Резултати от 1 до 4 от общо 4

MySql + MSSQL

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    13
    #1

    MySql + MSSQL

    Zdraveite priateli, moge li niakoi da mi kaje kak se sazdava bazadani koiato da se popalva ot web forma. S Access niamam problem no neznam kak stava s MySql i MSSQL. Shte vi bada mnogo blagodaren ako niakoi mi pomogne.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #2

    MySql + MSSQL

    Трябва ти Web сървър (за предпочитане Apache, няма да обяснявам защо) с инсталирана поддръжка на PHP (а защо не и IIS+ASP, ако си фен), както и инсталиран сървър с MySQL, дефинирана като структура база данни и потребител с права да пише в нея.



    PHP разполага с функции за връзка към MySQL бази данни и след като във формата бъде въведена определена информация, тя се праща на MySQL-а. Предполагам, че по подобен (принципен) начин стоят нещата и ако използваш MSSQL.



    На толкова общ въпрос - толкова общ отговор.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    35
    #3

    MySql + MSSQL

    Предполагам, че ако опиташ сам да си инсталираш и да конфигурираш върху Windows Apache, PHP MySQL ще изпиташ трудности, затова ти препоръчвам XAMP - http://www.apachefriends.org/index-en.html - Всичко там работи прекрасно. Има и много примери. Също нещо без което не може при работа с MySQL - PHPMyAdmin.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    13
    #4

    MySql + MSSQL

    Blagodaria vi priateli shte opitam!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. MSSQL 2008 Reporting services и MS Access 2007
    От pettiofi във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 24-08-10, 12:35
  2. MSSQL заявка!!!
    От Adrasteja във форум Програмиране
    Отговори: 3
    Последно: 01-12-08, 14:20
  3. PHP, MySQL,
    От Adrasteja във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 2
    Последно: 02-11-06, 16:07
  4. PocketPC + MSSQL
    От myrshavija във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 01-06-06, 16:29
  5. Отговори: 2
    Последно: 05-01-04, 12:13

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе