Резултати от 1 до 9 от общо 9

WindowsXP i driveri za geforce2mx

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #1

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Ujas geforskata mi na asus trugva samo s driverite na win xp i to na mnogo maluk refresh rate triabva6e da si teglia refresh rate fix za nvidia karti za se opravi.Detonator XP 23.11 kogato go instaliram mi dava goliama 4erna linia ot liavo vertikalna.Zasto stava taka.Mnogo lo6o.Ina4e ostanaloto vsi4ko e dobre.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #2

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Абе не знам за тази линия при мен я няма, ама си сложи и последният via 4in1 4.37 щото май оправя някои проблеми.

    Ами я кажи тази твоя geforce има ли tvout и работи ли той с тези драйвери, щото аз тука непрекъснато задавам този въпрос ама никой не се прави труда да ми отговори.






  4. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #3

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Niamam tv-otu ne moga da ti kaja a ti moje6 li da mi kaje6 kakvo po to4no predstavliava tova via 4in1 driver li e ili programa i ot kade da si izteglia poslednata versia?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #4

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Абе не знам за тази линия при мен я няма, ама си сложи и последният via 4in1 4.37 щото май оправя някои проблеми.

    Ами я кажи тази твоя geforce има ли tvout и работи ли той с тези драйвери, щото аз тука непрекъснато задавам този въпрос ама никой не се прави труда да ми отговори.



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

    Lichno az shte te posuvetvam da ne se opitvash na windows xp da instalirash driveri za via niama nikakva polza ot tiah mojesh samo neshto da skapesh...



    http://www.rootbg.com

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #5

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Suren, с референтните драйвери (тези на nvidia) е съвсем нормално да не ти тръгват някои от екстрите на картата. Отиди на сайта на Asus и си изтегли техния драйвер.



    npu3paka, (хубав nick ;-)) ) aз ползвам детонатор 21.81, щото с последния имам проблеми.

    Ivan е прав - за WinXP няма нужда от VIA 4in1. За за Win2000 има нужда от VIA AGP DRV, а за Win9x/ME целия пакет е задължителен.

    Понеже питаш и какво е това чудо VIA 4in1, казвам - това е пакет от драйвери за дънни платки с VIA чипсет. Ако твоята не е такава, изобщо не ти трябват. Повече информация, както и самите драйвери можеш да намериш на:



    http://viahardware.com/

    http://viaarena.com/




  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #6

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Mom4eta evala namerih re6enie na problema sucetvam vi ivas da go napravite .S drivera na win XP ne moga da puskam opengl zatova re6ih da si sloja staria na aus koito sto gode be6e dobur ama sled tui si vikam dai go toia detonator pak da go probvam.Sled kato go instalnah ne burzah da restartitram a predi tova runnnah refresh rate fixa i poznaite kakvo trugna bez linii vsi4ko to4no .



    cstrike.revolta.com

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #7

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Аз имам Абит т400 и техните последни фирмени драйвери са за 21.83 и са адски куци. При смяна на разделителните способности чакам по една секунда!!!

    Докато за VIA 4in1 не сте прави, че не трябват.За последната версия 23.11 на нвидиа са почти задължителни ако ти се играе на opengl игрички.




  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    3,218
    #8

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Явно 23.11 е куца работа - аз го изпитах на гърба си, а и няколко познати се оплакват. Сега и вие...за мен съм си решил - няма да го ползвам. nv 21.11 ми върши работа...

    Под XP от via4in1 няма нужда. XP си има вградена поддръжка за VIA и ако се плякне отгоре 4in1, най-много да се появят проблеми разни (от неработещ "stand by" до BSOD и т.н.).



    Suren, останах с впечатление, че си с Asus...да Abit са трагедия откъм драйверите...;-((












  11. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    215
    #9

    WindowsXP i driveri za geforce2mx

    Ne me interesuvat nikvi vii ili mii .problema s drivera e ot drugade tozi detonator xp go teglih ot officialn isait na nvidia a drugia nema da kazvam otkade za da ne pravia reklama.Iavno tam e nekuv s neuto4nen proizhod.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. HP DOS Driveri
    От X-RAY във форум Windows
    Отговори: 5
    Последно: 26-08-02, 15:13
  2. geforce256 vs geforce2mx
    От y0y0 във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 15
    Последно: 28-12-01, 15:19
  3. GeForce2MX
    От Ico във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 44
    Последно: 29-03-01, 16:42
  4. Овърклок на Creative GeForce2MX
    От STANI във форум Овърклок
    Отговори: 5
    Последно: 27-03-01, 19:56
  5. Retail package MSI GeForce2MX video out
    От Psycho във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 9
    Последно: 18-02-01, 23:17

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе