Резултати от 1 до 12 от общо 12

Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #1

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    <font face='Arial'>

    Искам да инсталирам Easy CD Creator 5 Platinium заради DirectCD на ХР-то. Като го пусна от Setup.ехе или от .msi файла тръгва да се prepare for install и спира без каже и дума. после след като го рестартирах каза че няма да пусне драйвера на DirectCD защото системата щяла да стане нестабилна. пускам му ъпдейта за ХР - вика ми нямаш инсталиран продукт на Адаптек (то си е и така). Някой ако има ехр!г!епсе да помогне!</font id='Arial'>



    Fuck them ...and their law!

  2.  
     
  3. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #2

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    ....пускам му ъпдейта за ХР - вика ми нямаш инсталиран продукт на Адаптек ... <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Че Адаптека така си прави. Инсталирай DirectCD-то заедно с Easy CD Creator-а, после му пусни ъпдейта и след това ако искаш махни само Easy CD Creator-а от setup-а на самата програма.



    Така го правят хората!




  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    70
    #3

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    Az polzvam Nero Burning Rom - poslednatq versiq e tochno za XP - absolyuten beton e programata http://www.nero.com/

    ako iskash probvai neq



    Internet Club "ChatHouse" Rousse

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #4

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    <font face='Arial'>

    Да ама не ви искам мненията коя програма била по-добра или не да му еба майката. Искам да ми кажете защо не иска да се инсталира под ХР!



    Да не би нещо инсталера на ХР да не е съвместим с тоя на Easy CD Creator? Някакъв ъпдейт има ли за инсталера?

    </font id='Arial'>







    Fuck them ...and their law!

  6. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #5

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    Да ама не ви искам мненията коя програма била по-добра или не да му еба майката. Искам да ми кажете защо не иска да се инсталира под ХР!

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    А ти не мислиш ли че прекаляваш с този тон!



    Написал съм ти как става, поне го прочети!



    А за Nero-то не си прав!




  7. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #6

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    Доколкото си спомням, от МС изреваха при пускането на Вин ХР, че ДиректЦД на Адаптека прави проблеми с вградената функция на Вина за запис на цд-та. Не ми е ясно, защо непременно искаш това ДиректЦД, ама като си рекъл.



    Значи инсталваш, както Миланов е написал, целия Криейтър, после махаш ненужното. А за да си най-сигурен, каци версия 5.02 Платиниум, нея поне я водят що-годе съвместима с ХР-то.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #7

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    Прочетох ти го за какво питам мислиш?

    Добре ще ти го напиша с главни букви да го разбереш.



    ЗАЩО НЕ ТРЪГВА ДА СЕ ИНСТАЛИРА Easy CD Creator 5.0 Platinium

    на ХР-то?



    Сега разбираш ли какво ти говоря?

    А за Нерото - нищо не съм казал ако става въпрос и Easy CD Creator толкова ми трябва. Просто искам да чета и записвам DirectCD форматирани дискове на ХР-то. Колко по-точно да го кажа. Искам отговор на конкретен проблем не да ми хвалите тази или онази програма за записване. А кажи сега как да не псуваш?



    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>



    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>





    Fuck them ...and their law!

  10. Member Аватара на Milanoff
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    209
    #8

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    <BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>

    ...Просто искам да чета и записвам DirectCD форматирани дискове на ХР-то...

    <hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>



    Чакай малко бе, по полека!

    Виж ти какво си написал:

    "...каза че няма да пусне драйвера на DirectCD защото системата щяла да стане нестабилна..."



    След като казва че Директ СД-то създава нестабилност значи че все пак си го инсталирал, нали!



    Както ти пише и msan вземи инсталирай целия пакет (без Take Two - то дава грижите), въпреки че и комбинацията ECDC + Direct CD е достатъчна - ИНАчЕ щЕ ДАДЕ чЕ НЯМАш ИНСТАЛИРАН ПРОДУКТА.



    !!!! ТИ ЯВНО СИ ИНСТАЛИРАЛ САМО DirectCD-to !!!



    После слагаш ъпдейта за ХП, след тово пускаш ъпдейта за 5.02 и след това пак ъпдейта за ХП.

    После със setup-a на ECDC махаш това което не ти трябва и това е!



    ОСВЕН ТОВА ПОНЯКОГА ТОВА НЕ СТАВА ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ !!!



    Виж сложил ли си драйвери за дъното и т.н.



    ТИ МУ ГОВОРИШ, ОНО РУПА ЛИ РУПА !!! Четене му е майката - никой не се е родил научен!







    Edited by - milanoff на 21/02/2002 17:26:43

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #9

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    Ебач, по-кротко моля...




  12. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #10

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    Не въобще не съм стигал до инсталация. не се осъществява инсталация.

    не тръгва да се инсталира. Вие ми приказвате за ъпдейти. как да го ъпдейтна като не ще да се инсталира. Няма и инсталирано нещо на Адаптек на диска. Пробвах после да чете форматираните дискове - не.явно сетъпа си вкарва нещо в регистрито и затова ХР-то си мисли че има инсталиран ДиректЦД. И това проверих - няма нищо в регистрито освен един UDF Reader който ако работеше щеше да се чете поне ЦД-то. какво да го правя сега? има съмнения че версията 5.0 е защитена от инсталиране на ХР, а 5.02 може. Но други казват че са го инсталирали 5.0!? Има ли инсталационен 5.02 или само чрез ъпдате става?

    Пробвах го и няколко пъти и с два различни юзера - единия администратор а другия пак със същите права - същата работа.

    драйвери на дъното от ХР-то каквото имаше тръгна си без проблеми и не съм слагал нови.

    Давайте идеи близо сме до истината!!





    Fuck them ...and their law!

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    veroyatno e ot windowsa.Pri mene XP-a se skapa sled nyakolko chasa sled kato go instalirah i mejdudrugoto ediniya problem beshe tochno v tova, nemojeshe da se instalira nishto.Inache pod xp sam tragval cd creato 4 sas dirctcd i vsichko si beshe ok.




  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    33
    #12

    Easy CD Creator не иска да се инсталира под ХР

    май наистина е от него. И как се оправи при теб?



    Fuck them ...and their law!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Не иска да ми се инсталира Kubunto 6.10
    От Little_Alien във форум Linux
    Отговори: 7
    Последно: 21-11-06, 00:17
  2. Проблем с Easy CD & DVD Creator 6
    От Barba във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 17-07-03, 23:18
  3. Windows XP, Easy CD Creator и много пари
    От exabyte във форум Windows
    Отговори: 14
    Последно: 21-02-02, 16:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе