Резултати от 1 до 3 от общо 3

pri obry6tenie kym mrejovi ustroistva, pc se resta

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2001
    Мнения
    318
    #1

    pri obry6tenie kym mrejovi ustroistva, pc se resta

    kato iskam dostyp do niakoi ot obiavenite mrejovi ustroistva na drugite pc-ta v mrejata mi, pc-to mi se restartira vnezapano

    ot kvo moje da stava taka?



    no pain - no gain

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    1,098
    #2

    pri obry6tenie kym mrejovi ustroistva, pc se resta

    Vij dali si inastaliral niakakva programa koiato ti e slojila niakakuv driver za mrejata

    primerno Az imah sushtia problem sled instaliraneto na Commview 2.5 kato pochneshe da nabira modema mi se restartirashe computera deinstalirah go i se opravi....



    http://www.rootbg.com

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    45
    #3

    pri obry6tenie kym mrejovi ustroistva, pc se resta

    Имах долу-горе подобен проблем. И на мен ми се рестартираше PC-to, само че когато пуснех find на единия дял от харда, по-късно открих грешка по харда форматирах го и записах после инфото отново и проблема изчезна. По-късно докато се ровех из XP-to видях някъде пишеше "Automatically restart" или нещо подобно беше. Едва ли ще реши изцяло проблема но поне ще видиш какво се случва... м да открих къде е но май т'ва е за друго, виж все пак.



    System Properties --> Advanced --> Startup And Recovery, Settings --> System Failure, Automatically Restart







    Edited by - EX-DJ на 17/01/2002 23:48:34

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Problem s 2 mrejovi karti na edin komputer
    От abakadaba във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 18-04-04, 22:15
  2. Mrejovi karti
    От DHCP във форум Linux
    Отговори: 6
    Последно: 02-05-03, 22:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе