Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 31

Microsoft се осра с SP2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2004
    Мнения
    19
    #1

    Microsoft се осра с SP2

    Майкрософт доказаха отново колко големи BUGS/Буболечки/ имат в собствените си продукти.Факт за това е новият DirectX 9.0c който е с вродено несъответствие към Service Pack2,като сиамска котка към муле[8)].Лошото при този проблем е че игрите които излизат в момента са с DrX9.0c както SIMS 2, а очакваме още добри игри през този и другия месец като NFS Underground2,Colina5 така че тея прости програмисти да си оправят Кирливия SP2 i да зарадват своите "ФЕНОВЕ" с голяма кръпка за SP2.[xx(]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #2

    Microsoft се осра с SP2

    ъъъъъ, и къв е проблема само неразбрах...?!? [?]



    при мен що няма несъответствия, а само съответствия...?!? [:D]

  4. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #3

    Microsoft се осра с SP2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Майкрософт доказаха отново колко големи BUGS/Буболечки/ имат в собствените си продукти.Факт за това е новият DirectX 9.0c който е с вродено несъответствие към Service Pack2



    <div align="right">Originally posted by Facenet*-*25/10/2004*:* 22:30:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Като казваш "доказаха" дай и някакви доказателства.

    Думите ти "вродено несъответствие " ми звучат малко пресилено.

  5. silverfox
    Guest
    #4

    Microsoft се осра с SP2

    Ако не си забелязал DirectX 9.0c се инсталира със SP2....и си върви доста добре. Какво ще рече "несъответствие"? Да не би да се опитваш да инсталираш 9.0с на с-ма с инсталиран SP2. Тогава нормално ще ти каже, че това вече е инсталирано и не може да се преинсталира.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #5

    Microsoft се осра с SP2

    SP2 има много проблеми .. но несъответствие с игрите не е между тях. Един ренстал ще оправи нещата

  7. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,019
    #6

    Microsoft се осра с SP2

    Ами като са се осрали си качи един линукс и си карай игрите с него.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    897
    #7

    Microsoft се осра с SP2

    Най-вероятно silverfox е прав.За повторното инсталиране на Дайрекса.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #8

    Microsoft се осра с SP2

    Ей аман от разбирачи веее... МС се били .. наакали... на мен лично няма нито една игра която да ми прави проблеми .. както и на 100% от познаните ми и хората около мен....

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #9

    Microsoft се осра с SP2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">....на мен лично няма нито една игра която да ми прави проблеми ..

    <div align="right">Originally posted by BobyTT - 26/10/2004 : 13:47:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Я с твоето х800про си пусни Quake3 базирана игра (CoD, Wolf ET, .....) и влез в сървър с включен Punkbuster да видим как ше виеш. Пробвай с Wolf ET защото е безплатна, но може и друга ако имаш редовен цд-кей. Под линукса такъв проблем нЕма.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 1970
    Живее в
    София
    Мнения
    924
    #10

    Microsoft се осра с SP2

    Е тва не е ли по-скоро резил на АТИ [:D]

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #11

    Microsoft се осра с SP2

    KOKOSH , COD си го изджитках като пич, и ми е оригинална играта , влизах си във сърверите , но като цяло не е мой тип игра... Иначе ме питай как играя Доома например или Фаркрай? Щото аз антични игри не джиткам.....



    EDIT Sега си купих Call of Duty United Offensive и ги перкам некви балъчета от NY- SWAT Clan в нета.... би ли ми пояснил къде трябваше да вия че не разбрах нещо? Вероятно на твоето Х800Про не върви добре може би? Опаааа сори , ти си нямал Х800... ама пък за сметка на тва много ревюта четеш

    ЛОЛ ......

    Та както и да е... Автора на темата както казах по-рано е единственият оср@ал се наоколо..... за пръв път откакто имам ПC (лично) М$ са направили почти безукорен продукт за масовият потребител..... не говоря за линукс манияците.... на тях им дай да плюят просто.... щото не ги кефи ...

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    38
    #12

    Microsoft се осра с SP2

    Дай някакъв линк да видим и ние, че за такова нещо не съм чувал. Или е само поредното "умно" изказване? []

  16. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #13

    Microsoft се осра с SP2

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... би ли ми пояснил къде трябваше да вия че не разбрах нещо? Вероятно на твоето Х800Про не върви добре може би? Опаааа сори , ти си нямал Х800...

    <div align="right">Originally posted by BobyTT - 26/10/2004 : 19:42:56</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Опаа, няма и да имам х800про защото просто не си заслужава кинтите а и не ме кефи Огледал съм се в 6800ГТ.



    Повтарям, защото гледам, че не ми разбирате писанията: Интернет сървъри с включен Punkbuster, а не сингъл плейър. Ако изобщо може да си го настроите да работи де Най-много врякат по форумите за комбинацията нфорс3+х800, но се оплакват и от интел базирани системи.



    Outlook, на мен ли нещо ми говориш или....който търси-намира, примерно ако използва Google.



    Въпреки всичко не смея да твърдя, че проблеми като този са само от СП2. Нещо нямам стимул да правя едноседмични тестове за да свършат работа на 2-ма 3-ма, тука се играе в кракнати сървъри без Punkbuster и е рядкост на някой да му затрябва помощ от такъв тип. Направил съм каквото трябва за да работи при мен

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    622
    #14

    Microsoft се осра с SP2

    КОКОШ , не ме разбираш аз сингъл плеър не играя от може би 3 години откакто имам достатъчно бърз интернет , играя изключително мулти онлайн , и както можеш да се досетиш с пънк бъстър щото не обичам разни пишман хакерчета да ми се правят на терикати ... затова и си копувам игрите щото тези които са хакнати не мога да играя в официалните сървери..... толкова по въпроса...

    Проблеми с игрите нямам не знам що толкова си се надъхал за Х800 сигурно си има причина.. а аз имам и 6800Ултра ако става на въпрос и тя е на 2ят ми компютър...разлика няма и при двете игри....

    Аз лично мразя да пиша за неща които не съм тествал, няма значение "КАКВО ПИШЕ В ИНТЕРНЕТ" докъто не ми мине през ръцете нямам мнение по въпроса..... толкова от мен за Х800& игри с Quake3 базиран енджин....

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    873
    #15

    Microsoft се осра с SP2

    Абе БобиТТ, някъде да споменавам, че проблема е само с х800 карти? Просто гледам, че ти разполагаш с такава и затова я споменах, защото проблема я има и при нея. Забележи, НЕ САМО при нея, но И ПРИ нея, въпреки, че не разполагам с такава карта. Гледам изживяваш се като съзидателен гъзар



    Ако успееш да слезнеш от небето прочети тази дискусия, принципния проблем на моментното фрийзване е изследван в това ревю. Със здраве.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 3 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Microsoft visio
    От procar във форум Общ - софтуер
    Отговори: 8
    Последно: 16-07-12, 08:27
  2. България + Microsoft
    От FearMe във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 04-06-11, 22:38
  3. волан на Microsoft
    От caiusbiserus във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 09-08-10, 00:27
  4. Мой гаф или на Microsoft ?
    От Niakoi във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 18-02-06, 19:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе