С:\ и си вътре маркираш и триеш TimeSield има някаква защита но мисля ,че не е достатъчна .Ако си на KAIOWAS отваряш IE и пишеш Desktop и си влизаш има някакъв измислен KAIOWAS редактиран пише NoGuard за нищо не става . да не говорим ,че KAIOWAS се деактивира без парола вече . затова ми е подобна програмка под <font color="red"><font size="3"><font size="5">98</font id="size5"></font id="size3"></font id="red">



    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">TimeShield, Kaiowas (ако не бъркам имената) и други подобни програми заменящи експлорера



    <div align="right">Originally posted by XaMaB*-*06/02/2005*:* 23:28:14</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    мисля че все пак го горните програмки са доста полезни в случая



    <font color="blue">НЯКОЙ МОЖЕЛИ ДА ПРЕДЛОЖИ КРАК ЗА UNIVERSAL SHIELD</font id="blue">

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #12

    кажете ми как да направя С na read all

    за крак - http://www.google.com

    лека нощ.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кажете как да направя филм за ДВД-Neo M60?
    От belko във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 13-01-05, 03:50
  2. Read-Only Partition!?!
    От Botzko® във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 15-09-04, 11:32
  3. DVD-rom can't read from DVD-RW !HELP!
    От Shakedown във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 13-05-04, 09:30
  4. Read-Only
    От Kirande във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 20-04-03, 23:28
  5. MNOGO GOLIAM WIN 98 PROBLEM ! READ !!!
    От Aquadark във форум Windows
    Отговори: 18
    Последно: 24-03-01, 13:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе