Резултати от 1 до 8 от общо 8

WIN 2003 servar

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #1

    WIN 2003 servar

    Здр,

    имам следния проблем с настройките на правата за достап пд Windows 2003:

    имам 2 машини 1 с win XP а 2 с 2003 servar които са вързани в мрежа! Така и на 2-та компа има споделени папки под win XP се вижда всичко но под win 2003 ..... там нещата са плачебни. Папките се виждат само когато напиша IP на 2003 в Address Bar иначе НЕ !!



    edit: Guest ми е на enable

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #2

    WIN 2003 servar

    Ми земи си пусни и NetBios бе брадчед ....то дет са вика ко чакаш сам вин-а ти го пусне .... я камилата я да камел дривер ....виж си и работната група да не е оплескана ...абе с две думи прегледай си мрежата.Айде със здраве ....

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #3

    WIN 2003 servar

    От де да го пусна ... Малко по подробно моля

  5. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    17
    #4

    WIN 2003 servar

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здр,

    имам следния проблем с настройките на правата за достап пд Windows 2003:

    имам 2 машини 1 с win XP а 2 с 2003 servar които са вързани в мрежа! Така и на 2-та компа има споделени папки под win XP се вижда всичко но под win 2003 ..... там нещата са плачебни. Папките се виждат само когато напиша IP на 2003 в Address Bar иначе НЕ !!



    edit: Guest ми е на enable



    <div align="right">Originally posted by Ekzodia*-*28/04/2005*:* 19:55:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    ще ми се да не съм саркастичен, ама не знам дали ще ми се отдаде



    1. добави си юзер на 2003-то -- примерно коко и парола коко

    2. направи си юзер-а на хр-то коко с парола коко

    3. разрши от панела на споделяне на 2003-то юзера коко с парола коко да чете или пише или и пише в споделената папка

    4. за по-сигурно рестартирай и двете машини //чичи били го препоръча )//

    5. и си готов!

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #5

    WIN 2003 servar

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Здр,

    имам следния проблем с настройките на правата за достап пд Windows 2003:

    имам 2 машини 1 с win XP а 2 с 2003 servar които са вързани в мрежа! Така и на 2-та компа има споделени папки под win XP се вижда всичко но под win 2003 ..... там нещата са плачебни. Папките се виждат само когато напиша IP на 2003 в Address Bar иначе НЕ !!



    edit: Guest ми е на enable



    <div align="right">Originally posted by Ekzodia*-*28/04/2005*:* 19:55:53</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">





    ще ми се да не съм саркастичен, ама не знам дали ще ми се отдаде



    1. добави си юзер на 2003-то -- примерно коко и парола коко

    2. направи си юзер-а на хр-то коко с парола коко

    3. разрши от панела на споделяне на 2003-то юзера коко с парола коко да чете или пише или и пише в споделената папка

    4. за по-сигурно рестартирай и двете машини //чичи били го препоръча )//

    5. и си готов!



    <div align="right">Originally posted by bigbeer*-*29/04/2005*:* 00:15:27</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Да но аз съм си направил wina да ми зарежда без да ми иска пароли и усери, тоест съм ги премахнал, защото ме изнервяха и бих искал тъка да си останат ...

  7. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #6

    WIN 2003 servar

    От де са пуска NetBios ...ми от тук

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2005
    Мнения
    27
    #7

    WIN 2003 servar

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">От де са пуска NetBios ...ми от тук



    <div align="right">Originally posted by BAD_BOBIK*-*29/04/2005*:* 19:32:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    И какво да напиша в празното поле ...

  10. Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    553
    #8

    WIN 2003 servar

    Каквото ти харесва .....Пич, просто включи отметката която сам посочил и не пиши нищо и никъде...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. за NAV 2003
    От glarus във форум Общ - софтуер
    Отговори: 5
    Последно: 15-06-04, 20:27
  2. icq pro 2003
    От ilhanbg във форум Общ - софтуер
    Отговори: 9
    Последно: 17-05-04, 18:18
  3. TCO 2003 ?
    От Aquadark във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 25-06-03, 18:10
  4. ? за Win 2003
    От DJ във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 14-06-03, 09:21
  5. 50 Min do 2003!!!
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 22
    Последно: 02-01-03, 11:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе