Резултати от 1 до 9 от общо 9

nvidia geforce 2 mx 400 drivers

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #1

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    Имам проблем с драйверите за видеокартата ми - тя е nvidia geforce 2 mx 400 !При windows 98 няма проблеми,но незнайно защо под windows xp не ми ги засича,въпреки че инсталирам именно драйверите за тази ОС!Пробвах различни версии и винаги не успява да ги засече!Някой може ли да ми помогне и да ми обясни какво може да се направи!Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    3,368
    #2

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    Коя версия драйвери опитваш да сложиш?

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #3

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    Последното което пробвах беше nVidia ForceWare 71.81 Win XP2k WHQL Certified - почва да ми го инсталира и накрая просто забива инстала!На предните версии който пробвах при някои поне уж се инсталваше,но накрая просто не засичаше драиверите!Сега мисля да тегля версия 71.84 - на сайта на nvidia си пише че се потдържа видеокартата ми но да видим!

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    по-добре се върни на някой по-стар. от серията 5х.хх да речем. подобренията в по-късните серии 6х.хх и 7х.хх не за твоята карта. другояче казано - просто няма да имаш никаква полза от по-нова версия

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #5

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">по-добре се върни на някой по-стар. от серията 5х.хх да <div align="right">Originally posted by FearMe*-*14/04/2005*:* 16:12:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    XP SP1 с версия 56.72 съм .

  7. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    7
    #6

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    Пробвах с няколко по стари версии но ми изкарва някаква грешка още при инсталацията!Със Windows XP ProfessionalSP2 Corporate съм!Тия дни мисля да го преинсталирам или да сложа друга версия на XP и ще пробвам с версията на kris11 да видя как ще върви при мен!Ако някой има някакви други идеи моля да пише!Пробвал съм драивери за същата видеокарта и под една орязана версия на Windows XP Professional и там също нямаше успех - даваше че ги инсталира но след рестарта уиндоуса не ги засичаше и показваше че няма инсталирани драйвери за видеокартата и си караше с няккви стандартни!

  8.  
     
  9. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #7

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    ако си пробвал тази карта на друг компютър и пак не е станало - проблемът очевидно е в самата карта. би могло да бъде и проблем в agp slot-а (имал съм подобен на един стар комп), но при всяко положение най-лесно е с проверка на друг комп и друга карта на твоя

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #8

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Пробвах с няколко по стари версии но ми изкарва някаква грешка още при инсталацията!Със Windows XP ProfessionalSP2 Corporate съм!Тия дни мисля да го преинсталирам или да сложа друга версия на XP и ще пробвам с версията на kris11 да видя как ще върви при мен!Ако някой има някакви други идеи моля да пише!Пробвал съм драивери за същата видеокарта и под една орязана версия на Windows XP Professional и там също нямаше успех - даваше че ги инсталира но след рестарта уиндоуса не ги засичаше и показваше че няма инсталирани драйвери за видеокартата и си караше с няккви стандартни!



    <div align="right">Originally posted by ANONIMNIQ*-*15/04/2005*:* 15:45:08</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Машинарията ми е слаба и затова не слагам SP2.Имам намерения да я сменям ама...

  11. Banned
    Тук е от
    Sep 2004
    Мнения
    1,083
    #9

    nvidia geforce 2 mx 400 drivers

    нито драйверите са проблем, нито видеокартата !





    пробвай Safe Mode !



    п.п.



    като не успееш - бегом до някоя фирма - за 5-10 лв ще ти решат проблема [:D]



    п.п. 1



    има и варианти за "без пари" :





    1. Преинсталирай Windows(ако можеш)



    2. виж в www.google.com - много четене, няколко безсънни нощи....



    the choice is yours !



    [:D]




Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 8
    Последно: 12-09-13, 00:55
  2. GeForce FX5500 Best Drivers
    От DragooNART във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 26-05-06, 18:23
  3. nVIDIA drivers for MX2
    От FIFA във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 06-11-03, 19:31
  4. Win NET Entrpr 2003 i nVidia Drivers
    От Ivory® във форум Windows
    Отговори: 30
    Последно: 15-03-03, 07:17
  5. Nvidia drivers
    От Lil`Bow във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 17
    Последно: 15-08-01, 12:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе