Резултати от 1 до 15 от общо 15

Windows XP, Easy CD Creator и много пари

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #1

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Имам Easy CD Creator качено само заради DirectCD. Днес направих Windows Update и след restart Windows-а каза, че драйвера на Easy CD Creator-а създавал нестабилност и го бил забранил (каквото казваше без patch-а за ХР, но този път със). После повтори същото за DirectCD (интерестното е, че то си работи?).



    Вече съм сигурен, че "нестабилността" на драйвера на ECDC се дължи на парите, които Roxio ще вземат за Easy CD Creator 5.1!



    BEWARE! INTEL INSIDE!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #2

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Stiga bre!!!

    Kak sehe instalirash Easy creator zaradi Direct CD?!?

    Direct CD e 4ast (obosobena otdelna instalacia) ot instalaciata na Creatora, i mojesh samo nego da izberesh pri instalaciata mu. Ama moje tvoita versia da ne etakava, de da znam..

    No kakto i da e, ima updeit na Roxyo Esy CD Creator, ot 5.0 kam 5.01 mai beshe za XP, v koito se vkliu4va i updeit na Direct CD. Proveri na oficialnia sait na Roxyo.





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    301
    #3

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Direct CD и Easy CD Creator, които аз имам, са обща инсталация. Можеш да избереш само DCD и да махнеш Easy CD Creator на custom install, но аз ги бях сложил първоначално и двете да видя как Patch-а за ХР (версия 5.02 има patch, който я пуска да работи под ХР, значи първо слагаш 5.0, patch-ваш до 5.02 и после слагаш patch-а за ХР) работи. Работеше, днес разкарах Easy CD Creator и оставих само DirectCD.



    Идеята ми беше, че Win-а (след update през windowsupdate) пак изрева и даде старата грешка, че са Easy CD Creator и DirectCD са несъвместими и им "изключил" драйвера (DirectCD-то после работеше, но този patch нещо не функционира правилно щом ХР и с него извади старата грешка).



    BEWARE! INTEL INSIDE!



    Edited by - exabyte на 28/12/2001 21:02:37

  5. Senior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    954
    #4

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    E kvo da ti kaja?

    "Clean nstall rules", kakto bi kazal Ghost -





    http://www.UniBG.org

    <font color=blue><u>#longhorn</u></font id=blue>

  6. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #5

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Иди на Roxio на сайта - там пише за инсталиран ECDC накратко:



    1. Инсталираш пача за XP.

    2. Инсталираш 5.02с update

    3. Инсталираш пак пача за XP.



    Предполагам, че след като си направил Windows Update ще се наложи пак да пуснеш стъпка 1 или 3 - която си избереш )))



    Естествено тези операции не минават без рестартирания.

    За предния ъпдейт пък пишеше, че няма нужда да рестартираш (5.01 за Win2K).

    С тази 5-та версия на ECDC голяма боза настана, но това е друга тема.








  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #6

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    има версия 5.02 пълна без да се налага да инсталираш нещо си и после да го upgrade-ваш, с него няма никакви проблеми

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #7

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Бре те от МС правилно реваха преди да пуснат ХР-то, че Креатора прави въртели, поради несъвместимостта си с драйвера на Вина за записване на цд-та, ама сега, като чета за проблемите ви, правилно са ревали. Проблеми има. Качвах тъкмо три версии на Адаптека, като едната даже даде син екран!?!?! и системата тръгна на Last Known Good Configuration. Сега нямам никакъв Адаптек, ползвам си Нерото и сичко е на струни.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    exabyte и при мене пуска такива съобщения но аз не им обращам внимание.Всичко си работи без проблем при това с версия 4.05 делукс.




  11. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    725
    #9

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Туй със синия екран го прави и на вин98 така че не е от ХР-то, аз в момента нямам никакви проблеми с EasyCDcreator-a под ХР съм и си записва и и си затваря сесиите, никакви грижи, а interface-a му е супер удобен за работа, само WinONcd мога да сравнявам с ECDC по удобство, но пък тои ми правеше някви проблеми преди известно време и от тогава не съм го инсталирал. Nero-то също върши много добра работа.

  12. Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    561
    #10

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Easy CD Creator е 150МВ и е много много по-бъгав. А Нерото е 10МВ и е много по-супер. Wave Editor-а пък е супер, само малко му куца интерфейса...

    Абе мъчете се! Моите познати всичките имат проблем с Еаsy-to...



    _________________

    A Steve Morse Fan!!!

  13. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #11

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Изито май трябва да му сменят името на Хард ЦД Криейтър. Така поне няма да се баламосват хората и да го ползват. Неро му е майката, туй то.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    1,200
    #12

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    Shto ne zemesh da si kacish Nero.Pone 100 pati po-dobro e ot Easy CD creator-a




  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #13

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    ти поне си старо куче тук и ще ми помогнеш надявам се да накарам Easy CD Creator 5.0 да се инсталира на Windows XP.



    Fuck them ...and their law!

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #14

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    ти поне си старо куче тук и ще ми помогнеш надявам се да накарам Easy CD Creator 5.0 да се инсталира на Windows XP.<font face='Arial'></font id='Arial'>



    Fuck them ...and their law!

  18. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #15

    Windows XP, Easy CD Creator и много пари

    <font face='Arial'>

    ти поне си старо куче тук и ще ми помогнеш надявам се да накарам Easy CD Creator 5.0 да се инсталира на Windows XP.</font id='Arial'>



    Fuck them ...and their law!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 21
    Последно: 19-01-06, 23:15
  2. Проблем с Easy CD & DVD Creator 6
    От Barba във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-07-03, 22:18
  3. Отговори: 11
    Последно: 21-02-02, 19:39

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе