Резултати от 1 до 10 от общо 10

Format na Windows 98

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #1

    Format na Windows 98

    Ste moje li niakoi da mi obiasni stupka po stupka kak se pravi format na Windows 98...
    Ili pone da mi dade link za da vidia kak stava..Gledah vuv Foruma tuk..ama nisto ne e opisano
    mnogo zadulbo4eno (abe za malko po-glupavi kato men )Taka 4e ste buda blagodaren ako niakoi mi pomogne!
    Komputarat e s disk razdelen na 3 chasti,kakvo triabva da imam,kak se pravi...Molia vi naistina pomognete
    zastoto ne moga da se spravia sam!
    10x predvaritelno

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #2

    Re: Format na Windows 98

    Цитат Първоначално публикувано от ico_bg
    Ste moje li niakoi da mi obiasni stupka po stupka kak se pravi format na Windows 98...
    Ili pone da mi dade link za da vidia kak stava..Gledah vuv Foruma tuk..ama nisto ne e opisano
    mnogo zadulbo4eno (abe za malko po-glupavi kato men* )Taka 4e ste buda blagodaren ako niakoi mi pomogne!
    Komputarat e s disk razdelen na 3 chasti,kakvo triabva da imam,kak se pravi...Molia vi naistina pomognete
    zastoto ne moga da se spravia sam!
    10x predvaritelno

    Вероятно искаш инсталиране, а не форматиране. Искаш и някой да ти напише указания, за да ти помогне, след като се е взирал и сричал шльокавица. Дали ще можеш да си оправиш мнението, а? Нищо лично, но не е коректно някак.

  4. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #3

    Re: Format na Windows 98

    Nesto ne te razbrah...no vse pak ste ti otgovoria...Zna4i na komputara ima deistvasta OS - Win 98!
    Slojih diska s Win98...i po4na tam da si check-va,proveriava i t.n...No nai-nakraia mi izpisva 4e na tozi
    komputar ve4e ima instalirana OS - Windows 98,koiato oba4e ne moje da bude upgrade-vana...I ottam si
    pomislih 4e pulnoto iztrivane(purvo) i sled tva instalaciata na noviat Windows,ste bude po-uda4no(ako ne e
    i edinstveniat na4in)...Taka 4e ne znam kakvo sum kazal...Prosto iskam niakoi da mi go kaje stupka po stupka...
    Zastoto ne sum zapoznat s "sistemni disketi" i pro4ie...Samo tova...Sujaliavam ako ne ste me razbrali pravilno..

  5. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    786
    #4

    Re: Format na Windows 98

    Ами виж това:

    http://www.hometechlabs.hit.bg/Artic...all/page1.html


    И пиши на кирилица!


    При така поставен въпрос обаче си мисля, че по добре ще е някой с повече познания да ти преинстала Виндовс-а, ако се налага.


  6. Novice
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    3
    #5

    Re: Format na Windows 98

    THANK YOU!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #6

    Re: Format na Windows 98

    ако все пак не си се справил пиши - да ти обясня стъпка по стъпка !
    ( макар че @Dora- Даниел е дал доста добре описателен линк )

  8.  
     
  9. Moderator Аватара на glowndark
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    2,460
    #7

    Re: Format na Windows 98

    Накратко... Слагаш системната дискета. На първата обция избираш 1, или нищо не бараш и изчакваш 30 сек. След като зареждането праключи ще имаш DOS. От там пишеш format C: (ако диска които искаш да форматираш е C: ) И толкова с формата... От там нататък рестарт, буташ инсталационния диск и инсталираш...

  10. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    101
    #8

    Re: Format na Windows 98

    за да сме по точни c:\format /u /s

  11. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #9

    Re: Format na Windows 98

    Цитат Първоначално публикувано от mitkosan
    за да сме по точни c:\format* /u /s
    И за да сме съвсем точни: /u и /s са абсолютно излишни в случая. Не пречат, само ще позабавят самото форматиране.

  12. Senior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    3,779
    #10

    Re: Format na Windows 98

    Някой няма ли да се сети да смени името на темата, че ставаме за смях тука... :knuppel2:

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Format C:
    От LZ4 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 40
    Последно: 26-02-08, 11:00
  2. Отговори: 7
    Последно: 06-04-06, 11:32
  3. Windows Media Format missing
    От IBANEZ_ във форум Windows
    Отговори: 0
    Последно: 28-03-06, 11:53
  4. .pdf format?
    От hypperion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 20-04-04, 12:58
  5. Format c:
    От UFO във форум Windows
    Отговори: 9
    Последно: 12-11-03, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе