Резултати от 1 до 7 от общо 7

Как да пусна Internet от една машина на друга?...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    1
    #1

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    Zdravejte , vyprosyt mi e kak moga da pusna internet po localen pyt ot edno pc na drugo pod winXP .Kazaha mi che mozhe da stane s WinGate samo che vyobshte si nqmam predstava kak mozhe da stane.





    <font color="red">Mod. edit orpamarosa:</font id="red"> Забележката на колегата Raid за писането на кирилица не е плод на заяждане, а на съблюдаването на правилата на форума:

    http://setcom.bg/news/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17490




  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Apr 2002
    Мнения
    1,395
    #2

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    Ami zavisi ot kude ide neta - ima mnogo na4ini[:D]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Zdravejte , vyprosyt mi e kak moga da pusna internet po localen pyt ot edno pc na drugo pod winXP .Kazaha mi che mozhe da stane s WinGate samo che vyobshte si nqmam predstava kak mozhe da stane.

    <div align="right">Originally posted by xsp1*-*14/03/2005*:* 21:51:36</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    1. Добре дошъл във форума.



    2. Дай малко повече подробности: и двете ли PC-та са под XP, как идва нет до първото PC, каква е връзката между двете PC-та (на общ суич/хъб или с втора мрежова карта)



    3. Моля, пиши на кирилица.

  5. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #4

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    пробвай Internet Connection Sharing





    успех !




  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    62
    #5

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    Еми най-лесно е да пуснеш 1 прокси от компютъра, на който е интернета до другия,на който няма интернет .

  7. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #6

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    защо да е по лесно да пуснеш прокси че да го настройваш и другата машина да има малко ограничен нет. не е ли по лесно да се настрй паринга и да си изпозлва нета по лесния начин само с ШЛЮЗ?

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Как да пусна Internet от една машина на друга?...

    Ами най лесното е да се ползват възможностите на windows-a за пускане на нет на друг компютър. Това се нарича internet connection sharing. Ако потърсиш във форума с търсачката че намериш как да си го настроиш. Съвета ми е на ползваи узарда а направо слагай чайка на ICS.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Управление на STB (set top box) от друга стая с дистанционното му ??
    От n_radenkov във форум Друга битова техника
    Отговори: 8
    Последно: 26-11-13, 16:31
  2. Отговори: 32
    Последно: 05-03-12, 15:11
  3. Отговори: 9
    Последно: 10-12-10, 09:15
  4. Хакер или друга гадина?
    От Raziel във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 30-07-04, 11:13
  5. Отговори: 3
    Последно: 20-04-04, 22:47

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе