Резултати от 1 до 9 от общо 9

WinXP Internet Problem

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #1

    WinXP Internet Problem

    Появи ми се суперстранен проблем под Windows XP Proffesional - IE започна да не разкрива произволни сайтове (няма никаква връзка между тях), но за постоянно. Например gbg.bg/abv.bg, Adobe, ps6.com, Hotmail, Google, ftp.warez.bg и още един куп, докато отваря dir.bg, pcclub-bg, Setcom.bg [(((:] Всъщност като се замисля, нито един чуждестранен URL не ми се retrieve-ва, изкарва следното съобщение:



    Connection Failed

    The system returned:

    110) Connection timed out



    Някой сблъсквал ли се е със същата бангия? Каква може да е причината за това и как да се справя с положението - reinstall na WinXP?



    Благодаря предварително за съдействието.




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    WinXP Internet Problem

    V sluchaia mi mirishe che dostavchika ti ili ti e sprial vunshnia ili ima problemi s vunshnia internet taka che ne tursi prichinata v tvoia windows problema ne e v vashia televizor!!!



    http://www.rootbg.com

  4. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #3

    WinXP Internet Problem

    Internet Explorer, (a i vsi4vi browseri) imat taka nare4enia "time out" za vrazkata. Na IE tova e 5 min po default. Ako niama obmen pove4e ot tova vreme izpisva tova sabshtenie za koeto pishesh. Ako polzvash proxy, moje da ne ba4ka proxy na dostav4ika ti. Izlez bez proxy i opitai. Ako i togava niama, zna4i tova koeto Ivan ti kazva e taka- Proveri si i firewall-a. Windowsa niama kak sam da reshi 4e niama vrazka.





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

  5. Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    801
    #4

    WinXP Internet Problem

    за да разбереш дали е от проксито на доставчика пробвай да си сложиш plugina na anonymizer.com за браузъра. Ако с него ти отваря сайтовете значи ISP ти е виновно.Аз така открих че доставчика ми няма връзка с nvidia.com?!?!?! и някои други сайтове




  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #5

    WinXP Internet Problem

    Направих Upgrade Installation на Win и се оправи, докато други некоректно работещи от известно време опции (преди си бачкаха), без връзка с този случай все пак, си останаха прецакани (например PC като му дам Shut Down си се рестартира). Наистина странно.




  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #6

    WinXP Internet Problem

    Май ще излезете прави за proxy-то. Преди няколко часа наистина всичко си беше идеално, само дето аз не взех под внимание, че ползвам друг доставчик в този момент. Ще се обадя и ще им разгоня фамилията на тези нещастници! А иначе аз никъде не съм задавал да ползвам тяхно proxy, как да укажа да се лиша от услугите му. Link към full version на anonymizer.com някой има ли да даде? А да, замалко да забравя - няма ли да ми падне скоростта на връзката с това анонимно прокси? Благодаря за info-то предварително.







    Edited by - HristoS. на 27/12/2001 04:51:48

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #7

    WinXP Internet Problem

    Ami ima dva na4ina na konfigurirane na proxy,

    edinia e ot tvoia IE (ili drug browser), a drugia e ako tvoia dostav4ik e konfiguriral taka dilup-a, 4e vinagi da minavat userite prez proxy. Vav vtoria na4in ne mojesh da se otkajesh ot uslugite mu. Razbira se 4e she padne skorostta, zashtoto ne znam dostav4ik koito da ima peering izvan BG po-barz otkolkoto kam BG, a v slu4aia she minesh osven prez tvoia dostav4ik, prez tova proxy, neznaino kade i she se varnesh tuka obratno. Ako pak otivash na vanshni adresi, to razlika pak she ima kam po-bavna rabota, no po-malko osezaema. Mislia 4e osven za ideiata, za drugo ne si zaslujava da polzvash vanshno proxy. Ako niakoi iska da ti razbere IP, she go razbere -)

    Ako polzvash karta s 4asove kupena ot pavilion4e, kakav ti e problema?

    ha, ha -)





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    31
    #8

    WinXP Internet Problem

    Аз зная едно място, където скоростта на peering извън България е много по-висока от тази на peering вътре в страната - AUBG. Там Internet e железен! А на всичкото отгоре и безплатен (((:





    Edited by - HristoS. на 29/12/2001 08:14:31

  11. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #9

    WinXP Internet Problem

    Osven da te popitam kak da se varja kam tiah za da mi e bezplaten interneta, drugo ne mi ostava..

    E?





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. problem s dvd i winxp
    От nadiasevdal във форум Общ - хардуер
    Отговори: 2
    Последно: 18-06-03, 19:14
  2. Problem O/C - WinXP
    От iavor във форум Овърклок
    Отговори: 6
    Последно: 16-11-02, 15:59
  3. WinXP BIG problem!!!
    От Yozo във форум Windows
    Отговори: 12
    Последно: 05-06-02, 22:31
  4. WinXP BIG problem!!!
    От Yozo във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 05-06-02, 01:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе