Резултати от 1 до 3 от общо 3

Проблем с Power Managment на windows XP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #1

    Проблем с Power Managment на windows XP

    От известно време на домашния ми компютър, който е с WINDOWS XP PRO и работи постоянно имам проблем: screen saver-а е настроен на 3 минути, а Turn Off Monitor на 30 мин. Screen savera си задейства нормално на 3-тата минута, обаче монитора НИКОГА не се изключва-нито след 30, нито след повече минути. Ако настроя Turn Off Monitor на по-малко от 10-15 мин. се изключва, но след малко монитора пак САМ се включва и показва или screen saver-а как си работи или десктоп-а на windows и така постоянно ту включва ту изключва. Интересното е, че в случаите, когато монитора се "събуди" и се покаже десктоп-а ясно се вижда, че IM програмите ми (ICQ i Skype) си "спят" сякаш нищо не е станало. (ICQ-N/A, Skype-Away). Може би е някой от стартираните процеси, който прави тези номера, но не мога да разбера кой точно. Ако сложа още един юзер на същия компютър всичко се оправя, но пък след събуждане ми излиза welcome екрана с юзерите и не е удобно...

    Имате ли идеи от какво може да е и какво да пробвам?

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на ru-boy
    Тук е от
    Jan 2000
    Мнения
    4,531
    #2

    Проблем с Power Managment на windows XP

    Прегледй опциите на Биоса за Power Managment и после пак си пренастрой опциите на Power Managment на уиндоуса.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    87
    #3

    Проблем с Power Managment на windows XP

    Проблема е отстранен, оказа се че един процес бърка нещата - софтуера за безжичната мишка A4-SOP35.Дръпнах по-нова версия от сайта на А4 и с нея го няма този проблем [:D]

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблеми с remoot managment
    От axela123 във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 17-06-10, 23:36
  2. Проблем със Cyberlink Power Director
    От MAD във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 13-10-08, 15:39
  3. Проблем с Power Point
    От mooncrosser във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 10-05-06, 18:29
  4. POWER проблем.
    От DEKAH във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 28-10-04, 20:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе