Резултати от 1 до 5 от общо 5

problem sas WIN XP i Creative

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #1

    problem sas WIN XP i Creative

    imam Creative PCI64V no nemoga da go pusna pod win xp da raboti kakto horata.Zvuka puka i nyama drayveri za WIN XP na nito edna stranitza na creative.Drayverat za win 2000 ne tragva na XP.Imali nyakoy ideya kak moje da se opravi problema




  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    616
    #2

    problem sas WIN XP i Creative

    Хм, странно Криейтив обявиха, че ще пуснат драйвери за ХР за всичките си карти.

    Можеш да провериш все пак на http://fernando.darocha.free.fr/. Там си има всякакви драйвери. Не се плаши сайта е на френски, ама имената и марките на джаджите са си на английски.



    BROUGHT TO U BY MSAN

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    problem sas WIN XP i Creative

    Хайде бе.Нали всички много разбирате. Никой ли не знае как може да се реши проблема.Разбрах че и други се е получил съштия проблем.




  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    160
    #4

    problem sas WIN XP i Creative

    I az imam podoben problem s zwuk-XP.

    Imam Yamaha ISA , XPto q namira, slaga WDM driveri (tiq WDMi winagi sa mi prawili problemi i pod 98 i pod 2000 i sega(( )- raboti. Obache kato restartiram mashinata - i hop - nqma zwyk , ne raboti. Gledam w Device Managera - wsichko izglejdna normalno, nqma konflikti no zwyk nqmaaa. Maham drivera na Yamahata, restartiram, XP-to go otkriwa nanowo - pak imam zwyk! Sledwashtiq restart pak nqmam?!?!

    I taka wseki pyt.





    Oswen towa ICQ-to (2001b) i flashgeta otwreme na iznasqt na pribejki (i predlagat da dokladwam na M$ za problema) bez mnogo mnogo da se obqsnqwat.



    Ako moje nqkoi da dade polezen sawet shte e dobre doshal!

  6. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    243
    #5

    problem sas WIN XP i Creative

    Ами аз имам Creative Ensoniq Audio PCI и имах същия проблем под XP.

    Дори и да слушам музика през Winamp-a се чуваше гадно пращене.И къде си мислите се оказа проблема ? Ами нито в драйверите, нито в XP-то, нито в звуковата карта, а в CPU-то. Проблема беше в това че 433Mhz вия ми Celeron малко му идваха в повече всички шаринии на XP и за звука не оставаше нищо и като се има предвит 66Mhz вата шина. Освен това си бях взел и GeForce 2 MX400...Та проблема беше в слабия процесор(поне при мен)Като си взех Celeron 1000Mhz всичко се оправи и звуковата карта бачка перфекно.А за драйверите XP трябва да ти подкара звука и без драйвери. На сайта на Creative за Ensoniq пише че няма нужда от други драйвери освен вградените в XP.

    А за твойта карта можеш да провериш тук: http://creative.com/support/files/download.asp




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 3
    Последно: 28-06-13, 02:08
  2. Creative live 5.1
    От smart_bastard във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 06-12-04, 16:53
  3. CREATIVE INSPIRE 5.1 5300 ili CREATIVE INSPIRE 6.1
    От hawk във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 20-09-03, 09:43
  4. CREATIVE PROBLEM ...help pls
    От roco във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 4
    Последно: 18-07-03, 10:47
  5. Creative 128 pci
    От MANIAK във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 5
    Последно: 16-03-02, 21:54

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе